HCG 5000iu žmogaus chorioninis gonadotropinas

HCG (žmogaus chorioninis gonadotropinas) žalio milteliai HCG 5000iu peptidai žmogaus augimas injekuojamas CAS 9002-61-3 Sveiki atvykę į Susisiekite Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Produkto pavadinimas: HCG Kiti pavadinimai: žmogaus chorioninis gonadotropinas Grynumas: 99% CAS Nr .: 9002-61-3 Išvaizda: balti milteliai ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

HCG (žmogaus chorioninis gonadotropinas) žaliavinis milteliai HCG 5000iu peptidai žmogaus augimas injekcinis CAS 9002-61-3 Sveiki atvykę į Susisiekite Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Produkto pavadinimas: HCG

Kiti pavadinimai: žmogaus chorioninis gonadotropinas

Grynumas: 99%

CAS Nr .: 9002-61-3

Išvaizda: balti milteliai

Įvertinimas: 5000 TV

Naudojimas: Padėkite moterims pastoti


(HCG) Žmogaus chorioninis gonadotropinas yra glikoproteinas, išskirtas iš placentos trofoblastinių ląstelių ir susideda iš alfa ir beta dimerų glikoproteinų. Žmogaus chorioninis gonadotropinas (HCG) αβ sintetinamas sincitiotrofoblastais.

36,700 glikoproteino hormonų, α subvieneto ir FSH (folikulus stimuliuojančio hormono), LH (LH) ir TSH (hipertono) hipofizio sekrecijos molekulinė masė iš esmės yra panašios, ji gali kryžmiškai reaguoti tarpusavyje ir β sub-Asia. Struktūra bazės nėra panašios. Β-HCG struktūra yra panaši į β-LH struktūrą, bet pastarieji 24 aminorūgščių pratęsimai nėra β-LH.


Paraiška:

Žmogaus chorioninis gonadotropinas (hCG) yra glikoproteino hormonas, kurį paprastai gamina pirmiausia ląstelės, sudarančios placentą, o vėliau - placentą nėštumo metu. Jos pagrindinė funkcija - palaikyti nėštumą skatinant progesterono gamybą. Tai palaiko ir skatina tolesnę placentos vystymąsi ankstyvuoju nėštumu. Šis hormonas sukelia greitą progesterono padidėjimą ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu, tačiau lėtai stengiasi atsikratyti, nes placenta auga pakankamai, kad gamintų pakankamai progesterono, skirto nėštumui palaikyti. Glikoproteinas taip pat padeda auginti gonadų vystymąsi ir vaisiaus vyrų sėklidėms gaminti androgenus.


Chorioninis gonadotropinas yra gonadą stimuliuojantis polipeptidinis hormonas, gautas iš nėščių moterų šlapimo. Jos stiprumas yra ne mažesnis kaip 1500 USP chorioninio gonadotropino vienetų kiekviename mg ir ne mažiau kaip 80,0 proc. Ir ne daugiau kaip 125,0 proc. Stiprumo, nurodyto etiketėje.


Mūsų šlapimo produktų pardavimo apimtis visada užima daugiau nei 60% pasaulio ir Kinijos rinkos. Bendrovė pripažino "vieninteliu ir didžiausiu gamintoju, gaminančiu daiktus iš šlapimo į didžiąją dalį vaistų". Bendrovė taip pat gamina "Med.Grade" ir maisto produktų benzoato pagalbines medžiagas.


Išgrynintas HCG projektas su dideliu derliumi ir aukštu titru, kuris naudoja nėščių moterų šlapimą kaip žaliavą, išvalytą HMG projektą su dideliu yiels ir aukštu titru, kuris naudoja amenorėjos moterų šlapimą kaip žaliavą, ir išgrynintą JK projektą su dideliu derlingumu ir aukštas titras, kuris naudoja vyrų šlapimą kaip žaliavą, buvo perduotas Qingdao Mokslo komiteto organizuojamas įvertinimas kaip "tarptautinis pirmaujantis lygis".


Kadangi trijų projektų medžiaga yra nėščių moterų šlapimas ir amenorėjos moterys bei vyriškos lyties šlapimas, visi šie produktai keičia atliekas į vertingas. Ir produktai, vartojami nėščių moterų šlapime ir amenorėjos moterims, yra pirmojo pasirinkimo vaistas, kuris gali gydyti nevaisingumą, produktas su vyrišku šlapimu yra pirmojo pasirinkimo vaistas, kuris gali gydyti miokardo infarktą. Mūsų gaminio kokybė atitinka USP-31, BP-2003, CP-2005. Visi šie elementai buvo perduoti GMP.


Kadangi trys mūsų bendrovės biologiniai farmacijos produktai buvo palankiausi JAV, Vokietijoje, Anglijoje, Olandijoje, Ispanijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Indijoje, Japonijoje, Korėjoje, Rusijoje, Egipte ir kitose šalyse bei regionuose, mūsų produktai yra geriausiai parduodami ir nepanaikinami. .


Koncentracija

Vyrams ir nėščioms moterims normalus hCG kiekis kraujyje yra iki 5 TV / l. Moterims po menopauzės normalioji vertė padidėja iki 10 TV / l. Apie penkias dienas po implantacijos koncentracija didėja. Trečią savaitę po gimdymo vertės vis dar mažesnės nei 50 TV / litre, ketvirtą savaitę po 400 TV / l. Didžiausia dozė pasiekiama nuo 10 iki 12 savaičių iki 230 000 TV / l. Tada koncentracija vėl nuleidžiama ir iki nėštumo pabaigos yra nuo 5000 iki 65 000 TV / l. Kiti tyrimai apibūdina didžiausias 289 000 TV / litre vertes ir ataskaitos reikšmes nuo 940 iki 60 000 TV / l iki nėštumo pabaigos. Maždaug nuo 11 iki 17 dienų po gimimo normaliosios vertės vėl pasiekiamos.


Šlapimo koncentracija yra mažesnė. Nėštumo testai be recepto paprastai parodo teigiamą šlapimo kiekį po 25 TV / l.


Funkcija

Nėštumo pradžioje, po apvaisinimo, maždaug 114 valandų (penktos dienos viduryje), speciali hCG forma, hiperglikozilinta hCG, pradeda ruoštis implantuoti (nidation) blastocistą. Šiuo tikslu kai kurios blastocisto ląstelės diferencijuojasi į mononukuliarines citotrofoblastines ląsteles, kuriose iš pradžių daugiausia susidaro hiperglikozilintas hCG. Gavus kontaktą su gimdos endometriumu (gleivine membrana), kai kurie trofoblastiniai ląstelės diferencijuoja ir proliferuoja į daugiapakopį sincitiotrofoblastą, kuris vėliau gamina biologiškai aktyvų hCG. Iš šių dviejų ląstelių formų, galų gale, vystosi pirminis chorionas su savo vilniais, ankstyvas infantiliosios placentos dalies forma. HCG stimuliuoja kiaušidės korpuso gleivinę, išleidžiant kitą hormoną progesteroną, kuris kaupia gimdos gleivinę ir signalizuoja į kiaušidžius, nes neigiamas grįžtamasis ryšys su hipofizės likučiu nebereikia, kad nebūtų ovuliacijos kito karto (jokios kitos ovuliacijos). Kadangi nėštumas negadina geltonkūnio korpuso, o išlaiko progesterono išleidimą, menstruacija sustoja, o gimdos gleivinė, atsirandanti prieš ovuliaciją, atsilaisvina. Išlieka lūžio korpuso degeneracija į kiaušialąstę pakeitusius albicans korpusus, ji virsta ląstelių gravititatis.


Pirmosiomis nėštumo savaitėmis hCG koncentracija kraujyje nuolat didėja, maždaug kas dvi dienas, hormonų koncentracija yra dvigubai didesnė. Maksimalus pasiekiamas maždaug tarp aštuntos ir dešimtos nėštumo savaitės. Po to hCG lygis lėtai mažėja iki bazinio lygio, kuris pasiekiamas netrukus prieš 20 nėštumo savaitę. Iki tol, kol placenta pakankamai subrendusi, kad pagamintų pačią nėštumo hormono progesteroną, geltonkūnis gali toliau gaminti progesteroną iki ketvirto nėštumo mėnesio pabaigos.


Susijęs karšto pardavimo peptido sąrašas:

 

NE. vardas
SDPEP-1 Melanotanas 1
SDPEP-2 Melanotanas 2
SDPEP-3 CJC 1295
SDPEP-4 CJC1295 dac
SDPEP-5 Sermorelinas
SDPEP-6 PT 141 milteliai
SDPEP-7 Frag HGH 176 191 Milteliai
SDPEP-8 Ipamorelinas
SDPEP-9 MGF
SDPEP-10 PEG MGF
SDPEP-11 GHRP-6
SDPEP-12 GHRP-2
SDPEP-13 TB-500
SDPEP-14 Oksitocinas
SDPEP-15 Epitalonas
SDPEP-16 DSIP
SDPEP-17 selankas
SDPEP-18 BPC 157
SDPEP-19 Gonadorelinas
SDPEP-20 Triptorelinas / GNRH
SDPEP-21 Tesamorelin
SDPEP-22 Follitastinas 344
SDPEP-23 ACE031
SDPEP-24 GDF-8
SDPEP-25 IGF LR3 milteliai
SDPEP-26 IGF DES milteliai

32301950_n.jpg

Jei turite klausimų, galite laisvai kreiptis į mane ~

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, farmacijos žaliavos, SARMS, svorio kritimas ir kt.

Hot Tags: hcg 5000iu žmogaus chorioninis gonadotropinas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birža, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like