Peptidų sermorelino acetatas GRF 1-29 amidas HUMAN

CAS 86168-78-7 Peptidiniai steroidai Sermorelin Acetatas Grf (1-29) Amidas (ŽMONĖ) Greita detalė: Oksitocino poveikis: 1) Moterims: Oksitocinas yra sintezuojamas kelių rūšių gyvūnų corpora lutea, įskaitant atrajotojus ir primatus. Kartu su estrogenu jis dalyvauja indukuojant endometriumo sintezę ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

CAS 86168-78-7 peptidiniai steroidai Sermorelino acetatas Grf (1-29) Amidas (ŽMONĖ)

Greita detalė:

produkto pavadinimas

Sermorelinas

Cheminis pavadinimas

Sermorelino acetatas, GRF 1-29

CAS numeris

86168-78-7

Molekulinė formulė

C149H246N44O42S

Molekulinė masė

3357.88

specifikacija

2mg / vail

Testas

99,5%

Išvaizda

Balti milteliai


Oksitocino poveikis:

1) Moterims:
Oksitocinas yra sintezuojamas keleto rūšių korpora lutea, įskaitant atrajotojus ir primatus. Kartu su estrogenu jis yra susijęs su prostaglandino F2α endometriumo sintezės sukelimu, kad sukeltų raudonojo korpuso regresiją.
2) Vyrams:
Oksitocino funkcija yra mažiau svarbi, tačiau ji turi vaidinti vaidmenį judinant spermą. Atrodo, kad tai veikia ir testosterono gamybą mėlynėse.
Buvo įrodyta, kad kai kurių rūšių Leydig ląstelės turi biosintetinių mechanizmų, skirtų konkrečiam sėklidžių oksitocino de novo gamybai žiurkėms (kurios gali sintetinti endogeninį vitaminą C) ir jūrų kiaulėms, kurios, kaip ir žmonėms, reikalauja iš išorinio šaltinio vitamino C (askorbatas).
Sermorelinas yra augimo atpalaiduojantis hormonas, veikiantis kaip hormonų sekrecijos diagnostinis agentas, geriau augimo hormonai. Jis taip pat žinomas kaip GRF 1-29.
Sermorelinas neseniai buvo genetiškai modifikuotas (GE), skatinantis augimo hormono atpalaidavimo hormono (GHRH) sekreciją. Jame yra 29 aminorūgštys.


Sermorelin Dozavimas ir vartojimas:

Rekomenduojama 0,2 - 0,3 mg sermorelino acetato dozę vieną kartą per parą prieš miegą po injekcijos po oda. Sermorelino acetatas gali sąveikauti su gliukokortikoidais. Pasakykite gydytojui visus vaistus ir papildymus, kuriuos naudojate. Nėštumo metu sermorelino acetatas turi būti vartojamas tik tuomet, jei jo paskirtis. Nežinote, ar šis vaistas pateks į motinos pieną. Pasitarkite su gydytoju prieš maitinimą krūtimi.


Pagrindiniai įspėjimai prieš vartojant šį vaistą:

Pasakykite gydytojui apie savo ligos istoriją, ypač apie skydliaukės sutrikimus, smegenų sutrikimus (pvz., Pažeidimus) ir bet kokią alergiją.
Aptarkite su gydytoju vartojamų vaistų vartojimą nėščioms moterims. Nežinoma, ar šis vaistas patenka į motinos pieną. Dėl galimo pavojaus kūdikiui, šio vaisto vartojimas žindymo metu nerekomenduojamas. Prieš maitinimą žindykite pas gydytoją.


Kaip tai geriausia?

Šį preparatą švirkškite į poodį prieš miegą arba pagal savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo nurodymus.


Kas neturėtų vartoti šio vaisto?

HGH tradiciškai draudžiama vartoti žmonėms, kurių kraujyje yra gerybinė intrakranijinė hipertenzija (BBH), ypač sergantiems ligoniams (pvz., Po komplikacijų po atviros širdies ar pilvo operacijos, daugialypės traumos, ūminio kvėpavimo nepakankamumo ar panašiomis sąlygomis), diabetinė retinopatija, asmenys, turintys auglio aktyvumo įrodymų ; prieš pradedant HGH gydymą, asmenims, kuriems yra padidėjęs jautrumas HHH ar bet kuriai pagalbinei medžiagai, nėščioms moterims, planuojančioms pastoti ar laktacijos metu, turi būti atliktas priešvėžinis gydymas.


"Sermorelin" privalumai:

1) Augimo hormonas trumpalaikio augimo gydymui, skatina vaiko augimą
2) HGH pakaitinė terapija buvo populiarus "Anti-Aging" ir veikimo pagerinimo gydymas. Sermorelino acetatas tapo populiari alternatyva, nes tai leidžia jums gauti HGH terapijos privalumus be susijusių pavojų.
3) GRF receptorius, susietas su G proteinais, kurie aktyvuoja adenililciklazę. Stimuliuoja somatotrofo ląstelių augimą, augimo hormono geno transkripciją ir augimo hormono sekreciją.


Galimas šalutinis poveikis:

1) Injekcijos vietos skausmas / patinimas / paraudimas (pasireiškiantis 16% pacientų). Kitos su gydymu susijusios nepageidaujamos reakcijos, kurių pasireiškimo dažnis yra mažesnis nei 1%.
2) Kitas galimas, bet retesnis HGH šalutinis poveikis yra: viršutinės kvėpavimo sąlygos.

Mes tiekiame klientams aukščiausios kokybės, dėmesingos paslaugos, prieinamą kainą, saugią ir greitą pristatymą.

Garantijos pakavimo laikas 6-12 kartų po užsakymo
Pristatome 4-7 darbo dienas
100% garantuojanti muitinės tranzitą
200% palaiko pakartotinio siuntimo politiką


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Bet kokie klausimai, pls nedvejodami susisiekite su manimi!
Sveiki atvykę į jūsų užklausą!

Hot Tags: peptidas sermorelin Acetate grf 1-29 amidas HUMAN, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like