TB500 2 mg injekcinis peptidas TB-500

TB500 Pagrindinė informacija:
CAS Nr .: 77591-33-4
Molekulinė formulė: C212H350N56O78S
Molekulinė masė: 4963,49
Grynumas (HPLC): 99% min
Pokalbis dabar

Informacija apie

TB500 2mg / vail, 5mg / vail, 10mg / vail injekcijos Thymosin Beta 4 peptidai, siekiant padėti sužaloti

hk@chembj.com .jpg

TB500 Kontaktai Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

TB-500 peptidų grynumo lygis yra didesnis kaip 99,0%, kaip nustatyta HPLC ir MS. Šis peptidas buvo sintezuotas be priedų ir tiekiamas kaip baltas liofilizuotas (užšaldytas) milteliai.


Pagrindinė informacija:

Pavadinimas: TB500

Kitas pavadinimas: Thymosin Beta-4; TB4

CAS Nr .: 77591-33-4
Molekulinė formulė: C212H350N56O78S
Molekulinė masė: 4963,49
Grynumas (HPLC): 99% min

Vieneto dydis: 2 mg / buteliukas; 5 mg / buteliuko

MOQ: 5-10vnt

Kilmė: Pagaminta Kinijoje

Kaina: Gamintojo kaina, priklauso nuo norimo kiekio, prašome susisiekti su manimi dėl išsamesnės informacijos!

Vienkartinė priemaiša (HPLC): 2,0% maks
Amino rūgšties sudėtis: ± 10% teorinių
Peptido kiekis (N%): ≥ 90%
Vandens kiekis (Karl Fischer): ≤ 5,0%
Turinys (HPIC): ≤ 15,0%
MS (ESI): nuosekli
Masės balansas: 99 ~ 105,0%
Išvaizda: Baltas milteliai

TB-500 yra sintetinė proteino timozino beta-4 frakcija, esanti beveik visose žmogaus ir gyvūnų ląstelėse. Pagrindinis šio peptido tikslas yra skatinti gijimą. Jis taip pat skatina kurti naujas kraujo ir raumenų ląsteles. TB-500 gijimo poveikis pastebėtas sausgyslėse, raiščiuose, raumenyse, odoje, širdyje ir akyse. Thymosin beta-4 natūraliai gaminama didesnėje koncentracijoje, kai audiniai buvo pažeisti. Šis peptidas taip pat yra labai stiprus priešuždegiminis agentas.

TB500 taikomosios programos:
TB-500 peptidų grynumo lygis yra didesnis kaip 99,9%, kaip nustatyta HPLC ir MS. Šis peptidas buvo sintezuotas be priedų ir tiekiamas kaip baltas liofilizuotas (užšaldytas) milteliai.

TB-500 pirmiausia naudojamas gydant įvairius raumenų sužalojimus ar skausmus, kuriuos sukelia uždegimas. Yra labai mažai oficialių žmonių duomenų apie šį produktą; tačiau lenktyniniuose žirguose buvo ilgai naudojamasi. TB500, nors ir sintetinis, tarnauja kaip sintetinė forma (laisvai) timozino beta4 (TB4). TB500 nėra TB4; nors ir labai dažnai supainioti kaip TB4, jis sukurtas taip, kad suteiktų natūraliai atsirandančio proto sukeltos hormono naudos.

Funkcijos ir ypatybės ---- TB500:
Tymuso liauka, taip pat įvairios lokalizuotos žmogaus organizmo ląstelės gamina timoziną Beta-4 (TB-4). TB-4 randamas citoplazmoje esant dideliam koncentracijos lygiui ir žaizdos skysčiui. TB-500 yra sukurtas tam, kad būtų skatinamas veiksmingas plotas - TB dalis, skatinanti gijimą. Dar svarbiau, kad TB500 gamyba, nepaisant to, kad ji nėra TB4, yra įmanoma, o pastaroji yra labai sudėtinga.

KAIP VARTOTI TB 500?
Kiekvieną savaitę kiekvieną savaitę duokite po oda šešias savaites. Po naudojimo pradžios mėnesio. Geriausia duoti 6 dienas prieš intensyvų darbą.
Rekomenduojame fotografuoti dieną po intensyvaus darbo, o po to - po septynių dienų. Naudodamiesi šiuo gaminiu, turite gerai hidratuoti. Suteikite įprastų vitaminų ir mineralų, kad palaikytų įprastą lenktynių funkciją. Naudojant šį gaminį, yra svarbiausia hidratacija.


Dozavimas ir naudojimas

TB500 yra paskirstytas kaip liofilizuotas milteliai, kurie turi būti laikomi šviesoje ir vėsioje, sausoje vietoje. Paruošimas atliekamas su bakteriostatiniu vandeniu arba natrio chloridu, skirtu injekcijai. Dozės svyruoja nuo 2–2,5 mg du kartus per savaitę 4-6 savaites (kai kurie naudotojai pranešė apie sėkmę, kai dozė yra didesnė nei 8 mg per savaitę, tačiau kiek veiksmingesnė tai dar nėra matoma). Be to, 2–2,5 mg TB500 injekcijos gali būti dar kartą panaudojamos, siekiant išlaikyti greitą atsigavimą ir lankstumą įtemptose vietose.

Siekiant optimalaus regeneravimo, reikia naudoti TB500 ir MK-2866 (Ostarine) derinį. Šis derinys leidžia gydymo SARMS ir peptidų teikiamą naudą maksimaliems rezultatams.


Papildoma informacija apie TB-500:

TB-500 yra sintetinė natūraliai atsirandančio peptido versija, esanti beveik visose žmogaus ir gyvūnų ląstelėse, Thymosin Beta-4. Šis stiprus peptidas yra visur esančios 16 susijusių molekulių šeimos narys, turintis didelę sekos ir lokalizacijos išsaugojimą daugelyje audinių ir cirkuliuojančių ląstelių organizme. TB-500 ne tik prisijungia prie aktino, bet ir blokuoja aktino polimerizaciją ir yra aktino sekvestruojanti molekulė eukariotinėse ląstelėse.

TB-500 buvo identifikuotas kaip genas, kuris ankstyvo kraujagyslių susidarymo metu buvo reguliuojamas keturis-šešis kartus, ir nustatyta, kad jis skatina naujų kraujo ląstelių augimą iš esamų kraujagyslių. Šis peptidas yra žaizdos skystyje ir po oda jis skatina žaizdų gijimą, raumenų susidarymą ir pagreitina raumenų pluoštų bei jų ląstelių atsigavimo laiką. Papildomas pagrindinis TB-500 faktorius yra tas, kad jis skatina ląstelių migraciją per specifinę sąveiką su aktinu ląstelių citozetone. Buvo įrodyta, kad centrinis mažas aminorūgščių ilgo aktino surišimo domenas turi tiek kraujo ląstelių dauginimąsi, tiek žaizdų gijimo savybes. Šios savybės atskleidžiamos paspartinant endotelio ląstelių ir keratinocitų migraciją. Jis taip pat padidina ekstraląstelinių matricų skilimo fermentų gamybą.

Tyrimai rodo, kad TB-500 yra stiprus, natūraliai atsiradęs žaizdų šalinimo veiksnys, turintis priešuždegiminių savybių. Tß4 skiriasi nuo kitų taisomųjų veiksnių, tokių kaip augimo faktoriai, nes skatina endotelio ir keratinocitų migraciją. Ji taip pat nesusijusi su ekstraląsteline matrica ir turi labai mažą molekulinę masę, o tai reiškia, kad per audinius gali judėti santykinai ilgais atstumais. Vienas iš pagrindinių TB-500 veikimo mechanizmų yra jo gebėjimas reguliuoti ląstelių kūrimo baltymą, aktiną, kuris yra gyvybiškai svarbus ląstelių struktūros ir judėjimo komponentas. Iš tūkstančių baltymų, esančių ląstelėse, aktinas sudaro iki 10% visų baltymų, todėl jie vaidina svarbų vaidmenį genetinėje ląstelės formoje.


Karšto pardavimo rinka:
Jungtinė valstybė (JAV), Jungtinė Karalystė (Jungtinė Karalystė), Australija, Kanada, Meksika, Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Rusija, Brazilija, Peru, Ukraina, Pietų Afrika, Norvegija, Lenkija, Slovakija, Nyderlandai (Olandija), Graikija, Italija, Lenkija, Gruzija, Naujoji Zelandija, Švedija, Kolumbija ir kt.


Kodėl rinktis mus?
1. Žemas MOQ: Nesijaudinkite dėl didelio MOQ.
2. Geras aptarnavimas: Klientai laikomi draugais.
3. Gera kokybė: Mes turime griežtą kokybės kontrolės sistemą. Gera reputacija rinkoje.
4. Greitas pristatymas: greitas reagavimas ir tvarkymas.

TB 500 黑 红

Štabas

Jindacheng pastatas, Zhongxin kelias, Shajing gatvė, Baoan rajonas, Šendženas, Guangdongas, Kinija

 

Pardavimų vadybininkas: Mitchell Lu

 

El. Paštas: hk@chembj.com

Telefonas: 0086-18124076819

Kas: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Ką dar gausite visa tai savo namuose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kas mes esame ir ką mes darome, prašome atsiųsti mums laišką, ir mes norėtume jums susisiekti.


Hot Tags: TB500 2mg injekcinis peptidas TB-500, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, urmu, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like