Kultūrizmas steroidai pagerinti medžiagų apykaitos efektyvumą riebalų

- Apr 10, 2018-

Idealiai tinka lenktyniniams steroidams. Padidinkite raumenų jėgą ir sumažinkite riebalų kiekį.

Stanozololis (Winstrol Depot) yra populiarus žodinis steroidas, priklausantis 17-aa klasei. Jo sintezėje yra stiprūs vyriški hormonai ir nedidelis vandens saugojimas. Jis metabolizuojamas per kepenis. Jei jis yra per daug naudojamas, kultūrizmo steroidai bus toksiški kepenims, ir yra keletas kitų šalutinių poveikių. Kultūrizmo steroidai Jei naudojamas su Primobolan depo galima naudoti riebalų kiekiui sumažinti, o testosteronas gali padidinti stiprumą ir perimetrą. Labai mėgsta moterų kultūristai. Paprastai "Winstrol" raumenų naudojimas tampa labai sunkus, o geresnis po ciklo negalima išgelbėti. Sportininkai nustatė, kad injekcinis Winstrol buvo efektyvesnis už geriamąjį, dažniausiai 3-5 cc per savaitę. Moterys 1-2 cm per savaitę

Dėl savo struktūrinių savybių, kultūrizmo steroidai yra vienintelis anabolinis steroidas, turintis antikūnų funkciją. Tai leidžia kultūristams išvengti kovos su moterų narkotikais naudojant juos atitinkamu ciklu. Kultūrizmas steroidai Tuo pačiu metu jis gali padaryti raumenis tvirtesnius. Kultūrizmo steroidai Tai taip pat daro fatalonų poveikį riebalų mažinimo cikle.

Nors antikūnų ir irrogenų santykis fustatone nėra didelis, šie duomenys iš tikrųjų yra klaidinanti. Svarbu prisiminti, kad pagrindinis ditoksisterono kompleksas yra penkis kartus stipresni anastrozai nei testosteronas. Tai reiškia, kad jis gali didinti raumenų sąstingį, kartu gerinant riebalų metabolinį efektyvumą. Kultūrizmas steroidai Ne tik todėl, kad jis gali pagerinti bendrą medžiagų apykaitos efektyvumą, kultūrizmo steroidai, bet ir stiprus androgenų savybės gali tiesiogiai sukelti lipolizę.

Kalbant apie anabolizmą, stiprus fustatono raumenų ypatybių padidėjimas nėra didelis, tačiau jis gali padidinti stiprumą, kuris yra naudingas kai kuriems konkurencingiems sportininkams, kuriems nereikia didinti jų dydžio.