ŽMOGAUS augimo peptidai GDF-8 Gdf-8 Myostatin 1 mg

Produkto Aprašymas:
Produkto pavadinimas: GDF 8 milteliai 1 mg / buteliukas
Farmacinės žaliavos Didelis grynumas GDF-8 (myostatin)
Gamintojo pavadinimas : SENDI
Pakavimas: 1 dėžutė / 10vnt, 1 mg / buteliukas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Liofilizuotas kultūrizmo peptidas GDF-8 Gdf-8 Myostatin 1 mg

hk@chembj.com

Produkto Aprašymas:
Produkto pavadinimas: GDF 8 milteliai 1 mg / buteliukas
Farmacinės žaliavos Didelis grynumas GDF-8 (myostatin)
Gamintojo pavadinimas : SENDI
Pakavimas: 1 dėžutė / 10vnt, 1 mg / buteliukas
CAS Nr.: 901758-09-6
Molekulinė formulė: C221H366N72O67S
Naudojimas: farmacijos žaliavos
Grynumas:> 99,9%

MOQ: 5-10vnt


GDF-8 aprašymai:
Myostatin (taip pat žinomas kaip augimo diferenciacijos faktorius 8, sutrumpintas GDF-8) yra miokinas, baltymas, kurį gamina ir atpalaiduoja miocitai ir kuris veikia raumenų ląstelių autokrininę funkciją, slopindamas miogenezę: raumenų ląstelių augimą ir diferenciaciją. Žmonėms ji yra koduojama MSTN geno. Myostatin yra išskiriamas augimo diferenciacijos faktorius, kuris yra TGF beta baltymų šeimos narys. Gyvūnai, kurių trūksta myostatin arba kurie yra gydomi medžiagomis, blokuojančiomis miostatino aktyvumą, turi daug daugiau raumenų masės. Be to, asmenys, turintys mutacijas abiejose myostatin geno kopijose, turi žymiai daugiau raumenų masės ir yra stipresni už įprastą. Myostatin aktyvumo blokavimas gali turėti terapinį taikymą gydant raumenų išsekimo ligas, tokias kaip raumenų distrofija.


GDF-8 grynumas:
GDF-8 peptido grynumo lygis yra didesnis kaip 99,0%, kaip nustatyta HPLC.


GDF-8 naudojimas:
Gydą, koduojantį myostatiną, 1997 m. Atrado genetikai Se-Jin Lee ir Alexandra McPherron, kurie pagamino mutantų pelių kamieną, neturinčią geno. Šios myostatin "knockout" pelės turi maždaug dvigubai daugiau raumenų nei normalios pelės. Vėliau šios pelės buvo pavadintos "galingomis pelėmis".

Ravi Kambadur, whippets ir žmonės natūraliai nustatė miostatino trūkumus galvijams; kiekvienu atveju rezultatas - dramatiškas raumenų masės padidėjimas. Mutacijos, esančios Tekselio avių miostatino geno 3 'UTR, sukuria tikslines vietas miR-1 ir miR-206 mikroRNR. Tai gali sukelti šios avių veislės raumenų fenotipą.

Žmogaus myostatiną sudaro du identiški subvienetai, kurių kiekvienas susideda iš 109 (NCBI duomenų bazė teigia, kad žmogaus myostatinas yra 375 liekanų ilgio) aminorūgščių liekanos. Jo bendra molekulinė masė yra 25,0 kDa. Baltymas yra neaktyvus tol, kol proteazė nepadaro molekulės NH2-terminalo arba „pro-domeno“ dalies, todėl susidaro aktyvus COOH-galinis dimeras. Myostatin jungiasi prie II tipo aktyvino receptoriaus, todėl įdarbinamas koreceptorius Alk-3 arba Alk-4. Tada šis koreceptorius inicijuoja ląstelių signalizacijos kaskadą raumenyje, kuris apima transkripcijos faktorių aktyvavimą SMAD šeimoje - SMAD2 ir SMAD3. Tuomet šie veiksniai sukelia specifinį specifinį geno reguliavimą. Naudojant mioblastus, myostatin slopina jų diferenciaciją į brandžius raumenų pluoštus.

Myostatin taip pat slopina Akt, kinazę, kuri yra pakankama raumenų hipertrofijai sukelti, iš dalies dėl baltymų sintezės aktyvinimo. Tačiau „Akt“ neatsako už visus pastebėtus raumenų hipertrofinius poveikius, kuriuos sukelia miostatino slopinimas. Taigi myostatin veikia dviem būdais: slopindamas raumenų diferenciaciją ir slopindamas Akt-sukeltą baltymų sintezę.

Tolesnis miostatino ir myostatin geno tyrimas gali sukelti raumenų distrofijos gydymą. Idėja yra įvesti medžiagas, kurios blokuoja myostatiną. Monokloninis antikūnas prieš myostatin padidina raumenų masę pelėms ir beždžionėms.

Dviejų savaičių trukmės normalių pelių gydymas tirpiu IIB tipo receptoriu, molekulė, kuri paprastai yra prijungta prie ląstelių ir jungiasi prie myostatin, sukelia žymiai padidėjusią raumenų masę (iki 60%). Manoma, kad myostatino prisijungimas prie tirpaus aktyvino receptoriaus neleidžia jam sąveikauti su ląstelėmis susietais receptoriais.

Vis dar neaišku, ar ilgalaikis raumenų distrofijos gydymas mielostatino inhibitoriais yra naudingas, nes raumenų kamieninių ląstelių išsekimas vėliau gali pabloginti ligą. Nuo 2012 m. Į rinką nepatenka jokie vaistai, slopinantys myostatiną žmonėms. Antikūnai, genetiškai modifikuoti neutralizuoti myostatiną, stamulumabas, kuris buvo vystomas farmacinės bendrovės „Wyeth“, nebėra vystomi. Kai kurie sportininkai, norintys patekti į tokius vaistus, kreipiasi į internetą, kur parduodami netikrieji „myostatin blokatoriai“.

Myostatino koncentracija efektyviai sumažėja kreatino papildymu.
Myostatin slopinimas sukelia raumenų hiperplaziją ir hipertrofiją. Myostatin inhibitoriai gali pagerinti sportinį veikimą ir todėl yra susirūpinimas, kad šie inhibitoriai gali būti piktnaudžiaujami sporto srityje. Tačiau tyrimai su pelėmis rodo, kad mielostatino slopinimas tiesiogiai nepadidina atskirų raumenų skaidulų stiprumo.

889

Kodėl bendradarbiauti su mumis?
Aukšta kokybė ir konkurencinga kaina
1) Pasakykite paketo atnaujinimui ASAP ir bandysite geriausiai išspręsti, kai klientas susidūrė su įvairiomis problemomis.
2) mes išmokysime jums receptus ir nurodymus, kaip steroidams paversti miltelius į skystį, ir skystis tampa steriliais.


Mes turime klientų visame pasaulyje
1) Profesionalus aptarnavimas ir turtinga patirtis leidžia klientams jaustis patogiai ir pasitikėti.
2) Pakankama atsarga (pvz., Anti Estrogen Steroidai) ir greitas pristatymas atitinka jų poreikius.
3) Bus vertinama grįžtamoji informacija apie rinką ir atsiliepimai apie produktus, klientų atsakomybė yra mūsų atsakomybė.
4) Aukšta kokybė ir konkurencinga kaina įgyja pasitikėjimą ir pagirti iš viso pasaulio klientų.


Greitas ir saugus pristatymas
1) Paraiška gali būti išsiųsta per 24 valandas po patvirtinimo.
2) įvairūs jūsų pasirinkimo būdai, pvz., EMS, FedEx, TNT, DHL, USP.
3) Turime savo agentą, kuris gali padėti mums greitai ir saugiai pristatyti savo produktus, ir turime pakankamai atsargų, kad galėtume perkelti.
4) Mes turime ypatingą būdą, kuriuo per 10g būtų galima išsiųsti į sveral kg. Mes siūlome lydymosi miltelius į skystą aptarnavimą. Ir išsiųskite skystį į specialų paketą.
5) Pateikite naujausią sekimo numerį, kurį galite patikrinti.


Mokėjimo terminas
Mes priimame kiekvieną mokėjimo terminą, pvz., T / T, Bitcoin, Moneygram, Western Union , Banktransfer.
Aukšta kokybė ir konkurencinga kaina
Mes esame gamintojai ir galime pasiūlyti aukštos kokybės produktus su konkurencinga kaina, siūlydami nemokamus pavyzdžius, tik kelis pristatymo mokesčius.


Štabas

Jindacheng pastatas, Zhongxin kelias, Shajing gatvė, Baoan rajonas, Šendženas, Guangdongas, Kinija

 

Pardavimų vadybininkas: Mitchell Lu

 

El. Paštas: hk@chembj.com

Telefonas: 0086-18124076819

Kas: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Ką dar gausite visa tai savo namuose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kas mes esame ir ką mes darome, prašome atsiųsti mums laišką, ir mes norėtume jums susisiekti.


Hot Tags: ŽMOGAUS augimo peptidai gdf-8 gdf-8 myostatin 1mg, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, urmu, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like