Kuo skiriasi papildomų steroidų tipai?

- Apr 13, 2018-

Paprastai žinoma, kad lipidai skirstomi į dvi pagrindines kategorijas. Riebalai (daugiausia trigliceridai) yra labiausiai gausūs lipidai žmogaus kūne ir jie yra pagrindinis energijos šaltinis organizme. Kitas klasė vadinama lipidais. Jie yra pagrindiniai biofilmų komponentai ir sudaro apie 5% kūno svorio, įskaitant fosfolipidus. Be cukraus ir riebalų, yra svarbus cholesterolio vadinamas.

Cholesterolis taip pat žinomas kaip cholesterolis. Ciklopentano polihidrophenantreno išvestinė medžiaga. Jau 18 a. Cholesterolis buvo rastas tulžies akmenyse. 1816 m. Bencheras, chemikas, pavadino lipidines medžiagas cholesterolio. Cholesterolis plačiai pasireiškia gyvūnams, ypač smegenyse ir nervų audiniuose, taip pat yra daug inkstų, blužnies, odos, kepenų ir tulžies. Jo tirpumas yra panašus į riebalus, vandenyje netirpstančius stiprintuvus steroidus, tirpsta eteryje, chloroforme ir kituose tirpikliuose. Cholesterolis yra būtina ir svarbi medžiaga gyvūnų audinių ląstelėse. Jis ne tik dalyvauja formuojant ląstelių membranas, bet ir žaliavas, skirtas tulžies rūgščių, vitamino D ir steroidinių hormonų sintezei.

Cholesterolis turi platų fiziologinį poveikį organizme, tačiau kai jis yra per didelis, jis sukelia hipercholesterolemiją, kuri neigiamai veikia organizmą. Praturtinimo steroidai Šiuolaikiniai tyrimai parodė, kad aterosklerozė, veninė trombozė ir cholelitiazė yra glaudžiai susiję su hipercholesterolemija. Jei dietinis cholesterolis yra didelis, geriausias būdas yra dietinis reguliavimas. Jei taip pat lydi padidėjęs kraujospūdis, gerinant steroidus, geriausia naudoti antihipertenzinius vaistus tol, kol gydytojas nustato, kad esate hipertenzija. Hipercholesterolemija yra labai svarbi aterosklerozės priežastis, todėl atkreipkite dėmesį.