Cinamono rūgštis: metalo paviršiaus tapybos "gynėjas"

- Jul 26, 2018-

Paviršiaus apdorojimo technologija turi ilgą istoriją. Hominidiniai žmonės tapo įprastine technologija, kad akmens paviršius būtų lygus ir subtilus, atkreipiant dėmesį į dekoratyvinį poveikį. Su keramikos išradimu pradinė paviršiaus apdorojimo technologija pasiekė savo viršūnę, kuri pristatė paviršiaus apdorojimo technologijos preliudiją. Šiandien, XXI a., Paviršiaus apdorojimo technologija tampa vis labiau subrendusi ir skleisti visose gyvenimo srityse. Metalo liejiniams metalo paviršiaus apdorojimo technologija tapo pagrindine jėga šiuolaikinėje metalo pramonėje.

Metalo paviršiaus apdorojimo technologija yra metalų apsauga nuo oksidacinės korozijos, kad būtų įveikti koroziniai, abrazyviniai ir kiti metalo trūkumai. Korozinis metalų pobūdis labai susilpnina metalų mechanines savybes ir sutrumpina jų tarnavimo laiką. Metalo paviršiaus dažymas yra labai svarbi metalo antikorozinė ir atspari dėvėjimui apsauginė priemonė, kuri gali išlaikyti metalinį ruošinį nepertraukiamą ir nepažeistą, o klijavimo stipris yra geras. Jei netinkamai apdorojamas metalo paviršiaus dažymas, bus palaidotas paslėptas metalo korozijos pavojus, dėl kurio cheminės medžiagos pasidarys lakios, o dujų išleidimo darbai yra sunkūs, o aplinka taip pat sukels rimtą taršą.

Žmonių supratimo apie aplinkos apsaugą tobulinimas, be technologijos tobulinimo, yra didesnis reikalavimas dėl tapybos kokybės. "Beijing Metal Spraying Co., Ltd." sukūrė naujo tipo dažymo produktus, reaguodama į rinkos paklausą. Produkto tyrimuose nustatyta, kad cinamono rūgšties įdėjimas į metalinius purškiamuosius dažus puikiai atskleidžia vandens, deguonies ir elektronų, purvinas jonų ir tt prasiskverbimą, o tai gerokai padidina dažų dangos paviršiaus sluoksnio sukibimą. Metalinis paviršius yra suformuotas, kad būtų sukurtas aukštos kokybės izoliacinis sluoksnis. Šio metalo purškimo dažai su cinamono rūgštimi gamybos praktikoje buvo įrodyti, kad iš esmės būtų išvengta dengto metalo koroziškumo, sustiprinamas vandens, aliejaus ir kitų pašalinių medžiagų adsorbcija, taip pat nėra lengva pagaminti žvynelius, mazgelius, raukšles, vėžlius. Gedimai, pvz., Įtrūkimai, nutekėjimas arba prasta klijavimas. Dar svarbiau, kad jo cheminė sudėtis yra stabili, ne lakios, ir neturi šalutinio poveikio. Tai labai akivaizdi dėl puikių metalo eksploatacijos trukmės ir energijos taupymo savybių.

Apsauginis sluoksnis, padengtas cinamono rūgšties metalo paviršiumi, tapo puikiu barjeru nuo korozijos terpės įsiskverbimo. Tai neabejotinai yra efektyvi priemonė pagerinti antikorozines ir antikorozines savybes, dažytos dažytomis metalinėmis medžiagomis, o rinkos perspektyva yra didelė.


Whatsapp: +8618578209860

nutrition@chembj.com