Efektyvus vaistas laipsnio peptidas Gonadorelin

Gonadorelin duomenys:
CAS: 33515-09-2
MF: C55H75N17O13
MW: 1182.29
EINECS: 232-895-0
Tyrimas: 99 %
Pokalbis dabar

Informacija apie

33515-09-2 CAS 99,6 % grynumo medicinos laipsnio peptidų 10mg / buteliuke Gonadorelin

Gonadorelin Išsami informacija:
CAS: 33515-09-2
MF: C55H75N17O13
MW: 1182.29
EINECS: 232-895-0
Tyrimas: 99 %
Kilmės šalis: Kinija
Standartinis: USP
Sertifikavimas: SGS
Analizės metodas: ESCH
Laikymas: Liofilizuoti peptidai nors stabilios kambario temperatūroje 3 mėnesius, turėtų būti saugomi sudžiūvusi žemiau-18 ° C. Peptidinio atskiedus jį reikia laikyti 4° c, 2-21 dienas ir ateityje naudoti kaip-18 ° c temperatūroje.


Aprašymas/kontrolė:
Gonadorelin (taip pat vadinama Gonadorelin acetato) yra su sintetiniu būdu pagaminti gonadotropiną atpalaiduojančio hormono (GnRH). Gonadorelin visų pirma skatina sintezę ir išsiskyrimą iš priekinės hipofizės liuteinizuojančio hormono (LH). Folikulus stimuliuojančio hormono (FSH) gamybą ir taip pat padidėjo, iš gonadorelin, tačiau mažesniu laipsniu. Brendimo moterų ir kai kurių lytinių liaukų veiklos sutrikimai, FSH atsakas gali būti didesnis už LH atsakas.
 
Naudojimas:
Gonadorelin paprastai yra skiriamas kaip injekcija į Jūsų gydytojo tarnyba, ligoninėje arba klinikoje. Jei jūs naudojate gonadorelin, namuose, atidžiai sekti injekcijos procedūros, dėsto jums savo sveikatos priežiūros teikėjo.
Jei gonadorelin dalelių arba spalva yra pakitusi arba jei buteliuke yra įskilęs ar kitaip pažeistas, nenaudokite jo.
Laikykite šį produktą, taip pat švirkštai ir adatos, vaikų ir toli nuo naminiams gyvūnėliams nepasiekiamoje vietoje. Pakartotinai adatų, švirkštų ar kitų medžiagų. Panaudoję tinkamai. Kreipkitės į gydytoją arba vaistininką, paaiškinti vietinių reikalavimų už tinkamą šalinimą.
Pamiršus pavartoti gonadorelin dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
 
Funkcijos:
Gonadorelin naudoja moterys, kuris nėra mėnesinių dėl gonadotropiną atpalaiduojančio hormono (GnRH). Jis gali būti naudojamas kaip dalis moterų nevaisingumo gydymas. Šis vaistas suteikia GnRH, kad organizmui reikia augimo ir Brandaus kiaušinių išsiskyrimą iš kiaušidės (ovuliaciją).
GnRH sekrecijos pulsatility buvo matyti visų stuburinių gyvūnų, ir yra būtina užtikrinti teisingą reprodukcinei funkcijai. Taigi vieno hormono, GnRH, kontroliuoja sudėtingas procesas folikulų augimą, ovuliaciją ir geltonkūnio išlaikymo moterų ir vyrų spermatogenezę. Savo trumpą pusinės eliminacijos reikalauja siurblių klinikiniam naudojimui.
   
BenefitsapieGonadorelin:
Gonadorelin naudoja moterys, kuris nėra mėnesinių dėl gonadotropiną atpalaiduojančio hormono (GnRH). Jis gali būti naudojamas kaip dalis moterų nevaisingumo gydymas. Šis vaistas suteikia GnRH, kad organizmui reikia augimo ir Brandaus kiaušinių išsiskyrimą iš kiaušidės (ovuliaciją).

Gonadorelin yra atsakingas už folikulus stimuliuojančio hormono ir nuo priekinės pitutitary leutinizing hormono išsiskyrimą. Hipofizės GnRH skatina sintezę ir išleidimo FSH ir LH, procesas, kuris yra kontroliuojama GnRH impulsų amplitudė ir dažnį, taip pat atsiliepimus apie androgenų ir estrogenų.
GnRH sekrecijos pulsatility buvo matyti visų stuburinių gyvūnų, ir yra būtina užtikrinti teisingą reprodukcinei funkcijai. Taigi vieno hormono, GnRH, kontroliuoja sudėtingas procesas folikulų augimą, ovuliaciją ir geltonkūnio išlaikymo moterų ir vyrų spermatogenezę. Savo trumpą pusinės eliminacijos, reikia siurblių klinikinėje


Atkreipkite dėmesį į:

Mes tiekti klientams geriausią kokybę, dėmesingas aptarnavimas, prieinamos kainos, saugus ir greitas pristatymas.

Pakavimo metu 6-12 vieną kartą užsakymo garantija
Imtis 4-7 darbo dienas, pristačius
100 % užtikrinti muitinės praeiti
200 % parama pakartotinai išsiųsti politikai


WhatsApp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Jei turite klausimų, pls nedvejodami susisiekite su manimi!
Mes sveikiname jūsų užklausą!

Hot Tags: efektyvus vaistas laipsnio peptidas gonadorelin, Kinija, tiekėjus, nuolaida, pirkti, urmu, Kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti