Polipeptido hormonai Desmopresino acetatas

99% grynumo desmopresino acetatas kaip šlapimo sistemos vaistinis preparatas CAS 16679-58-6 Stipri farmacinė sudedamoji dalis Desmopresinas Acetatas Kontaktai Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Desmopressin Acetate 16679-58-6 Mažiausia kaina Karšto pardavimo Kas yra desmopresino skirtukai, ir kaip jis veikia ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

99% grynumo desmopresino acetatas kaip šlapimo sistemos vaistas CAS 16679-58-6Active Pharmaceutical Ingredient

Desmopresino acetatas Kontaktai Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Desmopresino acetatas 16679-58-6 Mažiausia kaina karšto pardavimo

CAS Nr .: 16679-58-6 Kiti vardai: Desmopresino acetatas MF: C46H64N14O12S2
MW: 1069.217 Kilmės vieta: Šenženas, Kinija (žemyninė dalis) Tipas: Vitaminai, amino rūgštys ir koenzimai
Standartas: Medicinos laipsnisGrynumas: > 99%,> 99% Įvertinimas: Maisto ir farmacijos klasė Funkcija: maisto papildas
Kokybė: 100% pobūdžio Gamintojas: Brightol Pakavimas: 25 kg / būgnas
kokybė: Aukštos kokybės tarnauti: 7 * 24 Tinkamumo laikas: 2 metai


Kas yra desmopresino skirtukai ir kaip tai veikia (veikimo mechanizmas)?
Desmopresinas yra žmogaus sukeltas vasopresino analogas, kuris yra natūralus antihipertenzinis hormonas, išsiskiriantis hipofiziu. Jis veikia padidindamas vandens pralaidumą inkstų kanalėlių ląstelėse, todėl sumažėja šlapimo kiekis ir padidėja šlapimo koncentracija. Žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu dėl traumos ar operacijos smegenų hipofizės regione, tai sumažina dažnas šlapinimasis ir troškulys. FDA patvirtino desmopresiną 1978 m. Vasario mėn.

Kokie firminiai pavadinimai yra prieinami „desmopressin“ skirtukams?
DDAVP, Stimate
Ar desmopresino skirtukai yra kaip generinis vaistas?
BENDROSIOS GALIMYBĖS: Taip
Ar man reikia desmopresino skirtukų?
Taip
Kokie yra desmopresino skirtukų šalutiniai poveikiai?
Šalutinis Desmopressin poveikis yra:

galvos skausmas,
nuovargis,
rinitas,
pilvo skausmas ir
konjunktyvitas
(rožinė akis).
Gali pasireikšti kraujo spaudimo pokyčiai, mažas natrio kiekis ir padidėjęs širdies susitraukimų dažnis.


Dozavimo formos:

Desmopresinas yra vienas iš nedaugelio vaistų, kurie papildo tabletę ir burnoje disperguojamą tabletę. Dėl mažos molekulinės masės hormonas patenka į kraujotaką pakankamai per nosies gleivinę. Vis dėlto naktinės enurezės nocturnos indikacija buvo nutraukta, nes įrodyta, kad tabletės forma yra saugesnė. Burnoje disperguojamoji tabletė, kuri buvo patvirtinta Vokietijoje nuo 2011 m. Birželio 1 d. Ir kuri buvo prekiaujama kitose šalyse tam tikrą laiką, skirta užtikrinti saugesnį absorbavimą ir veiksmingumą. Dėl geresnio biologinio prieinamumo mažesnis veikliųjų medžiagų kiekis yra toks pats. Minirinas taip pat yra infuzinis tirpalas, skirtas vartoti į veną ir po oda.Kokia dozė skiriama desmopresino skirtukams?
Centrinis diabeto insipidus:
Suaugusieji ir 12 metų ir vyresni vaikai: Pradėkite nuo 0,05 mg per burną kas 12 val., Gali titruoti iki 0,1–1,2 mg kas 8–12 valandų.
Vaikai nuo 4 metų iki 12 metų amžiaus: Pradėkite nuo 0,05 mg per burną kas 12 valandų, gali titruoti iki 0,1 - 0,8 mg kas 8 - 12 valandų.
Intranazalinė dozė suaugusiems ir vaikams, vyresniems nei 12 metų, yra nuo 10 iki 40 mcg per dieną arba padalinta ir skiriama 2 arba 3 dozėmis (kas 8 ar 12 valandų). Vaikams nuo 3 iki 12 metų dozė yra nuo 5 iki 30 mikrogramų per parą arba dalijama ir skiriama kas 12 valandų.
Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams intraveninė dozė yra nuo 2 iki 4 mcg per parą. Vaikai nuo 3 mėnesių iki 12 metų turėtų gauti 0,1-1 mcg per dieną arba padalinti ir skirti kas 12 valandų.
Pirminė naktinė enurezė:

Suaugusieji ir 6 metų ir vyresni vaikai: nuo 0,1 iki 0,2 mg prieš miegą. (Jei reikia, gali padidėti iki 0,6 mg)

Desmopresinas yra sintetinis organo arginino vazopresino (AVP arba ADH = antidiuretinis hormonas) ir AVP receptorių agonisto analogas. Jis skiriasi nuo šio fiziologinio hormono nuo užpakalinės hipofizės, bet receptoriaus afiniteto: Nors AVP, panašus į V1 receptorių, kuris yra daugiausia atsakingas už vazokonstrikciją, kaip jungiasi prie V2 receptoriaus, desmopresinas yra nevienodai priklausomas nuo V2 receptoriaus ir yra nereikšmingas. V1 receptorius.


V2 receptorius savo ruožtu yra atsakingas už vandens susilaikymą inkstų kaupimo mėgintuvėliuose. Aktyvavus, jis sukelia akvaporinų įtraukimą į ląstelių membranas, leidžiančias pro vandens molekules. Dėl to šlapimas yra dehidratuotas / sutirštintas, o organizme jis išlaiko daugiau vandens.


Taip pat yra ir kitų V2 receptorių efektų: Jis skatina Von Willebrand faktoriaus išsiskyrimą ir P-selektino ekspresiją endotelio ląstelių Weibel-Palade kūnų eksocitozės metu.


Taikymas

Desmopresinas yra antidiuretikas. Jis slopina masinį vandens išskyrimą, paprastai pasireiškiantį centriniame diabeto insipidus. Tai gerokai pagerina paveiktų pacientų gyvenimo kokybę.

Jis taip pat patvirtintas traumatinės poliurijos ir polidipsijos gydymui, taip pat kitoms ligoms, susijusioms su ADH trūkumu, pvz., Hipofizės operacija arba smegenų traumos. Jis taip pat naudojamas kaip diagnostinė priemonė diabeto insipidus diferencinei diagnostikai.

Kita taikymo sritis - nakties lovos gydymas (enurezės nocturna).

Desmopresinas taip pat gali būti vartojamas kaip antihemoraginis vaistas, pvz., Hemofilija, uraeminė trombocitopatija arba Villebrando-Jürgenso sindromas.


Šalutiniai poveikiai

Dažniau pasitaikantys šalutiniai reiškiniai paprastai yra susiję su farmakodinamika. Ypač padidėjus skysčių suvartojimui, padidėja vandens susilaikymas (desmopresinas yra labai stiprus antidiuretikas), todėl padidėja tūris, palyginti su elektrolito trūkumu. Įspėjamieji požymiai yra galvos skausmas, pykinimas / vėmimas ir svorio padidėjimas. Retais sunkiais atvejais jis gali sukelti smegenų edemą, kartais susijusią su traukuliais ar sąmonės apribojimais.


Be to, vis dar yra retų šalutinių reiškinių, tokių kaip alergijos ir širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimai (pvz., Krūtinės angina), kurie yra susiję su kraujospūdžio padidėjimu.

蓝盖

Štabas

Jindacheng pastatas, Zhongxin kelias, Shajing gatvė, Baoan rajonas, Šendženas, Guangdongas, Kinija

 

Pardavimų vadybininkas: Mitchell Lu

 

El. Paštas: hk@chembj.com

Telefonas: 0086-18124076819

Kas: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Ką dar gausite visa tai savo namuose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kas mes esame ir ką mes darome, prašome atsiųsti mums laišką, ir mes norėtume jums susisiekti.

Hot Tags: polipeptidiniai hormonai desmopresino acetatas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birių, kainoraščių, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like