Mūsų privalumai

- May 31, 2018-

Kodėl bendradarbiauti su mumis?

wordwide.jpg

Shenzhen Sendi biotechnologijos Co, Ltd " yra žinomas farmacijos gamintojas, specializuojasi žaliavų steroidų milteliai žemyninėje Kinijoje. Tai ne tik pirmaujanti steroidų miltelių ir farmacijos žaliavų gamintoja centrinėje Kinijos dalyje, bet ir eksportuoja visame pasaulyje. Visi milteliai yra gamykloje tiesiogiai tiekiami.

Mūsų produktai buvo eksportuojami į Vokietiją, Norvegiją, Lenkiją, Suomiją, Ispaniją, JK, Prancūziją, Rusiją, JAV, Braziliją, Meksiką, Australiją, Japoniją, Korėją, Tailandą, Indoneziją, Urugvają ir daugelį kitų šalių. Mėnesinė produkcija viršija 100 kg. Mes puoselėjame daug lojalių klientų, dirbančių treniruoklių salėse, sportininkų laukuose, medicinos įstaigose, klinikose ir kt.
Aukščiausios kokybės produktai su konkurencingiausia kaina. Lankstūs ir neįvykdomi mokėjimo terminai. Išskirtinė klientų aptarnavimo tarnyba ir 24 valandas per parą teikiama paslauga, teikiama po pardavimo.

 

Visas užsakymo procesas:

Taip mes dirbame:

Norėdami pateikti užsakymą, po to, kai sudarėme sandorį, mes paprašysime išankstinio mokėjimo.

Kai tai bus padaryta, mes galėsime pradėti apdoroti jūsų užsakymą pakuoti tą pačią dieną, jei užsakymas bus pateiktas iki 16 val.

Išpakavus užsakymą, bus pasiūlyta nuotrauka, kurioje bus nurodyta, kur yra užsakytas produktas. Užsakymas perduodamas laivybos bendrovei per 1 ar 2 dienas nuo užsakymo pateikimo. Stebėjimo numeris bus pateiktas, kai jį gausime iš laivybos kompanijos.

Kai siunta perduodama muitinei, siuntą pristatys vietinis pašto skyrius. Parašas bus gerai, jei sklypas praeis muitinės.

SVARBU:

JAV Mes du kartus persiunčiame nemokamai, jei jūsų paketas bus konfiskuotas.

Kitoms šalims, jei jūsų paketas bus konfiskuotas, mes vieną kartą persiunčiame nemokamai.

Jei nenorėsite persiųsti arba pakartotinai nepavyko persiųsti paketo, grąžinama nebus.


Mes paruošsime paketą per 1 darbo dieną po apmokėjimo gavimo. Paketas paprastai bus išsiųstas per 24 valandas. Pakuotės bus pateiktos po pakuotės. Stebėjimo numeris bus pateiktas po pristatymo.

Jei pakuotės negalima pristatyti, nes pateikiate neteisingą adresą, mes neperkelsime ir grąžinsime.

** Mes neatsakome, jei išmeskite savo produktus, nes negalite juos rasti mūsų slaptuose. Jei nerandate savo produktų, rašykite mums ir mes jums pasakysime, kur juos rasti.

Pristatymo laikas:

Įsitikinkite, kad perskaitėte ir suprantate apie siuntimą, jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Mes suprantame, kad pristatymo laikas jums yra labai svarbus, kai atliksite mokėjimą, yra natūralu, kad esate susirūpinęs dėl pristatymo laiko ir sekimo numerio. Pateikiame visą informaciją apie mūsų laivybą, jei turite, ir susirūpinimą / klausimus.

Mūsų pristatomi daiktai yra skysti / milteliai ir vaistai. Tarptautinės laivybos kompanijos ir muitinės turi tokias griežtas taisykles ir apribojimus. Kiekvienam vežimui yra dvi muitinės procedūros, kurias reikia atlikti (eksportuoti iš Kinijos ir importuoti į jūsų šalį). Taigi mūsų paketai turės eiti specialiais maršrutais saugumui ir slaptam pristatymui. Prekyba saugiu pristatymu yra santykinai ilgesnis pristatymo laikas nei įprastai.

Mūsų apskaičiuotas pristatymo laikas pagal mūsų veiklos ir laivybos kompanijos tvarkaraštį.

Tarptautinis pristatymas: 7-10 dienų.

JAV vidaus laivyba: 3-5 dienos.

Australijos vidaus laivyba: 3-5 dienos

Mūsų rinkodara (visame pasaulyje):

1. Šiaurės Amerika: Jungtinės Valstijos; Kanada; Meksika......

2. Europa: Didžioji Britanija, Italija, Vokietija, Ispanija, Prancūzija ......

3. Okeanija: Australija, Naujoji Zelandija ......

4. Afrika: Pietų Afrika, Egiptas ......

5. Azija: Masačusetsas; Malaizija ......

6. Pietų Amerika: Čilė ......

7. Artimieji Rytai: Iranas ......

Mūsų privalumai:

1. Metų gamykla: Sendi Biotechnology Co, Ltd yra profesionali žaliavinio miltelių gamykla Kinijoje daugiau nei 10 metų, visi milteliai gamykloje yra tiesiogiai tiekiami.

2. Eksportas: Mūsų produktai eksportuojami į Vokietiją, Norvegiją, Lenkiją, Suomiją, Ispaniją, Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Rusiją, JAV, Australiją, Japoniją, Korėją ir daugelį kitų šalių per mėnesį.

3. Didelis pasažas: profesionali komanda, skirta specialiai pakuotei ir siuntimui, ir stebi stebėjimo kodą 24 val. 100% pereina į JK, Norvegiją, Lenkiją, Ispaniją, JAV, Kanadą, Braziliją; 98% pereina į Vokietiją, Rusiją, Australiją, Naująją Zelandiją.

4. Greitas pristatymas: Dauguma miltelių yra sandėlyje, galima įsigyti apmokestinamų pavyzdžių, gali būti išsiųsti per 24 valandas. Aukštos kokybės, geros kainos, greitas ir saugus pristatymas. Siuntimas DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS ir kt.

5. Lanksti kaina: Padarius didelį užsakymą, bus suteikta nuolaida.

6. Geras aptarnavimas po pardavimo: Šiltas po truputį teikiamos paslaugos jums visą parą. Bet koks jūsų klausimas būtų išspręstas pirmą kartą kuo greičiau.

contact us.jpg

Štabas

Jindacheng pastatas, Zhongxin kelias, Shajing gatvė, Baoan rajonas, Šendženas, Guangdongas, Kinija

 

Pardavimų vadybininkas: Mitchell Lu

 

El. Paštas: hk@chembj.com

Telefonas: 0086-18124076819

Kas: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Ką dar gausite visa tai savo namuose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kas mes esame ir ką mes darome, prašome atsiųsti mums laišką, ir mes norėtume jums susisiekti.