Kultūrizmas steroidai Labai gerbiami

- Apr 10, 2018-

Nuo auksinio amžiaus kultūrizmo iki šių dienų visi profesionalūs kultūrininkai naudojo anabolinius steroidus, kad pasiektų savo pernelyg žmogiškąjį dydį. 1970-aisiais anaboliniai steroidai nebuvo kontroliuojamos medžiagos, todėl kanalai jį gauti taip pat buvo platesni. Todėl visi kultūrininkai turėjo "sąžiningos konkurencijos aplinką", o tuo metu daug apie sporto etiką. Nė vienas iš ginčų nepasirodė. Todėl dauguma žmonių labai gerbia šiuos vaistus, stebina naudojamas dozes ir tiria gyvenimo ciklą.

Dauguma ciklo yra trumpi ir tęsiasi 8-12 savaičių. Kultūrizmo steroidai

Per šį laiką kai kurios santykinai ilgos esterio grandinės injekcijos steroidų per kelias savaites nepasieks optimalaus sintezės koncentracijos. Tuo metu daugelis žmonių per pirmuosius ciklus davė piramidės.

Prisiminkite, kad augimo hormonas (hGH) turėtų būti labai brangūs ir tuo metu turėjo keletą kanalų, o tuo metu nė vienas tyrimas parodė, kad hGH gali padėti raumenų augimui, kultūrizmo steroidams

ir hGH tapo populiari Dorianui Yatesui. Insulinas taip pat neturi precedento vartojimui, o peptidai yra dar mažesni.

Be to, be anabolinių steroidų, kultūrizmo steroidai

Klenbuterolis ir skydliaukės vaistai (T3) taip pat buvo labiau paplitę ruošiant CYCLE.

Atsižvelgiant į tai, iš tiesų aukso amžiuje žaidėjų dozė iš tiesų buvo maža, kultūrizmo steroidai

ir iš tiesų toks ciklas tuo metu atnešė sportininkams didelę pažangą. Daika ir nandrolonas fenilpropionatas buvo sportininkai. Atrodo, kad sąnariai nėra smarkiai pažeisti, o Dali ir Gydantis drakonas per visą ciklą taip pat kyla dėl sportininko stiprumo ir platumo.

Sakoma, kad tuo metu steroidų koncentracija buvo daug didesnė nei šiandien, kultūrizmo steroidai

todėl riebalų kiekio sumažinimas ir raumenų apsauga su 2 ml metolinolono kiekvieną kartą turi būti labai geri. Kartu su vėlesniais klenbuterolio ir T3 laiko atletai galėjo pasiekti geriausią konkurencinį statusą, kai jie pagaliau atėjo į sceną.