Nauja hiperlipidemijos vaistas, neturintis toksiškumo ir lipidų kiekio mažinimo

- Jul 26, 2018-

Žmogaus ligose širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių ligų pasikartojimo dažnis yra 87%, pirmiausia; žmogaus ligose sergančių širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių ligų negalia yra lygi 50%; žmonių mirtis. Apie 17 milijonų žmonių pasaulyje kasmet miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų ir smegenų kraujagyslių ligų, kurios sudaro daugiau kaip 50 proc. visų mirčių. Šis siaubingas faktas buvo labai susirūpinęs visuose visuomenės sektoriuose. Mokslininkai ir medicinos mokslininkai patvirtino, kad pagrindine širdies ir kraujagyslių bei cerebrovaskulinių ligų priežastimi yra hiperlipidemija. Todėl ankstyva hiperlipidemijos diagnostika ir profilaktika gali sumažinti pasaulyje bent 6 mln. Mirčių per metus.

Hiperlipidemija yra sisteminė liga, kai lipidų, fosfolipidų ir lipiduotų riebalų rūgščių kiekis kraujyje padidėja. Hiperlipidemija yra "kaltininkas", sukeliantis širdies ir kraujagyslių ligas, smegenų kraujotaką, hipertenziją, diabetą, riebalines kepenis ir metabolinį sindromą. Hiperlipidemija gali sumažinti žmonių pasipriešinimą; pakenkti koronarinėms arterijoms, formuoja aterosklerozę; kalcio nuostoliai ir osteoporozė; Kepenų funkcijos pakenkimas, dėl kurio atsiranda cirozė ir kitos ligos, gali būti laikomas vieno šūvio judesiu. Hiperlipidemijos gydymui rinkoje reikalingiems statinams reikia ilgalaikio vaisto. Nors jis gali šiek tiek sumažinti lipidų kiekį, jis turi didelį šalutinį poveikį, kuris ne tik sumažina gydomą poveikį, bet ir labai pakenčia jo sveikatai, taip pat sukelia tam tikrą ekonominę naštą.

Amerikos mitybos centras nustatė, kad cinamono rūgštis gali žymiai sumažinti cukraus kiekį kraujyje, cholesterolį ir trigliceridus. Jis turi į insuliną panašios funkcijos cinamese, kuri gali reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, pašalinti blogą cholesterolio kiekį kraujyje ir sumažinti kraujo lipidų kiekį. Tai geras vaistas netoksiškiems lipidų mažinimui. Po pakartotinio tyrimo, Hunano Biologijos institutas nustatė, kad cinamono rūgšties kaip žaliavos naudojimas iš tiesų yra idealus terapinis vaistas kraujo riebalų mažinimui, kuris įrodo, kad buvo atrastas Amerikos žmogaus mitybos tyrimų centras. Jame yra specialių efektų, tokių kaip lipidų mažinimas, kepenų apsauga ir širdies apsaugantys vaistai, todėl cinamono rūgštis yra nauja karalystė ir visiškai pakeičia statinius, kurie tarptautiniu mastu yra uždrausti dėl šalutinių poveikių.

Cinammedžio rūgštis taip pat yra puikus farmacinis tarpinis preparatas, skirtas analgetikams, bakteriostatikams, choleretikams, baltųjų kraujo kūnelių, antioksidacinių preparatų ir imuniteto stiprinimui. Su plačiu medicinos tyrimu, cinamono rūgštis taip pat bus žinoma vis daugiau ir daugiau žmonių.