Liofilizuoto buteliuko peptido grynumas, turinys, bendras svoris ir faktinis svoris

- Apr 13, 2018-

Leidimo data: 2018-01-18 Autorius: Jiangsu Jitai buteliukas liofilizuotas peptidas Technology Co., Ltd. Hits: 18

Remiantis HPLC analizės bendrąja svoriu ir grynumu, kaip tikslinis buteliukas liofilizuoja peptidų kiekį, nustatytą mėginyje? Mūsų kompanijos buteliukas liofilizuoti peptidai yra siunčiami pagal bendrą svorį, kuris yra tikrasis buteliuko liofilizuoto peptido svoris po liofilizavimo, įskaitant kitas priemaišas, tokias kaip likutinė drėgmė iš priešingos įkrovos liofilizacijos procese. Druskos ir kitų jonų svoris.

Buteliuko grynumas liofilizuotas peptidas reiškia liofilizuoto tikslinio buteliuko liofilizuoto peptido dalį, esant 214 nm bangos ilgiui. Ėminyje gali būti trūkstamų sekų, trumpų fragmentų, neužbaigtų deprotekcijos sekų ir panašių. Buteliuko liofilizuotų peptidų grynumas buvo analizuojamas HPLC, naudojant 214 nm maksimalų buteliuko liofilizuoto peptido absorbcijos piką. Liofilizuotų peptidų buteliuke paprastai taip pat buvo vandens ir druskos, tačiau buteliuko liofilizuotų peptidų grynumas jų nevertino. .

Liofilizuoto buteliuko peptidų kiekis priklauso nuo visų mėginio sušaldytų peptidų buteliukų procento. Mėginyje yra visi buteliuke esantys liofilizuoti peptidai ir drėgmė, druska ir kt. Buteliuke liofilizuotas peptidų kiekis gaunamas analizuojant aminorūgštis.

Absoliutus buteliuko liofilizuoto peptido kiekis yra liofilizuoto tikslinio buteliuko liofilizuoto peptido grynumas ir jo kiekis mėginyje.

Kaip išsaugoti liofilizuotų peptidų buteliukus

Leidimo data: 2017-10-14 Autorius: Jiangsu Jitai buteliukas liofilizuotas peptidas Technology Co., Ltd. Hits: 51

Liofilizuotų peptidų buteliukai yra labai stabilūs -20 ° C temperatūroje, ypač liofilizuoti ir laikomi eksikatoriuje. Liofilizuotus buteliukus leisti stovėti kambario temperatūroje, kol jie pateks į orą. Tai sumažins drėgmės poveikį ir, kai nėra įmanoma užšaldyti, geriausias būdas yra laikyti jį nedideliu imties dydžiu.

Liofilizuotų peptidų buteliukuose, kuriuose yra Cys, Met arba TrP, deoksigenacijos buferis yra būtinas jų solubilizavimui, nes liofilizuotų peptidų buteliukai gali būti lengvai oksiduojami. Prieš butelio uždarymą jie lėtai praeina per liofilizuoto peptido azoto buteliukus arba argonas taip pat sumažina oksidaciją. Buteliukai, sušaldyti džiovinti peptidai, kuriuose yra Gln arba Asn, taip pat yra jautrūs skilimui, o visi šie buteliukai liofilizuoti peptidai turi ribotą gyvenimo trukmę, palyginti su tomis buteliukomis, kuriose yra šių probleminių glikozidų.