Fs344 peptidas Follistatinas 315 kultūrizmui

Bodybuilding Peptide Follistatin 344
Ace 031 1mg / buteliukas
Follistatinas-315
Baltas liofilizuotas miltelių Follistatinas 315
Peptidas Follistatinas 315
Pokalbis dabar

Informacija apie

Aukštos kokybės Fs344 peptidas Follistatinas 315 žaliosios kepurės kultūrizmui

Mūsų produktų asortimentas.jpg

Follistatinas 315 Kontaktai Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Bodybuilding Peptide Follistatin 344; Ace 031 1mg / buteliukas; Follistatinas-315; Baltas liofilizuotas milteliai; Follistatinas 315; Peptidas Follistatinas 315; Follistatino 315 kaina; FST 315 1 mg / buteliukas


Greita informacija:
Kitas pavadinimas: Follistatin 315 / FST 315
Specifikacija: (1 mg / buteliukas, 10vial / dėžutė)
Standartinis: USP klasė
Grynumas: didesnis nei 99,9%
Išvaizda: sterilus filtruotas baltas liofilizuotas (sušaldytas) milteliai.
Vails: 1mg / vail

Min. Užsakymo kiekis: 5-10vnt

Kaina: priklauso nuo norimo kiekio, prašome susisiekti su manimi dėl išsamesnės informacijos!

Kaip laikyti?

Follistatinas kambario temperatūroje išliks stabilus iki 90 dienų. Idealiu atveju jis turėtų būti laikomas šaldiklyje ne aukštesnėje kaip -9C temperatūroje. Po ištirpinimo follistatinas turi būti atšaldytas.


Follistatino 315 taikymas:
Follistatinas yra įspūdingas baltymas, kuris gali padidinti raumenų masę už natūralaus potencialo slopindamas myostatiną. Mokslininkai pirmą kartą nustatė follistatiną, tiriant kiaulių (re: kiaulių) folikulų skystį kiaušidėse.
Follistatinas natūraliai randamas beveik visų žinduolių, turinčių pažengusių ar išsivysčiusių savybių, pvz., Žmonių, graužikų ir karvių, skeleto raumenyse. Follistatinas yra aukštas nepageidaujamų amino rūgščių cistino, tačiau skirtingai nuo daugelio baltymų, aptartų fitneso pasaulyje, folistatinas turi prie jo prijungtus angliavandenius.

10 dienų ciklo dozavimo pavyzdys:

1 diena: dvišaliai suskaidykite į raumenis, kuriuos norite išaukštinti: 300mcg.
3 diena: dvišaliai padalinkite į raumenis, į kuriuos norėsite atnešti daugiausiai: 200mcg.
5 diena: dvišaliai suskirstykite į raumenis, kuriuos norite išaukštinti: 200mcg.
7 diena: dvišaliai suskirstykite į raumenis, kuriuos norite išaukštinti: 300mcg.
Po to raumenų stiprinimo poveikis gali trukti iki 3 mėnesių, lėtai mažėjant.

Rekomenduojama 30 dienų trukmė.
Vieno kurso buteliukai - 2 Follistatin 344 buteliukai po 1 mg veikliosios medžiagos. Per parą įšvirkščiama 1 injekcija per parą 100 mikrogramų subkutaniškai į pilvo raumenis. Peptidas gali būti naudojamas vietoje. Yra versijų, kurios šiuo atveju vaistas didina tikslinį raumenį daugiau nei kiti. Po 10 dienų naudojimo yra ta pati 10 dienų pertrauka. Po šios pertraukos rekomenduojama pradėti naują 10 dienų ciklą.

Follistatino 315 aprašymas:

Follistatinas (FST) yra išskiriamas glikoproteinas, kuris pirmą kartą buvo nustatytas kaip folikulus stimuliuojantis hormonas, slopinantis kiaušidžių folikulų skystyje (1, 2). Žmogaus Follistatino cDNS koduoja 344 aminorūgščių (aa) baltymą su 29 aa signalo seka, Nterminine atipine TGF surišimo sritimi, trimis Follistatino domenais, kuriuose yra EGFlike ir kazallike motyvai, ir labai rūgštus Cterminal uodega. Follistatinas yra išskiriamas baltymas, kuris prisijungia prie TGF-Beta šeimos ligandų ir reguliuoja jų aktyvumą slopindamas jų prieigą prie signalizacijos receptorių. Iš pradžių jis buvo rastas kaip aktyvino antagonistai, kurių aktyvumas slopina hipofizės hormono FSH (folikulus stimuliuojančio hormono) ekspresiją ir sekreciją. Be natūralaus antagonisto, folistatinas gali slopinti kitų TGF-beta ligandų, įskaitant BMP-2, -4, -6, -7, Myostatin, GDF-11 ir TGF-Beta1, aktyvumą. Follistatinas išreiškiamas hipofizės, kiaušidžių, dešimčių endometriumo ląstelių ir kai kurių kitų audinių ląstelėse. Rekombinantinis žmogaus Follistatinas yra 37,8 kDa baltymas, kuriame yra 344 aminorūgščių.


Follistatino 344 specifikacijos:

Išvaizda

Balti arba beveik balti milteliai

Nuoseklus

Grynumas (HPLC)

≥99%

99,9%

Vanduo

<>

5,43%

Acto rūgštis

3,0–8,0%

6,45%

Trifluoracto rūgštis

<>

0,08%

Peptidas

≥99%

99% min

VN

Nuoseklus

Nuoseklus


Follistatinas ir raumenų augimas:

Follistatinas veikia jungdamasis ir inhibuodamas transformuojančius augimo faktoriaus (TGF) peptidus, tokius kaip myostatinas, kuris yra atsakingas už raumenų augimo reguliavimą ir ribojimą. Taip pat verta paminėti, kad skeleto raumenų fibrozės atveju myostatinas gali turėti reguliuojamąjį vaidmenį; per daug myostatin gali sutrikdyti audinių funkciją ir sukelti lėtines ligas gyvybiniuose organuose, audiniuose ir kaulų čiulpuose.

Be to, kad slopina myostatino degeneracines savybes, folistatinas taip pat slopina hipofizės sintezę ir folikulus stimuliuojančio hormono (FSH) sekreciją. [1] Vyrų aukštas FSH kiekis gali reikšti, kad sėklidės veikia netinkamai; ši sąlyga riboja raumenų augimą, atsigavimą ir normalią hormoninę funkciją. Tačiau per mažas FSH kiekis taip pat gali neigiamai paveikti sveikatos ir reprodukcines galimybes.


Kas yra peptidai?

Peptidai yra biologiškai pasirodantys trumpos aminorūgščių monomerų grandinės, sujungtos peptidų (amidų) ryšiais.

Kovalentinės cheminės jungiamosios jungtys yra konstruojamos, kai vienos aminorūgšties karboksilo šeima veikia su kito amino šeima. Trumpiausi peptidai yra dipeptidai, turintys 2 aminorūgštis, sujungtas viena peptidine jungtimi, po kurių seka tripeptidai, tetrapeptidai ir tt. Polipeptidai yra ilgos, nuoseklios ir nešakuotos peptidinės grandinės. Taigi, peptidai patenka į plačią cheminių biologinių oligomerų ir polimerų seriją, kartu su nukleino rūgštimis, oligosacharidais ir polisacharidais ir tt

Peptidai diferencijuojami iš baltymų pagal dydį, o kaip savavališkas etalonas gali būti suprantamas kaip turintis maždaug 50 ar mažiau amino rūgščių. Baltymai susideda iš vieno arba daugiau polipeptidų, organizuotų biologiškai funkciniu būdu, dažnai susietų su ligandais, tokiais kaip koenzimai ir kofaktoriai, arba į kitą baltymą ar kitą makromolekulę (DNR, RNR ir tt), arba į sudėtingus makromolekulinius mazgus. Galiausiai, nors laboratorinių metodų, naudojamų peptidams prieš polipeptidus ir baltymus, aspektai (pvz., Elektroforezės, chromatografijos ir kt. Ypatumai), dydžių ribos, kurios išskiria peptidus nuo polipeptidų ir baltymų, nėra absoliuti: ilgi peptidai, tokie kaip amiloido beta buvo vadinami proteinais, o mažesni baltymai, tokie kaip argininas, buvo laikomi peptidais.

Aminorūgštys, kurios buvo įtrauktos į peptidus, vadinamos "likučiais" dėl to, kad iš amino galo išsiskiria arba vandenilio jonas, arba hidroksilo jonas iš karboksilo galo, arba abu, nes kiekvienos amido jungties susidarymo metu išsiskiria vandens molekulė. . Visiems peptidams, išskyrus ciklinius peptidus, peptido pabaigoje yra N-galinės ir C-galinės priemaišos (kaip parodyta vaizde esančiam tetrapeptidui).

绿7

Štabas

Jindacheng pastatas, Zhongxin kelias, Shajing gatvė, Baoan rajonas, Šendženas, Guangdongas, Kinija

 

Pardavimų vadybininkas: Mitchell Lu

 

El. Paštas: hk@chembj.com

Telefonas: 0086-18124076819

Kas: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Ką dar gausite visa tai savo namuose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kas mes esame ir ką mes darome, prašome atsiųsti mums laišką, ir mes norėtume jums susisiekti.


Hot Tags: Fs344 peptidas Follistatinas 315 kultūrizmui, Kinijai, tiekėjams, nuolaida, pirkti, urmu, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like