Praturtinimo steroidai Skatina metabolizmą

- Apr 11, 2018-

Gydant androgeno trūkumą, steroidų papildai metoprololis paprastai skiriamas vieną kartą (25 mg) tris kartus per parą gydymo pradžioje. Tada vaistas tęsiamas vartojant mažesnę palaikomąją dozę, kuri paprastai apima vieną ar dvi dienas per parą vieną tabletę (25 mg). Panašios dozės yra naudojamos vyriškam vaisingumui palaikyti ir dažnai vartojamos kartu su kitais vaisingumo vaistais, tokiais kaip FSH injekcijoms. Praturtinimo steroidai Įprasta dozė vyrams sportininkams yra 50-150 mg metoprolono per dieną arba nuo 2 iki 6 25 mg tabletės. Narkotikai dažniausiai atliekami 6-12 savaičių ciklų metu, papildymo steroidams, kurie paprastai yra pakankamai laiko, kad būtų atkreiptas dėmesys į gydymo vaistais naudą.

Kai mažai estrogeno ir didelio androgeno kiekio yra ypač pageidautinas, daugelis kultūristų nori vartoti metoprolono dietos metu arba konkurencinio pasiruošimo metu. Steroidų papildai Tai ypač naudinga, kai sintetiniai metabolitai, tokie kaip bistanolonas, yra naudojami atskirai, kai ir šių vaistų androgenų kiekis yra palyginti mažas. Methyltestosterone galima efektyviai panaudoti čia, norint reguliuoti androgenų ir estrogenų santykį, dėl to padidėja raumenų tvirtumas ir tankis, palaikomas seksualinis potraukis ir bendrieji sveikatos pojūčiai, stiprinami steroidai ir padidėja tendencija deginti kūno riebalus. Kai kiti aromatizuojami steroidai paprastai skiriami kartu su 10-20 mg tamoksifeno per dieną, siekiant užkirsti kelią vyrų moterų krūties vystymuisi.

Fermentai yra geri žmogaus audinių veiklos partneriai. Šios gyvybinės energijos veiksmingumas daugiausia atsispindi jų gebėjime skatinti metabolizmą, stiprinti steroidų atstatymo ląsteles ir sulaužyti maistą. Tie tūkstančiai magų iš šių žmonių taip pat gali padėti mums pagerinti mūsų kūną. Jie pakeis nesveikų fizikų į sveikus, stiprinančius steroidus silpnai šarminius fizikumus, sustiprins ląstelių funkcijas, stiprins steroidų pagalbą virškinimui, padidins atsparumą bakterijoms ir subalansuos žmogaus kūno būklę, pertvarkydami kūną ir tokiu būdu stiprindami žmogaus imunitetą. .