Peptidų milteliai CJC-1295 be DAC, be DAC

Aukštos kokybės peptidai Cjc-1295 be Dac Cjc-1295 No Dac Aprašymas Modifikuotas augimo išleidimo faktorius aminos 1-29, paprastai vadinamas Modifikuotu GRF (1-29) arba "ModGRF (1-29)", taip pat žinomas kaip CJC-1295 be DAC, yra sintetinis endogeninio peptido signalizacijos hormono augimo hormono analogas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Aukštos kokybės peptidai Cjc-1295 be Dac Cjc-1295 Nr. Dac

apibūdinimas
Modifikuotas augimo išleidimo faktorius aminos 1-29, paprastai vadinamas Modifikuotu GRF (1-29) arba "ModGRF (1-29)", taip pat žinomas kaip CJC-1295 be DAC, yra sintetinis endogeninio peptido signalizacijos hormono augimo analogas. Growth Hormonų atpalaiduojantis hormonas (GHRH). Endogeniškai pagaminta GHRH savo grandinės struktūroje turi 44 aminorūgštis. Sutrumpinta sintetinė GHRH forma, vadinama Sermorelin arba GRF 1-29, turi 29 aminorūgštis; Modifikuotas GRF (1-29) yra taip pat pakeistas, nes jo grandinėje yra keturi pakaitinti aminai, kurie naudojami siekiant išvengti skilimo ir oksidacijos gamyboje ir transporte bei in vivo, tuo pačiu didinant jungimosi greitį ir GHRH receptorių.


Naudojimas
Modifikuotas GRF (1-29) yra sintetinis augimo hormono išskyrimo faktoriaus (GRF) modifikavimas su D-Ala, Gln, Ala ir Leu pakaitomis atitinkamai 2, 8, 15 ir 27 pozicijose. Šios pakaitalos sukuria žymiai stabilesnį peptidą, kurio pakaitalas yra 2 padėtyje, siekiant užkirsti kelią DPP-IV skilimui, 8 padėčiai, siekiant sumažinti asparagino persigrupavimą arba amidų hidrolizę į asparto rūgštį, 15 padėtis, siekiant padidinti biologinį aktyvumą, ir 27 padėtis, siekiant išvengti metionino oksidacijos.


Cjc-1295 Be Dac Specifikacijos:

Elementai

Specifikacijos

produkto pavadinimas

Cjc-1295 Be Dac

Išvaizda

Balti milteliai

Identifikavimas

Teigiamas

Testas

99,0% min

Nuostoliai džiovinant

6.0% maks

Masės balansas

95,0 ~ 105,0%

Acetato turinys (HPIC)

12,0% maks

Peptidų turinys (N%)

80,0% min

Aminorūgščių kompozicija

卤 10% teorinio

Vienintelis priemaišas (HPLC)

1,0% maks


Kaip apie dozę?
vartotojas Dozavimas (injekcija)
Suaugusiam 30 μg / kg CJC-1295 per savaitę
Rekomendacija: naudokite ją pagal gydytojo nurodymus.


Kas yra cjc-1295?
1. Cjc-1295 taip pat vadinamas Mod GRF 1-29, kuris dažniausiai rekomenduojama viršyti CJC-1295. Produkto poveikio trukmė yra kitokia. MOD GRF sutrumpina norimą vaisto trukmę, o CJC-1295 trukdo tokio poveikio trukmei pratęsti. 2.CJC-1295, dar žinomas kaip DAC: GRF (sutrumpintas vaisto afiniteto kompleksas) yra sintetinis hormonų atpalaiduojančio hormono (GHRH) analogas (taip pat žinomas kaip augimo hormono išskyrimo faktorius (GRF)) ir hormono GHS), kuris buvo sukurtas "ConjuChem Biotechnologies". Tai pagerėjimas, pagerinant farmakokinetiką, ypač atsižvelgiant į pusinės eliminacijos periodą (1 - 28). Parodyta, kad CJC-1295 prailgina somatotropiną atpalaiduojančio hormono pusinės eliminacijos periodą ir biologinį jo prieinamumą 1-29. Tai didina agento pusinės eliminacijos periodą, naudojant biokonjugaciją.


Koks naudojimas?
1. Padidina baltymų gamybą organizme
2. padidina raumenų masę
3. sukelia lipolizę - riebalinio audinio skilimą
4. sustiprina atsigavimą nuo sužalojimų
5. padidina kaulų tankį
6. Mažina senėjimo faktorius, pvz., Odos raukšles
7. stimuliuoja ląstelių augimą
8.Tiurkštūs audiniai ar organai


Ką reikėtų pastebėti?
1. Kadangi CJC-1295 yra tik peptidas, o ne steroidas, jis turi labai nedidelį šalutinį poveikį. Žmonės, vartojantys dideles šio peptido dozes, gali patirti lengvų šalutinių poveikių, tokių kaip ilgas sapnas, kurias galima aiškiai prisiminti, rankos ir pirštai numalšinti, nuobodūs skausmai į sąnarius, silpnumas ir galvos svaigimas, jei nėra pakankamai angliavandenių.
2.Kitas CJC-1295 šalutinis poveikis yra akromegalija, nes tai padeda didinti hormono lygį. Akromegalija yra būklė, kai papildomas augimo hormonas išsiskiria net po to, kai auga vidiniai organai ir skeletas. Tai sukelia odos sustorėjimą, balso gilinimą, žandikaulių išsiplėtimą ir kalbos slinkimą. Kitas akromagalio poveikis yra vidinių organų minkštųjų audinių patinimas. Tai gali sukelti vidaus organų raumenų, kaip širdies, silpnėjimą. Tai buvo išbandyta 2 etapo CJC-1295 bandymuose.


Pagrindinis eksporto rinka:
图片 48.jpg


Mūsų produktų asortimentas:
图片 49.jpg


mūsų pranašumas:
图片 50.jpg

Hot Tags: Peptidų milteliai CJC-1295 be DAC Nr. DAC, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti