Pentadekapeptidas BPC 157 2 mg / 5 mg neapdoroto peptido

Specifikacija: 99,9%
CAS: 137525-51-0
Molinė masė: 1419,75 Da (g / mol)
MF: C62H98N16O22
Išvaizda: balta milteliai
Pokalbis dabar

Informacija apie

Aukštos kokybės pentadekapeptidas BPC157 bpc-157 peptidai bpc 157 CAS 137525-51-0 raumenų augimui

hk@chembj.com

Sveiki atvykę į kontaktą „Mitchell“ Daugiau informacijos Tiesiogiai: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


BPC 157 turi stiprų priešuždegiminį poveikį tiek ūminiuose, tiek lėtiniuose uždegimo modeliuose. Iš tiesų, preliminarūs klinikinių tyrimų rezultatai rodo, kad BPC 157 gali tapti svarbia terapine priemonė uždegiminės žarnų ligos gydymui. Nustatyta, kad BPC 157 pagreitina žaizdų gijimą ir turi stiprų angiogeninį poveikį. Be to, tai žymiai palengvina kaulų lūžių gijimą žiurkėms. Šis peptidas taip pat pasižymi osteogeniniu poveikiu, žymiai pagerinančiu segmentinio kaulo defekto gijimą. BPC 157 pagreitina transplantuotų žiurkių Achilo sausgyslių ir transliuojamų žiurkių keturkampių raumenų gijimą.

Pentadecapeptide BPC 157 Pagrindinė informacija:
Specifikacija: 99,9%
CAS: 137525-51-0
Molinė masė: 1419,75 Da (g / mol)
MF: C62H98N16O22

Specifikacija: 2 mg / buteliukas, 10vial / box

Išvaizda: baltas liofilizuotas milteliai

Tiekėjas: SENDI

Kilmės vieta: Pagaminta Kinijoje

Kaina: priklauso nuo norimo kiekio, prašome susisiekti su manimi dėl išsamesnės informacijos!

BPC157 Grynumas:
BPC-157 peptidų grynumo lygis yra didesnis kaip 99,0%, kaip nustatyta HPLC ir MS. Šis peptidas buvo sintezuotas be priedų ir tiekiamas kaip baltas liofilizuotas (užšaldytas) milteliai.

BPC157 naudojimo būdai:
Moksliniai tyrimai, pagrįsti bandymų su gyvūnais duomenimis, parodė, kad BPC-157 turi labai platų biologinio aktyvumo spektrą ir yra atsakingas už įvairių funkcijų reguliavimą virškinimo trakte, centrinėje nervų sistemoje, imuninėje ir širdies ir kraujagyslių sistemoje. Taip pat nustatyta labai stipri organo apsaugos veikla. Junginys išlaikė farmakologinio / ikiklinikinio tyrimo fazę.

Svarbus pranešimas: visi mūsų šioje svetainėje išvardyti produktai ir paslaugos skirti tik moksliniams tyrimams ar gamybai, o ne tiesioginiam žmonių naudojimui.


Kiti produktai:

cjc1295

Melanotan-II

TB500

Hexarelin

Tesamorelin

cjc1295 dac

ghrp-2

HGH176-191

BPC 157

Gonadorelin

PT-141

ghrp-6

Triptorelinas

sermorelinas

MGF

Melanotan-I

Ipamorelin

Selankas

oksitocinas

Epitalonas

Alarelino acetatas

Oktreotidas

Gonadorelino acetatas

Secretino acetatas

Desmopresino acetatas

Angiotenzino acetatas

Ornipresino acetatas

Leuprorelino acetatas

Atosibano acetatas

Terlipressino acetatas

Argprinino acetatas

Oksitocino acetatas

Lysipressino acetatas

SNAP-8

Lašišų kalcitonino acetatas

Deslorelino acetatas

Eptifibatido acetatas

Oksitocino acetatas

Vario peptidas

Bivalirudino trifluoracetatas

BPC157 taikymas:

1. BPC157 veikia priklausomai nuo gliukozės, tai reiškia, kad jis skatins insulino sekreciją tik tada, kai gliukozės kiekis kraujyje yra didesnis nei normalus, užkertant kelią "viršijimui". Vadinasi, tai rodo nedidelę hipoglikemijos riziką.

2. BPC157 turi potencialą slopinti apoptozę ir stimuliuoja beta ląstelių regeneraciją (atliekant tyrimus su gyvūnais).

3. BPC157 sumažina apetitą ir slopina kūno svorio padidėjimą, kaip parodyta tyrime, susijusiame su glimepiridu.

4. BPC157 mažina trigliceridų kiekį kraujyje


Peptidiniai DUK:
Q: Neseniai įsigytas peptidas turi mažiau miltelių nei kiti. Ar tai reiškia, kad ji neturi teisės MG?

A: peptidai dėl savo prigimties būna įvairių dydžių ir formų. Paprastai pasibaigus liofilizavimo procesui, mes turime puikų pyragą turintį peptidą. Tačiau yra atvejų, kai ji gali pertraukti tranzitą arba tiesiog atrodo kitaip. Tai jokiu būdu neturi įtakos produkto kokybei ar stiprumui. Tai tiesiog estetinis klausimas. Nors stengiamės visada pristatyti produktą, kuris atrodo puikiai, kartais tai neįmanoma. Tokie baltymai, kaip LR3, yra labai dideli ir dėl reikalavimo, kad buferis būtų didesnis už mod grf ar ghrp. Tai taip pat normalu.

Q: Jei peptidas yra 98% grynumo, kas yra likusi 2%?
A: COA nurodytas grynumo lygis yra tik aminos matavimas, kuris tapo tinkama grandine, kad susidarytų peptidas. Likusieji daugiau nei 2% yra paprasčiausiai aminosai, kurie, dėl kokių nors priežasčių, nepadarė to tinkama seka.


Kokie yra jūsų parduodamų peptidų grynumo lygiai?

AP PEPTIDE niekada neparduos mūsų katalogo skyriuje mažesnio nei 98% grynumo. Daugelis mūsų mažesnių peptidų grandinių yra gerai į 99% grynumo intervalą. Mes turime gamybos gebėjimus, kurie dažnai būna už mažesnių įmonių ribų ir todėl gali pasiekti labai aukštus grynumo lygius. Tokie baltymai, kaip IGF-1 LR3, visada yra receptoriumi ir visada viršija 95% grynumo.


Q: Du to paties peptido buteliukai turi skirtingą kiekį miltelių. Ar tai reiškia, kad jie skiriasi miligramais?

A: peptidai dėl savo prigimties būna įvairių dydžių ir formų. Paprastai pasibaigus liofilizavimo procesui, mes turime puikų pyragą turintį peptidą. Tačiau yra atvejų, kai ji gali pertraukti tranzitą arba tiesiog atrodo kitaip. Tai jokiu būdu neturi įtakos produkto kokybei ar stiprumui. Tai tiesiog estetinis klausimas. Nors stengiamės visada pristatyti produktą, kuris atrodo puikiai, kartais tai neįmanoma.

Baltymai yra labai dideli ir dėl reikalavimo, kad buferis būtų didesnis, nei mod grf arba ghrp. Tai taip pat normalu.


K: Kokie yra jūsų produktai?

A: Peptidai ir tyrimų serumai gaminami ir parduodami laboratoriniams tyrimams. Nė vienas iš mūsų produktų nėra skirtas žmonėms, taip pat jie nėra gaminami diagnostikos ar terapijos tikslais. Stiprus peptidas pasilieka teisę reikalauti papildomo tinkamo ketinimo patikrinimo prieš vykdant užsakymus. Bus atmesti bet kokie užsakymai, kurie, mūsų manymu, nėra skirti tam tikram tikslui, nustatytam mūsų Taisyklėse ir sąlygose. Tiesą sakant, jei jūs užduodate šį klausimą, neturėtumėte užsisakyti iš AP PEPTIDES.

K: Kaip turėčiau saugoti ir tvarkyti savo peptidus?
A: Kadangi peptidai yra higroskopiški, prieš atidarant ir pasveriant naudojamo peptido dalį, eksikatoriuje pašildykite peptidą iki kambario temperatūros. Jei to nepadarysite, ant buteliuko ar buteliuko atidarymo ant produkto gali susidaryti kondensatas ir labai sumažėja medžiagos stabilumas. Švarioje aplinkoje greitai pasverkite tik reikiamą kiekį peptido, kuris bus naudojamas taršai sumažinti ir sandariai uždaryti. Nesuvartotą peptidą laikyti ne aukštesnėje kaip -20 ° C temperatūroje uždarame inde su sausikliu. Laikymas tokiomis sąlygomis sumažins bakterijų degradaciją, antrinės struktūros formavimąsi ir oksidaciją iki kelių metų. Sekos, turinčios cisteiną, metioniną, triptofaną, asparaginą, glutaminą ir N-galinę glutamino rūgštį, bus trumpesnės, nei kiti peptidai.


Tirpinant peptidą, naudokite rekomenduojamus tirpiklius, aprašytus tirpumo bandyme, kurį pateikia AP, jei jūsų eksperimentinės sąlygos tai leis. Sonika dažnai padeda ištirpinti peptidą. Paprastai geriausias tirpiklis yra sterilizuotas vanduo, tačiau rūgštiniai peptidai tirpsta baziniame buferyje ir baziniuose peptiduose rūgščiame buferyje, kaip nustatyta peptido aminorūgščių seka. Peptidų sekos, turinčios Cys, Met ir Trp, reikalauja tirpiklių be deguonies, nes jie yra ypač linkę oksiduoti. Tirpaluose esantys peptidai yra daug mažiau stabilūs nei liofilizuota forma ir išliks gyvybingi daug trumpesnį laiką. Tokiu būdu nerekomenduojama laikyti peptidų šiomis sąlygomis, tačiau, jei tai neišvengiama, tirpalo peptidai turi būti laikomi -20 ° C temperatūroje, naudojant sterilius buferius, kurių pH yra 5-6, kad būtų pratęstas tinkamumo laikas.

多肽

Štabas

Jindacheng pastatas, Zhongxin kelias, Shajing gatvė, Baoan rajonas, Šendženas, Guangdongas, Kinija

 

Pardavimų vadybininkas: Mitchell Lu

 

El. Paštas: hk@chembj.com

Telefonas: 0086-18124076819

Kas: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Ką dar gausite visa tai savo namuose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kas mes esame ir ką mes darome, prašome atsiųsti mums laišką, ir mes norėtume jums susisiekti.


Hot Tags: pentadecapeptide BPC 157 2mg / 5mg žaliavinis peptidas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birių, kainoraščių, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti