Vario peptidų vario tripeptidas-1 GHK-Cu

Aukštos kokybės kosmetikos ingredientai Vario peptidas Vario tripeptidas-1 GHK-Cu 49557-75-7 Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Produkto pavadinimas: (GHK) 2-Cu (vario peptidai) Išvaizda: milteliai Vandens kiekis (Karlas Fischeris): ≤ 5,0% acetato turinio (pagal HPLC): ≤ 15,0% MS: 340,5 ± 1,0 ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Aukštos kokybės kosmetikos ingredientai Vario peptidas Vario tripeptidas-1 GHK-Cu CAS 49557-75-7

Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Produkto pavadinimas: (GHK) 2-Cu (vario peptidas)

Išvaizda: mėlyni milteliai

PH: 5,5 ~ 7,5

CAS Nr .: 49557-75-7

Molekulinė formulė: C28H46N12O8Cu


Paraiška:

Varis yra svarbus mikroelementas, kuris buvo pripažintas svarbiu žaizdų gijimo ir fermentinių procesų metu. Lizilooksidazė yra svarbus kolageno ir elastino gamybos fermentas ir priklauso nuo vario poveikio. Tyrozinazei ir citochromo c oksidasei taip pat reikalingas varis. Odos fotodalelių gamyboje esminių fundamentaliųjų mokslų tyrimai parodė, kad laisvųjų radikalų poveikis odai yra žalingas. Superoksido dismutazė veikia kaip svarbus antioksidantas ir reikalauja vario kaip kofaktoriaus. GHK peptidas spontaniškai kompleksu su variu ir palengvina vario įsisavinimą ląstelėmis. Ši peptidų seka yra ekstraląstelinėje matricoje esančių baltymų, tokių kaip kolageno α-chainas, manoma, kad ji išsiskiria žaizdų ir uždegimo metu. Šis peptidas taip pat buvo pasiūlytas grįžtamojo ryšio stimuliavimas kolageno taisymui, tačiau manoma, kad pagrindinė nauda, su kuria susiduriama fotografuojant, yra pagaminta iš vario.


GHK-Cu yra labai rekomenduojama JAV dermatologų, turi odos senėjimo atstatymo funkciją, odos atstatymą, be riebalų gijimą, odos pažeidimų šalinimą su dideliu saugumu.

Jis yra naudojamas kaip aktyvus ingredientas kosmetikos gamyboje. GHK-Cu yra naudingas anti-senėjimo produktams ir valymui nuo raukšlių, tokių kaip geliai, serumai, losjonai ir kremai. Ir turint perspektyvią rinkos paklausą.


Dabartiniai tyrimai

Priešuždegiminis aktyvumas

GHK peptidas turi priešuždegimines savybes. Nepaisant to, kad tikslus mechanizmas lieka neaiškus, neseniai atliktame tyrime GHK ir jo vario kompleksai sumažino TNF-alfa priklausomą IL-6 sekreciją įprastų žmogaus odos fibroblastuose. Dėl priešuždegiminių savybių vario peptidai gali pakeisti kortikosteroidus arba nesteroidinius priešuždegiminius vaistus, gydant uždegimines odos būklę. Jie taip pat gali sumažinti UV spinduliuotę sukeliančią eritemą.


DNR remontas

Radioaktyvusis vėžio gydymas sulėtino ląstelių replikaciją, sulaužant DNR grandines. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad GHK-Cu gali atstatyti apšvitintų fibroblastų funkciją nepažeistose ląstelėse. Tyrėjai naudojo kultūrinius žmogaus fibroblastus, gautus iš gimdos kaklelio odos, kurios buvo nepažeistos arba veikiamos radioaktyviu būdu (5000 rad). Esant labai mažai (1 nanomolarei) koncentracijai, GHK-Cu stimuliavo apšvitintą fibroblastų augimą ir padidino augimo faktorių bFGF ir VGF gamybą iki taško, kuriame jis tapo dar didesnis nei apšvitintų ir nepažeistų kontrolinių ląstelių.


Nervų regeneracija

2005 m. Ahmed ir kt. parodė, kad GHK skatina nervų regeneraciją. Axon regeneracija buvo tiriama naudojant kolageno vamzdelius su įjungtais peptidais. GHK padidino hematogeninių ląstelių migraciją į kolageno vamzdelį, gamina nervų augimo faktorius, integruinų ekspresiją ir mielininių nervų skaidulų regeneravimo greitį. Be to, GHK padidino "Schwann" ląstelių aksonų skaičių ir paplitimą, palyginti su kontroline.


Poveikis kamieninėms ląstelėms

2009 m. Seulo nacionalinio universiteto (Korėjos Respublika) tyrėjų grupė parodė, kad vario peptidas GHK-Cu stimuliuoja keratinocitų proliferaciją ir padidina integrinų ir p63 baltymų ekspresiją epidermio kamieninėje ląstelėje. Kadangi p63 laikomas svarbiu kamieninių ląstelių ir anti-senėjimo baltymų žymekliu, autoriai padarė išvadą, kad GHK varis gali atsigauti epidermio kamienines ląsteles ir padidinti jų gebėjimą taisyti audinius. 2012 m. Ta pati grupė pranešė, kad panaši veikla buvo nustatyta be vario be GHK.

Vėžys nuo vėžio

2010 m. Hong Y. ir kt. parodė, kad GHK-Cu gali pakeisti tam tikrų genų, susijusių su gaubtinės žarnos vėžio metastazavimu, išraišką. GHK-Cu veiksmingas labai mažoje koncentracijoje - 1mkM.


Genomikos tyrimai

Naujausi genomo tyrimai rodo, kad GHK tiesiogiai moduliuoja genų ekspresiją, kuri gali paaiškinti jos biologinių veiksnių įvairovę. Iorio ir kt. Naudojo transkripcijos reakcijų į junginius saugyklą, "Connectivity Map" (cMap) ir "MANTRA" programinę įrangą, kad ištirtų junginių, gaminančių panašius transkripcijos atsakus, tinklus. GHK, kaip vienas iš tirtų junginių, padidino mRNR gamybą 268 genuose, tuo tarpu slopindamas 167-ąją. GHK buvo nustatyta, kad atvirkštinį genų ekspresijos parašą išsiskiria emfizematinis sunaikinimas, rastas plaučių audinyje, gautame iš rūkalių su lėtiniu obstrukcine plaučių liga. Su emfizemos sunkumu susijęs genų ekspresijos parašas buvo 127 genai, užsiimantys uždegimu ir taisymu. Naudodamiesi "Connectivity" žemėlapiu, mokslininkai nustatė, kad peptidas GHK sumažina genas, susijusias su plaučių sunaikinimu ir uždegimu, tuo tarpu reguliuojant audinius, susijusius su audiniais. 10 nanomolarų GHK papildymas plaučių fibroblastams iš emfizemos plaučių atkūrė jų gebėjimą pertvarkyti kolageną ir surinkti jį į tinkamai organizuotas fibrilius.


Kosmetika

Seksualinės studijos

Vario peptidas GHK-Cu plačiai naudojamas anti-senėjimo kosmetikoje (INCI pavadinimas: vario tripeptidas-1). Keli kontroliuojami veido tyrimai patvirtino vario peptido GHK-Cu anti-senėjimo, stiprėjimo ir raukšlių aktyvumą.


Abdulghani ir kt. nustatė, kad veido kremas su GHK-Cu ir melatonino padidėjęs kolageno kiekis fotografuojamoje odoje iš 20 moterų savanorių, veikiantis geriau nei vitaminas C ir retinoinė rūgštis. Tyrimas nebuvo kontroliuojamas, naudojant grietinėlės vaistą be jokių veikliųjų medžiagų.


Finkley ir kt. atliko 12 savaičių veido tyrimą, kuriame dalyvavo 67 moterys, ir pranešė, kad GHK-Cu kremas, vartojamas du kartus per dieną, pagerina odos senėjimą, padidina storį, sumažina raukšles ir stipriai stimuliuoja odos keratinocitų proliferaciją, kaip nustatyta histologiniu biopsijos tyrimu. Tame pačiame tyrime nustatyta, kad vario peptidas GHK-Cu yra netoksiškas ir nedirginantis.


Plaukų augimas

Nustatyta, kad vario peptidas GHK-Cu ir jo analogai stimuliuoja plaukų augimą. Kai kuriais atvejais sintetinio GHK-Cu analogo efektyvumas buvo panašus kaip 5% minoksidilio. Kliniškai įrodyta, kad komercinis produktas GraftCyte pagerina plaukų persodinimo rezultatus. Parodyta, kad siekiant skatinti kolageno gamybą, naudojant vietinius vario peptidus ant galvos gali stiprinti jau esančius plaukus, tuo pačiu skatinant augimą vietovėse, kuriose trūksta storio.

Specifikacija:


produkto pavadinimas

(GHK) 2-Cu (vario peptidas)

Seka

Sinonimai

GHK-Cu (vario peptidas)

(Gly-His-Lys) 2 · Cu

CAS Nr.

49557-75-7

Molekulinė formulė

C28H46N12O8Cu

Molekulinė masė

742.29

Analizės sertifikatas

Testo elementai

tandartas

Rezultatai

Išvaizda

Mėlyni milteliai

SB lue milteliai

Tapatybė iš MS

742 ± 1

742.30

Vanduo (KF)

≤5,0%

3,0%

Grynumas (HPLC)

≥98%

99,8%

Cu + turinys

4 ~ 8%

6,8%

Sandėliavimas

Laikykite 2-8 ° C temperatūroje, laikykite sausą ir tamsią.

Išvada: atitinka mūsų įmonės standartą

1527488740_ 副本 .jpg


Biologinė chemija

Vario surišimas

GHK ir dviejų sintetinių peptidų, kuriuose histidinas buvo pakeistas sintetinėmis aminorūgštimis, vario rišamųjų savybių tyrimas parodė, kad aminorūgšties glicinas vaidina pagrindinį vaidmenį sujungiant varį, o lizinas gali sąveikauti su variu tik šarminiu pH. Esant fiziologiniam pH lygiui, lizinas gali sąveikauti su ląstelių receptoriumi. GHK galimybė sąveikauti tiek su variu, tiek su ląsteliniu receptoriumi leidžia perduoti varį į ląsteles ir iš jų. Mažas GHK dydis leidžia greitai patekti į netikslinį plotą ir lengvai pasiekti korinių receptorių.


GHK vario komplekso (GHK-Cu) molekulinė struktūra buvo plačiai tiriama naudojant rentgeno kristalografiją, EPR spektroskopiją, rentgeno absorbcijos spektroskopiją, NMR spektroskopiją ir kitus metodus, tokius kaip titravimas. GHK-Cu komplekse Cu (II) jonas koordinuoja azotas iš histidino imidazolo šoninės grandinės, kitas glicino alfa-amino grupės azotas ir glicino-hididino peptido jungties deprotonuotų amidų azotas. Kadangi tokia struktūra negalėjo paaiškinti GHK-Cu komplekso aukšto stabilumo konstanta (log 10 = 16.44 vs 8.68 GH vario kompleksas, panašus į GHK-Cu struktūrą), buvo pasiūlyta, kad kitą amino grupę dalyvauja kompleksinio formavimo procese. Pagal neseniai Hureau et al. Tyrimą. Cu (II) taip pat koordinuoja deguonis iš lizino karboksilo grupės iš kaimyninio komplekso. Kita lizino karboksilinė grupė iš kaimyninio komplekso suteikia apykaklį deguonies, todėl yra kvadratinės ir plokščios piramidės konfigūracijos. Daugelis mokslininkų pasiūlė, kad esant fiziologiniam pH lygiui, GHK-Cu kompleksai gali sudaryti dvejetaines ir trispalines struktūras, kurios gali apimti aminorūgšties histidiną ir (arba) albino molekulę, jungiančią su variu. Lau ir Sarkaras taip pat nustatė, kad GHK gali lengvai gauti vario 2+, jungiamo prie kitų molekulių, tokių kaip didelio afiniškumo vario transportavimo vieta plazmos albuminui (albumino prisijungimo pastovi žurnalo 10 = 16,2 ir GHK rišamosios konstanta 16 log 10 = 16,44). Nustatyta, kad vario (II) redokso aktyvumas yra nutildytas, kai vario jonai yra kompleksu su GHK tripeptidu, kuris leidžia tiekti netoksinį varį į ląstelę.


Biologinė reikšmė

Varis yra pereinamasis metalas, gyvybiškai svarbus visiems eukariotiniams organizmams nuo mikrobų iki žmonių. Tuzinas fermentų (cuproenzymes) naudoja vario oksidacijos būseną, kad būtų galima katalizuoti svarbias biochemines reakcijas, įskaitant ląstelių kvėpavimą (citochromo coksidazę), antioksidacinę gynybą (ceruloplazminą, superoksido dismutazę (SOD), detoksikaciją (metalotionines), kraujo krešėjimą (kraujo krešėjimo faktorius V ir VIII), melanino gamyba (tirozinazė) ir jungiamojo audinio susidarymas (lizilo peroksidazė). Varis yra būtinas geležies metabolizmui, deguonies perdavimui, neurotransmisijai, embrioninei plėtrai ir daugeliui kitų svarbių biologinių procesų. Kita vario funkcija yra signalizacija - pavyzdžiui, kamieninės ląstelės reikalaujama, kad žiniasklaidoje būtų nustatytas tam tikras vario lygis, siekiant pradėti diferencijavimą į reikiamas ląsteles. Todėl GHK-Cu sugebėjimas susieti varį ir moduliuoti jo audinį yra pagrindinis veiksnys, lemiantis jo biologinį aktyvumą.


Sandėliavimas

Laikoma vėsioje ir sausoje gerai uždarytoje talpykloje. Laikyti atokiau nuo drėgmės ir stiprios šviesos / šilumos.


Pristatymas

Paprastai per 3-5 darbo dienas po pilno apmokėjimo.


Pristatymas

EMS, DHL, TNT, UPS, FEDEX, BY AIR, JŪRAS

DHL Express, FedEx ir EMS, kurių kiekis mažesnis nei 50KG, paprastai vadinamas DDU paslauga;

Jūrų laivyba, kai kiekis viršija 500 kg; Ir oro transportui galima 50KG aukščiau;

Dėl aukštos kokybės produktų, prašome pasirinkti oro transportu ir DHL express saugiai;


Paslauga

mes stengiamės patenkinti jus.

1. Kiekvienam klientui pritaikyta.

2. Trečiųjų šalių testas produktams, kuriuos reikalaujate.

3. Patikrinkite savo antrinius pavyzdžius ir pateikite juos jums.

4. Geriausia nuolaida seniems klientams.

Jei turite klausimų, galite laisvai kreiptis į mane ~

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, farmacijos žaliavos, SARMS, svorio kritimas ir kt.

Hot Tags: Vario peptidinis vario tripeptidas-1 ghk-cu, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like