Peptidų seratinis AKTH (1-39) 10mg injekcinis buteliukas

Peptidų seractitas AKTH (1-39) CAS 12279-41-3 10 mg / injekcinio buteliuko Seractido AKTH (1-39) kontaktas Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Smulkesnė informacija: CAS Nr .: 12729-41 -3 Kiti pavadinimai: Seractidas MF: C207H308N56O58S1 EINECS Nr.232-659-7 Kilmės šalis: Šenzenas, Kinija ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Peptidų seractitas AKTH (1-39) CAS 12279-41-3, 10 mg / buteliukas injekcijoms

4-47-9.jpg

Seractitas ACTH (1-39) Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Greita informacija:

CAS Nr .: 12279-41-3

Kiti vardai: seratiniai

MF: C207H308N56O58S1

EINECS Nr.232-659-7

Kilmės šalis: Šanchajus, Kinija (žemyninė dalis)

Įvertinimas Standartas: medicinos laipsnis

Grynumas: 99% min

Išvaizda: milteliai

Vartojimas: padidėjęs: pastebėtas streso būklėje, pirminis antinksčių nepakankamumas, Cushingo sindromas, Nelsono sindromas, įgimta antinksčių hiperplazija, hipofizio adrenokortikotrofoblastoma. Sumažėja: nustatomas hipopiutatrizmas, antinksčių navikai, hipofizės navikai, priekinės hipofizės pažeidimai.

Paraiška: naudojama

Prekinis ženklas: SENDI

Vanduo: 0,5% maks.

Sulfatiniai pelenai: 0,1% maks.

Sunkieji metalai: 10ppm Maks

Bendrasis priemaišas: 0,5% maks

Bendras plokštelių skaičius: ≤ 1000 kfu / g

Mielės ir pelėsiai: ≤100cfu / g

Kas yra Seractidas:
Seractidas yra stiprus endogeninis melanokortino receptorių 2 (MC) agonistas (EC = 57 pM). Hypotalaminės-hipofizės-antinksčių (HPA) ašies komponentas, kuris stimuliuoja gliukokortikoidų gamybą ir išleidimą iš antinksčių žievės. Skatina atsparumą insulinui, skatina prouždegiminį profilį ir in vitro stimuliuoja UCP-1 adipocitą.


Funkcija:

Gali būti naudojamas adrenokortikosteroidų (AKTH), adjuvanto gamybai. Veterinarinių vaistų gamyboje jis gali būti naudojamas liuteinizuojančio hormono ir folikulus stimuliuojančio hormono gamybai.

laikymas: Laikymo temperatūra: -20 ° C

Seracetų išmokos:
1.Endokriniai sutrikimai: negydomasis tiroiditas; Hiperkalcemija, susijusi su vėžiu.
2. Nervų sistemos ligos: Ūminis išsėtinės sklerozės paūmėjimas.
3. Reumatiniai sutrikimai: kaip papildomą trumpalaikio vartojimo terapiją (pacientui pasinerti į ūminį epizodą arba paūmėjimą)
4.Kollageno ligos: pasunkėjusi arba kaip palaikomoji terapija
5.Dermatologinės ligos: pemfigus; bulvinis herpetimo formos dermatitas
6. Alerginės valstybės: sunkių ar neveikiančių alerginių būsenų kontrolė
7. Oftalmologinės ligos: sunkūs ūminiai ir lėtiniai alerginiai ir uždegiminiai procesai

Adipotido ciklas ir dozavimas:
Adipotidas yra naujas vaistas, kuris parodo kai kuriuos pažadus nutukimo tyrimų srityje. Iš pradžių šis vaistas buvo sukurtas kaip vėžio gydymas, kurio tikslas buvo numalšinti kraujo tiekimo vėžines ląsteles, kad jie nustotų augti. Adipotido poveikis parodė, kad vaistas iš tikrųjų numalšina riebalines kraujo ląsteles, verčiančias mirti ir reabsorbuojamas į organizmą. Pradiniai bandymai buvo atliekami su žiurkėmis, o paskui persikėlė į beždžiones. Žiurkių bandymų rezultatai parodė, kad kūno svoris sumažėjo 30 procentų. Po keturių savaičių adipotido kasdienės injekcijos, po keturių savaičių nevalgiusių, 10 nutukusių rhesų beždžionių našlė prarado vidutiniškai 11% savo kūno svorio ir 39% riebalų. Didžioji dalis nuostolių buvo patirta gydymo metu.


Naudojimas:

Dozavimas ir vartojimas: CTH geriamasis pepsinas skrandyje po nesėkmės ir nesėkmės gali būti švirkščiamas. Plazma t1 / 2 yra 15 minučių. Rugiojo ryto normali koncentracija plazmoje yra 22 pg / ml ir 10 naktys 9,6 pg / ml. Jos pagrindinis vaidmuo yra skatinti gliukokortikoido sekreciją, tačiau tik tada, kai žievės funkcija nepažeista, ji gali atlikti tik terapinį vaidmenį. Paprastai po 2 valandų po dozavimo kortizolis pradeda išskirti hidrokortizoną.


Mūsų privalumai:

1. Mūsų kompanija yra profesionalus žaliavos miltelių gamykla Kinijoje daugiau nei 10 metų, visi milteliai yra gamyklos tiesiogiai tiekia.
2. Mūsų gaminiai eksportuojami į Vokietiją, Norvegiją, Lenkiją, Suomiją, Ispaniją, JK, Prancūziją, Rusiją, JAV, Australiją, Japoniją, Korėją ir daugelį kitų šalių, daugiau nei 100 kg per mėnesį.
3. Speciali komanda, skirta pakavimui ir vežimui, ir stebėjimo kodo stebėjimas 24 valandas garantuojamas muitinės tranzitas. 100% važiuoja į JK, Norvegiją, Lenkiją, Ispaniją, JAV, Kanadą, Braziliją; 98% patenka į Vokietiją, Rusiją, Australiją, Naująją Zelandiją.
4. Dauguma miltelių yra sandėlyje, yra įkraunamų pavyzdžių, gali būti išsiųstas per 24 valandas.

Mūsų paslauga:
- Pristatymas. Sklypai bus išdėstyti per 12 valandų, kai gausite mokėjimą.
- Pakavimas: steroidų milteliai būtų supakuoti pakankamai atsargiai, kad galėtų kirsti muitines
visame pasaulyje saugiai. Įpakavimas, pavyzdžiui, tradicinis kinų maistas, skalbimo ir maudymosi reikmenys ir kt
įranga ir tt ...
- Papildoma paslauga: Jums bus pateikti nuotraukos apie pakuotę, kad galėtumėte išskirti steroidus.
Stebėjimo numeris bus pasiūlytas, kai jis bus paleistas.
- Po pardavimo: klausimai po to, kai gavote siuntą, prašome susisiekti su mumis pirmą kartą. Problemos bus išspręstos nedelsiant.

65.jpg

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su manimi be jokių kliūčių

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, farmacijos žaliavos, SARMS, riebalų nuostoliai ir kt.

Hot Tags: peptidas seratinis acth (1-39) 10mg buteliukas injekcijoms, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like