Kosmetikos peptidai SNAP-8 1mg / buteliukai

Peptidai SNAP-8 Detalės Produkto pavadinimas: SNAP-8 CAS: 868844-74-0 Molekulinė formulė: C41H70N16O16S Molekulinė masė: 1075,16 Fizikinė išvaizda: baltos spalvos liofilizuotos miltelių nuosėdos: acetil-Glu-Glu-Met-Gln-Arg-Arg- Ala-Asp-NH2 Tipas: 1mg / buteliukai Įvertinimas: farmaciniu požiūriu. Tirpumas: 10μg / ml sterilus ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Peptidai SNAP-8 detalės

Produkto pavadinimas: SNAP-8

CAS: 868844-74-0

Molekulinė formulė: C41H70N16O16S

Molekulinė masė: 1075,16

Fizinis išvaizda: balta milteliai

Likučių seka: acetil-Glu-Glu-Met-Gn-Arg-Arg-Ala-Asp-NH2

Tipas: 1mg / buteliukai

Įvertinimas: farmacijos laipsnis

Tirpumas: 10 μg / ml sterilus skiediklis (distiliuotas dejonizuotas vanduo)

Stabilumas: liofilizuotas baltymas turi būti laikomas -20 ° C temperatūroje. Siekiant išvengti pakartotinio užšalimo ir atšildymo, rekomenduojama alikvotą ištirpintą baltymą į keletą atskirų buteliukų. Paruoštą baltymą galima laikyti 4 ° C temperatūroje.


Peptidai SNAP 8 efektai

Anti-senėjimo
Nuo raukšlių
Išraiškos eilutės
Varnos kojos


Kaip veikia SNAP 8 peptidai

SNAP 8 yra SNAP-25 N-terminalo galo kopija. Tai konkuruoja su SNAP-25, kad padėtų pats SNARE komplekse, kuris moduliuoja jo sukūrimą. Kai SNARE kompleksas yra šiek tiek destabilizuotas, pūslelinė negali veiksmingai išlaisvinti neurotransmiterių. Dėl to raumens susitraukimai sumažėja, todėl išvengiama raukšlių ir linijų. Tai taip pat padės sumažinti esamas smulkias linijas ir raukšles, slopinant SNARE komplekso susidarymą ir katecholamino atpalaidavimą. Su reguliariu naudojimu tiriamuosiuose subjektuose taip pat buvo užkirstas kelias raukšlių ir linijų raida. Klinikiniai tyrimai rodo, kad SNAP 8 sumažino raukšles aplink akis iki 63,13 proc. Tyrimas dėl vitro ir vivo efektyvumo parodė, kad SNAP 8 turi 30 procentų daugiau aktyvumo nei tėvų peptidai, tokie kaip Argireline.


Peptidai SNAP 8 naudojimas

Tiesiog pridėkite Snap 8 3-10% koncentraciją į esamą losjoną, grietinėlę arba serumą (arba savo namus gaminamą produktą), o kai baigsite iš naujo užpildyti butelį ir laikykite likusią savo nepanaudotą Snap 8 šaldytuve . Šaltoji temperatūra ir mėlynas buteliuko atspalvis veiks kartu, kad apsaugotų peptidą nuo žalos ir paliktų šviežią, kol jums reikės pagaminti kitą partiją arba naudoti kitą atnaujinimo projektą.

Mes jau minėjome anksčiau, kad galite rasti "Snap 8" daugelyje dizainerių ir pagrindinių odos priežiūros prekės ženklų visame pasaulyje. Tarp jų yra:

1.Obagi Profesional-C peptidų kompleksas
2.Kinerase C8 peptidų giliųjų raukšlių gydymas
3. "Elizabeth Arden Ceramide Lift" ir "Firm Day Lotion"


Daugiau informacijos prašome susisiekti su mumis:

Whatsapp: +8618126147481

Skype: cherrysendi

El. Paštas: cherrysendi@chembj.com


Hot Tags: kosmetikos peptidai snap-8 1mg / buteliukai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like