Melanotan 1 MT1 10mgvail Vyriškas seksualinis Tan

Produkto pavadinimas: Melanotan-1 Grynumas (HPLC): 99,9% Išvaizda: balti milteliai Viengubas priemaišas ( HPLC): 1,0% max amino rūgštis Sudėtis: ± 10% teorinio ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Melanotanas 1 CAS 75921-69-6 "Melanotan I Mt1", skirtas soliariniui stiprinti, peptidai

Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Prekės pavadinimas: Melanotan-1

Grynumas (HPLC): 99,9%

Išvaizda: balti milteliai

Vienintelis priemaišas (HPLC): ne daugiau kaip 1,0%

Amino rūgštis Sudėtis: ± 10% teorinio

Molekulinė formulė: C78H111N21O19

Molekulinė masė: 1646,85 Da (g / mol)


Paraiška:

Melanotanas 1 (taip pat vadinamas Afamelanotidu) yra peptidinio hormono sintetinis peptidinis variantas, vadinamas alfa-melanocitu stimuliuojančiu hormonu arba MSH, kuris natūraliai gaminamas organizme ir kuris yra atsakingas už melanogenezės stimuliavimą - peptidinį odos pigmentacijos procesą. Alfa-MSH aktyvina tam tikrus melanokortino receptorius, veikiant jo poveikį. Iš tikrųjų MSH taip pat stipriai veikia lipidų apykaitą, apetitą ir lytinį libido per šiuos melanokortino receptorius. Dėl to, Melanotan-1 be saulės odos įdegio efektai. Nors melanotaną 2 ir PT-141 ilgai buvo tiriama kaip galimą seksualinio disfunkcijos gydymo būdą, melanotanas-1 buvo plačiai ištirtas siekiant apsaugoti nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio saulės spinduliams dėl jo melanogenezę stimuliuojančių savybių .


Kaip veikia MT-1 ("Melanotan I")?

Melanotanas 1 yra MSH analogas, pagamintas hipofizėje. Jis klasifikuojamas kaip melanokortinas ir veikia kaip ir visas melanocenas, kuris veikia tam tikras fizines sistemas, kurios veikia plaukų spalvą, odos pigmentaciją, seksualinį susijaudinimą, seksualinį troškimą ir apetitą.

Kuo melaninas pagamintas iš kūno, tuo tamsesnė yra oda. Peptidas leis sau saulėje be UV spinduliavimo. Tai reiškia, kad net jei nėra saulės poveikio, kai kūnas tamsus. Tačiau UV spinduliavimas pagreitins įdegio procesą paveiktose vietose. UV poveikio poveikis kartais gali sukelti įdegį ir net gali būti netobulas.

Dauguma vartotojų randa veidus, rankas ir skrandžius labiausiai raugintų. Gydant šiuo peptidu genitalijos gali pasirodyti raugintos išvaizdos.


MT-1 (melanotanas I) Dozavimas:

1 mg dozė per dieną nuo pirmųjų dviejų iki trijų dienų ir, jei šalutinis poveikis yra leidžiamas, per kelias ateinančias dienas galima įpilti 0,25 mg dozės, kol bus pasiekta 2-3 mg paros dozė. Šis lygis turėtų būti pakankamas daugumai vartotojų, nors kai kurie žmonės gali norėti toliau tobulėti, galbūt iki 5 mg per dieną, kad gautų labai gilią įdegį. Tada naudokite palaikymo etapą, kaip aprašyta aukščiau.


Melanotanas 1 lyginant su melanotanu 2

Melanotanas 1 (taip pat vadinamas Afamelanotidu) yra peptidinio hormono sintetinis peptidinis variantas, vadinamas alfa-melanocitu stimuliuojančiu hormonu arba MSH, kuris natūraliai gaminamas organizme ir kuris yra atsakingas už melanogenezės stimuliavimą - peptidinį odos pigmentacijos procesą. Alfa-MSH aktyvuoja tam tikrus melanokortino receptorius, darant poveikį jo veikimui. Paprastai MSH taip pat stipriai veikia lipidų apykaitą, apetitą ir seksualinį lyibidą per šiuos melanokortino receptorius. Dėl to melanotan-1 be saulės odos įdegio efektai. Melanotanas 2 ir PT-141 buvo ilgalaikiai tyrimai kaip galimi gydymo būdai seksualinei disfunkcijai, melanotanas-1 buvo plačiai ištirtas, siekiant apsaugoti nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio saulės spinduliams dėl jo melanogenezę stimuliuojančių savybių.


Tiek melanotanas-1, tiek melanotanas-2 yra peptidinio hormono alfa-melanocitą stimuliuojančio hormono (-MSH) analogai, kurie linkę sukelti odos įdegį. Skirtingai nuo melanotano 1, melanotanas 2 turi afrodiziacines savybes, papildomą padidėjusio libido poveikį. Melanotanas-1 yra ne selektyvus melanokortino receptorių agonistas (MC1R, MC3-5R). Kaip analogas -MSH jo veikimo mechanizmas yra natūralaus žinduolių įdegio proceso biomimikrazija.


Kaip laikyti Melanotan?

Melanotanas turi būti švirkštas, todėl skysčio laikymas vėsioje vietoje, pavyzdžiui, šaldytuve, neturės įtakos melanocitų gamybai ar padidėjimui. Tačiau prieš pradedant švirkštimą, jis turėtų būti grąžintas į kambario temperatūrą, prieš pacientui išleidžiant melanotano šūvį.

Tiems, kurie švirkščiasi, jie turi būti laikomi šaldytuve, kol jų reikia, ir gali būti vartojami bet kurioje kūno vietoje. Melanotanas yra milteliai, todėl jį reikia laikyti vėsioje vietoje, kol planuojate jį naudoti. Norint paruošti injekciją, 0,25 mg melanotano reikia ištirpinti 0,1 ml bakterijų prevencijos vandens.


Mūsų pranašumas:

Kokybė

Mūsų kompanija yra profesionalus hormonų steroidų ir peptidų gamyba jau 12 metų. Mes turime labai gerų atsiliepimų iš mūsų klientų, galite pasitikėti mumis. Be to, kad tiekiame miltelius, mes taip pat tiekiame skysčio, jei norite pagaminti miltelius į Mes galime pateikti receptus jums, jei norėsite naudoti tiesiogiai, mes taip pat galime suteikti jums tiesioginį skysčio įpurškimą.

Paketas

Mes naudojame skirtingas pakuotes su skirtingais produktais skirtingoms šalims, pvz., Maisto pakuotėms. Taip pat.

Pristatymas

Paketas bus išsiųstas po 3 dienų po apmokėjimo. Mes galime išsiųsti ją per HKEMS, EUB, DHL .UPS, TNT.FedEx ar kitą metodą. Mes turime profesionalų ir stabilų logistiką. Mes nuspręsime pasirinkti, kuris kurjeris priklauso nuo skirtingų šalių. Norėdami rasti geriausią būdą pristatyti prekes jums. Jei prekės buvo pamestos arba nebuvo gautos dėl kitų priežasčių, susisiekite su manimi nedelsiant. Mes suteiksime jums susitarimą iš naujo išsiųsti

Klirensas

Mūsų klirensas yra labai didelis, ypač Brazilijoje, Australijoje, Kanadoje, Meksikoje, Čilėje ir kitose šalyse.

黄 盖子 .jpg

Daugiau produktų:

HGH fragmentas176 191 (HGH) Sermorelinas Epitalonas
TB500 Melanotanas I BPC157
GHRP-2 Melanotanas II IGF LR3-1
GHRP-6 Gonadorelinas IGF IDES
CJC1295 DSIP FST
PT141 (Bremelanotide) Triptorelinas / Gnrh Triptorelinas GDF-8
Ipamorelinas Selankas ACE-031
MGF (mechanizmo augimo faktorius) (IGF-1 EB) Oksitocinas Adipotidas
PEG MGF Tesamorelin Aicar
Heksarelinas Aod9604 Pentadekapeptidas BPC 157
Ir dar ....

Jei turite klausimų, galite laisvai kreiptis į mane ~

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, farmacijos žaliavos, SARMS, svorio kritimas ir kt.

Hot Tags: melanotan 1 mt1 10mgvail vyriškam seksualiniam įdegiui, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like