Zikonotido acetato vartojimas ir dozavimas

Aukštos kokybės Zikonotidas CAS: 107452-89-1 Zikonotidio acetatas Sveiki atvykę į Susisiekite su Mitchell. Daugiau informacijos Tiesiogiai: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Zikonotidas Acetatas Reikalingas kito švelnumo gydymui sunkiu lėtiniu skausmu, nervų audiniu yra n-tipo kalcio kanalas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Aukštos kokybės zikonotidas CAS: 107452-89-1 Zikonotido acetatas

hk@chembj.com .jpg

Sveiki atvykę į "Contact Mitchell". Daugiau informacijos Tiesiogiai: "Whatsapp" +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Zikonotido acetatas. Jei reikia lėčiau pasitaikančių sunkių lėtinių skausmų gydymui, nervų audinys yra n tipo kalcio kanalų blokatorius.


Greita informacija apie Zikonotido acetatą:

produkto pavadinimas

Ištekliai Ziconotid acetatas CAS 107452-89-1

CAS Nr.

107452-89-1

Kategorija

API, peptidas

Kokybės standartas

EP / USP

MF C102H172N36O32S7
MW 2639.13

MSDS

Galima

COA

Susisiekite su manimi dėl atnaujintos versijos COA.

Pavyzdys

Galima

MOQ

1g, 1kg

Pristatymo data

Per 3 dienas

Kilmės vieta

Kinija

Paraiška

Farmacijos žaliavos

Markės pavadinimas

SENDI

Pakuotė : 1g / 10g / 50g100g / 500g / 1kg supakuotas su aliuminio folijos maišu, fluoruoto buteliuko, stiklo buteliukais, plastikiniais buteliais ar specialiu prašymu.

Pastabos Mūsų gaminiai apsiriboja tik moksliniais tyrimais ir gamyba. Mūsų produktai nebus parduodami šalims ir regionams, kuriems taikoma administracinė ir patentų apsauga.

 

Kas yra Zikonotido acetatas?

Zikonotidas (SNX-111, Prialt) yra netipinis analgetikas, skirtas sunkiam ir lėtiniam skausmui malšinti. Gauta iš Conus magus, kūgio sraigė, yra sintetinė ω-konotoksino peptido forma [1].

2004 m. Gruodžio mėn. Maisto ir vaistų administracija patvirtino zikonotidą, kai jį įvedė į smegenų skystį, naudojant intratekalinę siurblio sistemą.


Zikonotidas yra galingas analgezinis vaistas, turintis unikalų veikimo mechanizmą, apimantį stiprų ir selektyvų N tipo kalcio kanalų bloką, kuris kontroliuoja neurotransmisiją daugybėje sinapsių. Zinkotido analgezinis veiksmingumas greičiausiai priklauso nuo jo sugebėjimo nutraukti skausmo signalą nugaros smegenų lygyje. Zikonotidas yra peptidinis vaistas ir jis buvo patvirtintas sunkiu lėtiniu skausmu pacientams gydyti tik tada, kai jis buvo skiriamas intratekaliu būdu. Svarbu, kad ilgalaikis zikonotido vartojimas nesukelia priklausomybės ar tolerancijos. Dabartinėje apžvalgoje nagrinėjami įvairūs tyrimai, kuriuose buvo nagrinėjami zikonotido biocheminiai ir elektrofiziologiniai veiksmai in vitro, taip pat daugybė ikiklinikinių tyrimų, kurie buvo atlikti siekiant išaiškinti jo antinociceptinį gyvūnų veikimo mechanizmą. Be to, šioje apžvalgoje nagrinėjami pagrindiniai 3-ojo (ir kitų) klinikiniai tyrimai, kurie buvo atlikti palaikant zikonotido pritarimą sunkiam lėtiniam skausmui gydyti, ir stengiamasi pateikti keletą įžvalgų apie būsimų naujų analgetikų vartojimą naudojant panašią zikonotido mechanizmą, bet kuris gali pagerinti saugumą, toleravimą ir patogumą.


Zikonotido acetato panaudojimas:

Farmakologinis zikonotido poveikis buvo ištirtas daugelyje ikiklinikinių in vivo ir in vitro modelių. Trumpai tariant, intratekalinis zikonotidas yra galingas antinociceptinis vaistas keliuose chroniško skausmo gyvūnų modeliams, ir atrodo, kad jis turi visiškai naują veikimo mechanizmą, apimantį stiprų ir selektyvų prieš sinaptinį neuroninių N tipo kalcio kanalų bloką nugaros smegenyse. Iš tiesų, tai yra vienintelis selektyvus N tipo kanalų blokatorius, kuris šiuo metu yra patvirtintas klinikiniam naudojimui. Įrodyta, kad zikonotidas pasižymi antinociceptyviu veiksmingumu, sumažinant prokocitų pernešėjų neurotransmiterių išsiskyrimą nugaros smegenų nugarinėje ragenoje, taip slopindamas skausmo signalo perdavimą. Intratekalinis zikonotido klinikinis veiksmingumas atitinka hipotezę, kad nugaros N tipo kalcio kanalai yra pagrindiniai žmogaus nociceptinio signalizavimo reguliatoriai, nors teisingiau sakyti, kad šiuo metu jo tikslus analgetinis mechanizmas vis dar nėra patvirtintas.


Ateities perspektyvos ir baigiamosios pastabos:

Zikonotidas yra puikus pasiekimas esant skausmo terapijai, tačiau, nepaisant stiprų analgetiką, tebėra didelė galimybė tobulėti. Ši galimybė visų pirma atsirado dėl peptidinio vaisto pobūdžio ir jos reikalavimo intratekaliai įvedimui, kad būtų pasiektas analgezinis veiksmingumas, sumažėjus sisteminio ir centrinės nervų sistemos šalutinio poveikio potencialui. Vadinasi, narkotikų atradimo tyrėjai svarsto įvairius metodus, skirtus nustatyti ir išvystyti naujus giminingus, N tipo kalcio kanalų selektyvius blokatorius, kurie gali būti pranašesni už zikonotidą.


COA:


BANDYMAI SPECIFIKACIJOS
Išvaizda Balti milteliai
Vandens kiekis (Karlas Fišeris) ≤ 5,0%
Acetato turinys (HPLC) ≤ 12,0%
Aminorūgščių kompozicija ± 10% teorinio
Grynumas (pagal HPLC) ≥ 99,9%
Vienintelis priemaišas (HPLC)
≤ 1,0%
Peptidų turinys (% N) ≥ 80%
Tyrimas (bevandenis, be acto rūgšties) 99 ~ 105,0%
Bakteriniai endotoksinai ≤ 5EU / mgZikonotidas Aprašymas:

Zikonotidas buvo aprašytas kaip stiprus ir ilgalaikis antinociceptinis vaistas, vartojamas intratekaliu būdu. Eksperimentiniai zikonotido antinociceptivinių savybių įrodymai pirmą kartą buvo gauti praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio pradžioje, ir nuo to laiko buvo atlikti išsamūs tyrimai, skirti apibūdinti jo poveikį keletą skausmo gyvūnų modelių. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad zikonotidas gali būti veiksmingas taikant įvairias intratekalios dozavimo schemas, įskaitant vienkartinę injekciją į veną ir ūminę ar lėtinę nuolatinę infuziją. Nepaisant veiksmingo veiksmingumo, stuburo zikonotido terapinis rodiklis yra mažas ir dažnai jo antinociceptinį poveikį gyvūnams sukelia variklio deficitas didesnėmis dozėmis. Nors zikonotidas normaliai gyvūnams kryžminti per kraujo smegenų barjerą, jis gali sukelti hipotenziją, jei ji patenka į sisteminę kraujotaką (Bowersox ir kt., 1992; Wright ir kt. 2000; Takahara ir kt., 2002). Atrodo, kad šis poveikis kraujo spaudimui yra bent iš dalies susilpnintas simpatinės nervo transmisijos slopinimu, tikriausiai dėl N tipo kalcio kanalų blokados simpatinių nervų terminaluose (Wang ir kt., 1998).


Sveiki atvykę į kontaktą:

Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Wechat: 18124076819

El. Paštas: hk@chembj.com

SENDI Biotech

Mūsų produktų asortimentas.jpg

Jei turite klausimų, galite laisvai kreiptis į mane ~

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, farmacijos žaliavos, SARMS, svorio kritimas ir kt.


Hot Tags: zikonotido acetatas ir dozavimas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, didmeninė prekyba, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti