Pristatymo kelias steroidams

- May 29, 2018-

Pristatymo kelias steroidams

1.jpg

DHL

"DHL Express" perduoda skubius dokumentus ir prekes patikimai ir laiku, nuo durų iki durų daugiau nei 220 šalių ir teritorijų, ir eksploatuoja labiausiai išsamų pasaulinį greitąjį tinklą. DHL Express yra daugiau kaip 250 orlaivių laivyno, kuris yra ir didžiausias pasaulyje oro vežėjas

DHL Parcel ir DHL eCommerce teikia standartinius vietinių ir tarptautinių siuntų pasiėmimo, pristatymo ir grąžinimo sprendimus verslo klientams ir vartotojams, taip pat e-komercijos logistikos ir palengvinimo paslaugas pagal prekių ženklus "DHL Parcel" Europai ir "DHL eCommerce" Amerikoje, Azijos Ramiojo vandenyno regione ir Viduriniuose Rytuose / Afrikoje.

hk@chembj.com.jpg

TNT

"TNT" mes suprantame, kad santykių su jūsų klientais kokybė yra tokia pat svarbi, kaip ir pristatymas, kaip buvo pažadėta. Visi turime klientų, bet mes TNT bendraujame su klientais dirbančiais žmonėmis. Tai žmonės, kurie vertina ypatingą dėmesį ir tikra priežiūra bei pagarba. Tai sukuria kokybiškus santykius ir lojalumą, kuris yra malonus visiems ir naudingas verslui. Ir štai kodėl esame taip, kaip mes esame.

TNT.jpg


UPS

"United Parcel Service, Inc." (UPS) yra didžiausia pasaulyje tiekimo paketo tiekėja ir tiekimo grandinės valdymo sprendimų teikėjas. [4] Globalinė logistikos kompanija yra įsikūrusi Sandy Springs, Gruzijoje, kuri yra Greater Atlanta metropolinės zonos dalis. "UPS" tiekia daugiau nei 15 milijonų pakuočių per dieną daugiau nei 7,9 milijonams klientų daugiau nei 220 šalių ir teritorijų visame pasaulyje.

ups.jpg

EM S

"China Express" ir "Logistics" daugiausia užsiima vidaus ekspress, tarptautine ekspedijavimo, sutarčių logistika ir litais. Vietiniai ir tarptautiniai ekspresai teikia premijas, standartinius ir ekonomiškus pristatymo produktus pristatymo laiko atžvilgiu, taip pat teikia tam tikrą pridėtinės vertės paslaugą, tokią kaip COD. Sutarties logistika apima visą tiekimo grandinės procesą, įskaitant sandėliavimą ir transportą. Bendrovė turi pasaulyje pripažintą prekės ženklą "EMS" ir pirmaujančią logistikos kompaniją "CNPL".

EMS.jpg

Pašto žinutė "China Post"

"China Post" yra oficiali Kinijos pašto tarnyba. Tai labiausiai įkeltas pasaulio postas. "China Post" siūlo platų pašto paslaugų spektrą, įskaitant laiškus, siuntinius, laikraščius ir žurnalus, antspaudų rinkimą, tvarkymo agentą ir informacijos verslą.

"China Post" funkcijos apima viešųjų paslaugų, susijusių su tiek vidaus, tiek tarptautiniu paštu, pristatymu, rūšiavimu, siuntimu ir pristatymu. Siekiant optimizuoti procesą šalyje sukurta daugiau nei du šimtai pašto rūšiavimo ir perdirbimo centrų, iš kurių didžiausias yra Šanchajuje ir Pekine. Šių miestų oro uostai pristatomi į didžiąją dalį tarptautinių siuntų tolesniam jų transportavimui.

 China Post Mail .jpg

Hongkong Post

Centrinis pašto centras Kovleno įlankoje buvo visiškai užsakytas 2014 m. Spalio mėnesį. Tai sujungia Tarptautinį pašto centrą "Hung Hom" ir Centrinės pašto generalinio pašto skyrių į vieningą pašto tarnybą. "Green Mail" dizaino priėmimo centrinis pašto centras įdiegtas naudojant pažangią pašto įrangą, kuri padeda didinti veiklos efektyvumą.

Žvelgiant į ateitį, "Honkong Post", vadovaudamasi misijos "Susieti žmones, teikiant verslą", misija "Honkongo pašto" atstovai ir toliau teikia įvairius produktus ir paslaugas visuomenei ir verslo klientams, atsižvelgdama į jų paslaugų poreikius.

Hongkong Post.jpg

"FedEx"

Stebėkite paketo būseną fedex.com naudodami stebėjimo numerį ir ieškokite numatomos pristatymo datos. Negalime nurodyti tikslaus pristatymo laiko. Paprastai pristatymai vyksta įprastu darbo laiku ir priklauso nuo pasirinktos paslaugos.

Jei neturite stebėjimo numerio, susisiekite su siuntėju, kad gautumėte stebėjimo numerį. "FedEx" klientų aptarnavimo tarnyba gali rasti jūsų siuntimo informaciją, jei negalėsite išsiųsti stebėtojo numerio iš siuntėjo.

fedex.jpg