Testosterono esterio ataskaita

- May 04, 2018-

Testosterono esterio ataskaita

Vienas iš labiausiai nesuprastų dalykų steroidų pasaulyje yra esteris - mechanizmas, kuriuo injekciniai esterifikuoti steroidai, tokie kaip testosterono cypionate, testosterono enanthate ir Sustanon darbai. Jei greitai žiūrėsite į internetą, greičiausiai rasite daugybę straipsnių, kurie mano, kad viena iš steroidų formų yra daug efektyvesnė nei kita. Argumentai, susiję su cypionate pranašumu prieš enanthate, arba Sustanon visiems kitiems testosteronams, žinoma, yra labai dažni. Tokie argumentai yra praktiški, nepagrįsti. Šioje ataskaitoje mes atliksime autoritetingą pažvelgti į esterį ir ką konkrečiai jis atlieka steroidui.

KAS YRA ESTERIO IR KAIP JEI VEIKIA

Esu įsitikinęs, kad jei susidomėjote anaboliniais steroidais, pastebėjote daugelio vaistų ženklinimo panašumus. Pažvelkime, pavyzdžiui, į testosteroną. Galima rasti junginių, tokių kaip testosterono cypionatas, enantatas, propionatas, heptilatas; caproate, fenilpropionatas, izokaproatas, dekanoatas, acetatas, sąrašas tęsiasi ir toliau. Visais tokiais atvejais pirminis hormonas yra testosteronas, kuris buvo modifikuotas pridedant esterio (enantato, propionato ir tt) į savo struktūrą. Kyla toks klausimas: koks skirtumas tarp įvairių esterifikuotų testosterono versijų, atsižvelgiant į jų naudojimą kultūrizmo srityje?

 

Esteris yra grandinė, susidedanti iš anglies ir vandenilio atomų. Ši grandinė paprastai yra prijungta prie pagrindinio steroidinio hormono, esančio 17-oje anglies padėtyje (beta orientacija), nors kai kurie junginiai nešioja 3-oje padėtyje esterius (šio straipsnio tikslais nėra svarbu suprasti tikslią esterio padėtį). Injekcinio anabolinio / androgeninio steroido esterizacija iš esmės pasiekia vieną dalyką, lėtina pagrindinio steroido išsiskyrimą iš injekcijos vietos. Taip atsitinka todėl, kad esteris žymiai sumažins steroido tirpumą vandenyje ir padidins jo lipidų (riebalų) tirpumą. Tai sukels vaisto susidarymą į raumenų audinį, iš kurio jis lėtai pateks į apyvartą, nes jis kraunamas mažais kiekiais. Apskritai, kuo ilgiau esterio grandinė, tuo mažesnis junginio vandens tirpumas, ir kuo ilgiau užtruks, kad visa dozė pasiektų bendrą apyvartą.

 

Lėtinantis steroidų išsiskyrimas yra labai naudingas steroidinių vaistų, nes laisvas testosteronas (ar kiti steroidiniai hormonai) anksčiau liko aktyvūs organizme labai trumpą laiką (paprastai valandas). Tam reikės nemalonaus kasdienio injekcijos grafiko, jei norima išlaikyti nuolatinį testosterono padidėjimą (testosterono pakaitinės terapijos tikslas). Pridedant esterio, pacientas gali apsilankyti pas gydytoją taip retai kaip kartą per mėnesį injekcijai, o ne nuolat skirti vaisto, kad būtų pasiektas terapinis poveikis. Akivaizdu, kad be esterio, gydymas injekciniu anaboliniu / androgenu būtų daug sudėtingesnis.

 

Esterifikacija laikinai išjungia steroidų molekulę. Su grandine, užblokuojančia 17-ąją beta poziciją, neįmanoma prisijungti prie androgenų receptorių (jis negali veikti organizme). Todėl, kad junginys taptų aktyvus, pirmiausia turi būti pašalintas esteris. Tai automatiškai atsiranda, kai junginys filtruojasi į kraujotaką, kur esterazės fermentai greitai pašalina (hidrolizuoja) esterio grandinę. Tai atstatys reikiamą hidroksilo (OH) grupę 17-ojoje beta padėtyje, leidžiančią vaistui prijungti prie tinkamo receptoriaus. Dabar ir tik dabar steroidas gali turėti poveikį skeleto raumenų audiniui. Jūs galite pradėti suprasti, kodėl, atsižvelgiant į testosterono cypionate daug stipresnį nei enanthate nėra prasmės, nes jūsų raumenys mato tik nemokamą testosteroną, nesvarbu, koks esteris buvo naudojamas jį naudoti.

SKIRTINGŲ ESTERIŲ VEIKSMAI

Yra daug skirtingų esterių, kurie yra naudojami su anaboliniais / androgeniniais steroidais, bet vėl jie visi daro tą patį. Esteriai skiriasi tik gebėjimu sumažinti steroidų tirpumą vandenyje. Pavyzdžiui, propionato esteris sulėtins steroidų išsiskyrimą kelias dienas, o trukmė - savaitės su dekanoato esteriu. Esteriai neturi įtakos pirminės steroido tendencijai konvertuoti į estrogeną arba DHT (dihidrotestosteroną: stipresnį metabolitą), taip pat jis neturės įtakos bendram junginio raumenų stiprumui. Bet kokie rezultatų ir šalutinio poveikio skirtumai, kuriuos gali pastebėti kultūristai, kurie naudojasi įvairiomis tos pačios bazės steroidų esterifikuotomis versijomis, yra tik laiko klausimai. Testosterono enanthate sukelia estrogenų sukeltas problemas lengviau nei Sustanon, paprasčiausiai dėl to, kad su enanthate testosterono koncentracija bus didžiausia ir mažesnė nei anksčiau (1-2 savaitės trukmė, palyginti su 3 ar 4). Be to, testosterono suspensija yra blogiausia dėl gineko ir vandens išsipūtimo, nes kraujo hormonų kiekis maksimaliai greitai pasiekia šį vaistą. Užuot laukę savaičių, kad testosterono lygis pakiltų į aukščiausią tašką, čia mes labiausiai žiūrime į kelias dienas. Atsižvelgiant į vienodą testosterono kiekį kraujyje, aromatizacijos ar DHT konversijos tarp skirtingų esterių greičio skirtumas nebūtų. Paprastai nėra mechanizmo, kad tai būtų įmanoma.

 

Tačiau yra vienas būdas, kaip mes galime pasakyti, kad esteris techniškai veikia stiprumą; jis skaičiuojamas pagal steroidų svorį. Kuo sunkiau yra esteris, tuo didesnė jos procentinė dalis nuo bendro svorio. Pavyzdžiui, testosterono enanthate atveju, 250 mg esterifikuoto steroido (testosterono enanthate) yra lygus tik 180 mg laisvo testosterono. 70mgs iš kiekvieno 250 mg injekcijos yra esterio svoris. Jei norėjome būti labai išrankūs, galėtume apsvarstyti šiek tiek daugiau potencialų, nei cypionate (aš žinau, kad tai prieštarauja populiariajam mąstymui), nes jos esterių grandinėje yra vienas mažiau anglies atomo (todėl užima šiek tiek mažesnę visos masės dalį). Žinoma, propionatas atsidurtų ant trijų, išleisdamas išmatuojamą (bet ne reikšmingą) kiekį daugiau testosterono už injekciją nei cypionate arba enanthate.

6I

APIBENDRINANT

Nors esterių atsiradimas neabejotinai yra neįkainojama pažanga anabolinių steroidų medicinos srityje, aiškiai matote, kad čia nėra magijos. Esteriai veikia gerai suprantamu ir nuspėjamu būdu ir nekeičia patronuojančiojo steroido veiklos, išskyrus tai, kad būtų atidėtas jo išleidimas. Nors įvairūs steroidiniai produktai, tokie kaip testosterono cypionate, Sustanon, Omnadren ir kt., Sukelia įdomų pokalbį, realiai tai tik klaidinga informacija, kad sportininkas geriau ignoruotų. Testosteronas yra testosteronas, ir kiekvienas, kuris ketina pasakyti vienai šio (arba bet kokio) hormono esterio formai, yra daug geresnis nei kitas, turėtų atlikti šiek tiek daugiau tyrimų ir daug mažiau kalbėti.

ESTER PROFILIAI

Sustanonas: testosterono mišinių „karalius“.

Keturi skirtingi testosterono esteriai šiame gaminyje neabejotinai atrodo patrauklūs vartotojui. Bet sportininkui manau, kad tai tik rinkodaros reikalas (pragaras, kodėl verta nusipirkti vieną esterį, kai galite gauti keturis?). Klinikinėse situacijose galiu matyti tam tikrą stiprią jo naudojimą. Jei, pvz., Atlikote testosterono pakaitinę terapiją, tikriausiai rasite Sustanon daug patogesnį variantą nei testosteronas enanthate. Jums reikės rečiau apsilankyti pas gydytoją injekcijos metu, o kraujo kiekis turėtų būti stabilesnis tarp gydymo būdų. Tačiau kūno, kuris per savaitę švirkščia 4 ampules Sustanon, nėra jokių kitų testosterono produktų pranašumų. Tiesą sakant, didelė kaina už Sustanon paprastai tampa labai prasta pirkti pigiau testosterono enanthate / cypionate. Kulturistai turbūt turėtų nustoti žiūrėti į keturias esteris ir laikytis bendrų sumų („Sustanon“ yra tik 250 mg testosterono ampulės). Ar „enanthate“ buvo galima pasakyti, kad $ 250 už 250 mg, o „Sustanon“ kainavo beveik dvigubai, o „Sustanon“ pirkimas būtų toks pat, kaip pinigai. Jei galėtumėte gauti beveik dvigubą miligramo sumą už tą pačią kainą su enanthate, tai yra geresnis produktas su rankomis. Palikite brangias prekes vaikinai, kurie nežino, kas geriau.

Acetatas: cheminė struktūra C2H4O2.

Taip pat vadinama acto rūgštimi; Etilo rūgštis; Acto rūgštis; actas; Metano karboksirūgštis. Acetato esteriai atideda steroido išsiskyrimą tik porą dienų. Priešingai nei galėjote skaityti, acetato esteriai nepadidina riebalų šalinimo tendencijos. Vėlgi nėra žinomo mechanizmo, kaip tai padaryti. Šis esteris naudojamas geriamosioms primobolano tabletėms (metenolono acetatui), Finaplix (trenbolono acetato) implantų granulėms ir kartais testosteronui.

Propionatas: cheminė struktūra C3H6O2.

Taip pat vadinamas karboksietanu; hidroakrilo rūgštis; Metilacto rūgštis; Etilformo rūgštis; Etano karboksirūgštis; metacetono rūgštis; pseidoacto rūgštis; Propiono rūgštis. Propionato esteriai lėtina steroidų išsiskyrimą kelias dienas. Siekiant išlaikyti kraujo koncentracijos svyravimus, propionato junginiai paprastai švirkščiami du ar tris kartus per savaitę. Testosterono propionatas ir metandriolio dipropionatas (du atskiri propionato esteriai, prijungti prie pagrindinio steroido metandriolio) yra populiarūs daiktai.

Fenilpropionatas: cheminė struktūra C9H10O2.

Taip pat vadinama propiono rūgšties fenilo esteriu. Fenilpropionatas pratęs aktyvaus steroido išsiskyrimą keletą dienų ilgiau nei propionatas. Norint išlaikyti kraujo lygį, injekcijos atliekamos bent du kartus per savaitę. Durabolinas yra narkotikas, dažniausiai matomas su fenilpropionato esteriu (nandrolono fenilpropionatu), nors jis taip pat naudojamas kartu su testosteronu Sustanon ir Omnadren.

Isokarpoatas: cheminė struktūra C6H12O2.

Taip pat vadinama izokapro rūgštimi; izoheksanoatas; 4-metilvalerinė rūgštis. Izokaproatas pradeda priartėti prie išleidimo. Trukmė trunka trumpiau, o ryškus hormonų kiekis palaikomas maždaug vieną savaitę. Šis esteris naudojamas kartu su testosteronu mišriuose produktuose „Sustanon“ ir „Omnadren“.

 

Caproate: Cheminė struktūra C6H12O2.

Taip pat vadinama heksano rūgštimi; heksanoatas; n-kaprono rūgštis; n-hekso rūgštis; butilo acto rūgštis; pentiforminė rūgštis; pentilforminės rūgšties; n-heksilo rūgštis; 1-pentankarboksirūgštis; hekso rūgštis; 1-heksano rūgštis; Heksilo rūgštis; Kaprūgštis. Šis esteris yra identiškas izokarpoatui pagal atomų skaičių ir svorį, tačiau yra šiek tiek kitoks (Isocaproate yra suskirstyta konfigūracija, sunku paaiškinti čia, bet paprasta pamatyti popieriuje). Išleidimo trukmė būtų labai panaši į izokaproatą (maždaug vienai silpnai koncentracijai), galbūt šiek tiek arčiau enanthato dėl savo tiesios grandinės. „Caproate“ yra lėtiausias „Omnadren“ tirpiklis, todėl dauguma sportininkų pastebi daugiau vandens sulaikymo su šiuo junginiu.

Enanthate: cheminė struktūra C7H14O2.

Taip pat vadinama heptano rūgštimi; enanto rūgštis; enantilo rūgštis; heptilo rūgštis; heptoino rūgštis; Oenantilo rūgštis; Oenantino rūgštis. Enanthate yra vienas iš žymiausių esterių, naudojamų steroidų gamyboje (dažniausiai matomas su testosteronu, bet taip pat naudojamas kitose junginiuose, pvz., Primobolan Depot). Enanthate maždaug 10-14 dienų išlaisvins hormonų pastovią (tačiau svyruojančią) hormono koncentraciją. Nors medicinoje enanthate junginiai dažnai švirkščiami kas dvi savaites arba kas mėnesį, sportininkai bent kartą per savaitę švirkščia, kad padėtų išlaikyti vienodą kraujo lygį.

Cypionatas: cheminė struktūra C8H14O2.

Taip pat vadinama ciklopentilpropiono rūgštimi, ciklopentilpropionatu. „Cypionate“ yra labai populiarus esteris JAV, nors tai beveik nėra už šio regiono. Jo išsiskyrimo trukmė yra beveik identiška enantatui (10-14 dienų), ir du manoma, kad jie gali būti keičiami JAV medicinoje. Althletes paprastai laikosi tikėjimo, nei cypionate yra galingesnis nei enanthate, nors realiai yra mažai skirtumo tarp šių dviejų. Enantato esteris iš tiesų yra šiek tiek mažesnis nei cypionate, todėl jis mažesnis (galbūt keli miligramai) daugiau steroidų.

 

Decanoatas: cheminė struktūra C10H20O2.

Taip pat vadinama dekano rūgštimi; kaprico rūgštis; kaprino rūgštis; decilo rūgštis, nonano-karboksirūgštis. Dekanoato esteris yra dažniausiai naudojamas kartu su hormonu nandrolonu (kaip ir Deka-Durabolino) ir jis randamas beveik visose pasaulio dalyse. Testosterono dekanoatas taip pat yra ilgiausiai veikiantis Sustanono sudedamoji dalis, labai pailginantis jo išleidimo trukmę. Išleidimo laikas su dekanoato junginiais yra nurodytas kaip vienas mėnuo, nors pastaruoju metu mes nustatėme, kad po dviejų savaičių atrodo, kad kiekis žymiai sumažėja. Norint išlaikyti vienodesnį kraujo lygį, sportininkai (kaip jie visada žinojo, kad tai darys) seka kas savaitę.

 

Undecilenatas: cheminė struktūra C11H20O2.

Taip pat vadinama Undecileno rūgštimi; Hendeceno rūgštis; Uneceno rūgštis. Šis esteris yra labai panašus į dekanoatą, kuriame yra daugiau nei vienas anglies atomas. Jo išsiskyrimo trukmė taip pat yra labai panaši (maždaug 2-3 savaites), galbūt pratęsiant dieną ar tiek, kiek matyti su dekanoatu. Atrodo, kad Undecylenate yra tik veterinarinis preparatas Pusiausvyra (boldenone undecylenate), nors nėra jokios priežasties, kad jis netinkamai veiktų žmonėms vartoti skirtuose preparatuose (Pusiausvyra tikrai veikia puikiai sportininkams). Vėlgi, savaitės injekcijos yra dažniausios.

Undekanoatas: cheminė struktūra C11H22O2.

Taip pat vadinama dekano rūgštimi; 1-dekankarboksirūgštis; Hendekano rūgštis; Unececilo rūgštis. Undekanoatas nėra dažniausiai randamas esteris, ir atrodo, kad jis naudojamas tik nandrolono preparate Dynabolan, ir geriamojo testosterono undekanoato (Andriol). Kadangi šis esteris yra chemiškai labai panašus į undecilenatą (jis yra tik 2 vandenilio atomai didesnis), jis turi panašią išsiskyrimo trukmę (maždaug 2-3 savaites). Nors šis esteris yra naudojamas geriamajame preparate Andriol, nėra jokios priežasties manyti, kad jis turi bet kokių kitų unikalių kitų esterių savybių. Iš tikrųjų Andriol labai prastai atlieka testosterono tiekimą, skatindamas idėją, kad oralinis vartojimas nėra esterintų androgenų idėja.

 

Laurate: Cheminė struktūra C12H24O2.

Taip pat vadinama dodekano rūgštimi, laurostearo rūgštimi, duodecikline rūgštimi, 1-undekankarboksirūgštimi ir dodekaine rūgštimi. Laurate yra ilgiausias išleidžiantis esteris, naudojamas komercinės steroidų gamyboje, nors egzistuoja ilgiau veikiantys esteriai. Jo išleidimo trukmė būtų artimesnė vienam mėnesiui, nei kiti pirmiau išvardyti esteriai, nors realiai tikriausiai tikimės, kad po trečiojo savaitės sumažės hormonų kiekis. Laurate yra išskirtinai randama veterinarijos nandrolono preparate Laurabolin, galbūt manoma, kad ji yra šiek tiek naudinga, palyginti su dekanoato esteriu, dėl retesnio injekcijos grafiko. Vėlgi sportininkai dažniausiai švirkščia šį vaistą kas savaitę, be abejo, dėl mažo jo stiprumo (25 mg / ml arba 50 mg / ml).

Tiekimo sąrašas:

Kultūrizmo steroidų milteliai / žaliavos hormonų milteliai / stiprina raumenų steroidų miltelius
Testosteronas (CAS: 58-22-0)
Testosteronas Enanthate (CAS: 315-37-7)
Testosteronas Cypionate (CAS: 58-20-8)
Testosteronas Isocaproate (CAS: 15262-86-9)
Testosterono Decanoate (CAS: 5721-91-5)
Testosteronas Undekanoatas (CAS: 5949-44-0)
Testosterono propionatas (CAS: 57-85-2)

Oksandrolonas (Anava) (CAS: 53-39-4)
Oxymetholon (Anadro) (CAS: 434-07-1)
Stanozolo (Winstro) (CAS: 10418-03-8)
Metandieno ... (Danabo) (CAS: 72-63-9

Trenbolonas Enanthate (CAS: 472-61-5)
Trenbolono acetatas (CAS: 10161-34-9)
Trenbolono cikloheksilmetilkarbonatas (CAS: 23454-33-3)
Metenolono acetatas (CAS: 434-05-9)
Methenolone Enanthate (CAS: 303-42-4)

Nandrolonas (CAS: 434-22-0)
Nandrolono dekanoatas (deka-durabolinas) (CAS: 360-70-3)
Nandrolonas Cypionate (CAS: 601-63-8)
Nandrolono unecilatas (CAS: 862-89-5)
Nandrolono fenilpropionatas (CAS: 62-90-8)

Boldenonas (CAS: 846-48-0)
Boldenono acetatas (CAS: 2363-59-9)
Boldenone Undecylenate (pusiausvyra) (CAS: 13103-34-9)
Boldenone Cypionate (CAS: 106505-90-2)

Vyrų papildymas / sekso prekės:

Tadalafi (Ciali) (CAS: 171596-29-5)
Vardenafilis (Levitr) (CAS: 224785-91-5)
Dapoksetinas (CAS: 119356-77-3)

Svorio netekimo milteliai:

Phentermin hidrochloridas (CAS: 1197-21-3)
L (-) - karnitinas (CAS: 541-15-1)
Rimonabantas (CAS: 158681-13-1)

Antineoplastinis milteliai:
Letrozolis (CAS: 112809-51-5)
Anastrozolis (Arimidex) (CAS: 120511-73-1)
L-trijodironinas (T3) (CAS: 55-06-1)
Trilostan (CAS: 13647-35-3)
Formestan (CAS: 566-48-3)

Estrogeno hormonas / estrogenų blokavimo milteliai:

Tamoksifeno citratas (Nolvadex) (CAS: 54965-24-1)
Klomifeno citratas (Clomid) (CAS: 50-41-9)
Progesteronas (CAS: 57-83-0)
Estradiolis (CAS: 50-28-2)
Estradiolio valeratas (CAS: 979-32-8)
Dietilstilbestrolis (CAS: 56-53-1)
Hexestrol (CAS: 84-16-2)

Paviršiaus anestezijos milteliai:
Benzokainas (CAS: 94-09-7)
Tetrakaino hidrochloridas (CAS: 136-47-0)
Procaine hidrochloridas (CAS: 51-05-8)
Lidokaino hidrochloridas (CAS: 6108-05-0)

750.jpg


Sveiki atvykę į „Contact“:

Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Wechat: 18124076819

El. Paštas: hk@chembj.com

„SENDI Biotech“ (patikimas tiekėjas)