Insulino tipo augimo faktorius-1 (IGF1

- May 29, 2018-

Insulino tipo augimo faktorius-1 (IGF-1)

IGF LR3.jpg


IGF-1 (insulino tipo augimo faktorius) yra endokrininis hormonas, kuris gaminamas kepenyse. IGF-1 gamyba didinama esant augimo hormonui. Korpuse yra daug skirtingų tipų ląstelių, turinčių IGF-1 receptorių. Dėl to IGF-1 geras veikėjas skiria audinius, skatina ląstelę į ląstelių komunikaciją (augimą) arba autokryminėje ląstelių signalizavimo procesą, kuris palengvina ląstelių dalijimąsi.


Insulino tipo augimo faktorius-1 (IGF-1)

IGF-1 (insulino tipo augimo faktorius) yra endokrininis hormonas, kuris gaminamas kepenyse. IGF-1 gamyba didinama esant augimo hormonui. Korpuse yra daug skirtingų tipų ląstelių, turinčių IGF-1 receptorių. Dėl to IGF-1 geras veikėjas skiria audinius, skatina ląstelę į ląstelių komunikaciją (augimą) arba autokryminėje ląstelių signalizavimo procesą, kuris palengvina ląstelių dalijimąsi.

Turinys

1 nauda

2 Kodėl reikia naudoti IGF-1?

3 variantai

2.1 IGF-1 LR3

2.2 IGF-1 DES

4 IGF-1 ir HGH

5 Dozavimas ir injekcijos

6 šalutiniai reiškiniai

7 nuotraukos

Privalumai:

Kodėl šis IGF-1 svarbus kultūristui ar sportininkui? Pažvelkime į sąrašą:

Padeda reguliuoti riebalus vartoti kaip energiją, todėl prarandama riebalų.

Padeda kovoti su senėjimu. Vystantis vyresni, IGF-1 gamyba sulėtėja, dėl to sumažėja ląstelių kiekis. Mažas IGF-1 kiekis yra susijęs su širdies nepakankamumu, mažesniu smegenų ląstelių reguliavimu ir neuronų funkcija. Jau nekalbant apie raumenų skaidymą.

Padeda didinti maistinių medžiagų baltymą (baltymų sintezė).

Padidina nervinių audinių regeneracines funkcijas.

Padidina gebėjimą sukelti raumenų ląstelių hiperplaziją, dėl kurios išsiskiria raumenys.


Kodėl reikia naudoti IGF-1?

Paprastai tariant, (visų variantų) pelnas nėra dėl vandens svorio, todėl pasiekimai bus ilgalaikiai raumenų augimo veiksniai. Tai yra palyginti su steroidais, kurie yra žinomi dėl vandens svorio ir suteikiant jums nemalonus šalutinius poveikius. IGF-1 nenaudosite 10 svarų sterlingų, bet pamatysite kietą 1-2 svarų padidėjimą kas 1-2 savaites.

Svarbiausias veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra IGF-1 gebėjimas pasiekti hiperplaziją. Kai jūs naudojate steroidus, jie padės organizmui per hipertrofiją, o tai reiškia, kad padidinate esamų raumens ląstelių dydį. Kita vertus, IGF-1 sukelia hiperplaziją, o tai reiškia, kad iš tikrųjų padidėja raumens ląstelių skaičius. Šios naujos ląstelės gali būti naudojamos tolesniam mokymui ir steroidų vartojimui, siekiant padidinti raumenis. Iš esmės, turėsite galimybę gauti daugiau raumenų tankio ir dydžio genetiniame lygyje, naudojant IGF-1.


Variantai

IGF-1 variantai suskaidyti į dvi grupes: IGF-1 LR3 ir DES IGF-1 (paprastai pateikiami kaip IGF-1 DES). Pagrindas IGF-1 turi labai trumpą pusėjimo trukmę (apie 10-20 minučių); todėl greitai jį sunaikina kūnas. Štai kodėl IGF-1 buvo modifikuotas, kad gautų amino rūgšties analogą IGF-1 LR3 (ilgas). Kitas IGF-1 variantas, vadinamas DES IGF-1, yra sutrumpinta versija, kuri yra dar 10X stipresnė nei IGF-1. Abu variantai yra panašūs į jo šakną, tačiau turi skirtingus veiksmus, leidžiančius jiems veikti konkrečiais būdais.


IGF-1 LR3

IGF-1 LR3 pusinės eliminacijos laikas yra apie 20-30 valandų ir yra daug stipresnis nei bazinis IGF-1. Kadangi jo pusinės eliminacijos laikas yra maždaug per dieną, IGF-1 LR3 cirkuliuoja kūną maždaug per 24 valandas, rišasi su receptoriumi ir aktyvuoja ląstelių ryšį, kuris pagerina raumenų augimą ir sumažina riebalų kiekį.

LR3 neleidžia gliukozei patekti į ląsteles, o tai savo ruožtu verčia kūną deginti riebalus, o ne saharozę. Be to, jo ilgas pusinės eliminacijos laikas yra pageidautinas dėl kitos priežasties; Injekcijos vietoje nėra būtinos, nes IGF-1 LR3 sukels visą organizmo sąnarį, prikibusį prie visų raumenų ląstelių, maždaug per dieną.


IGF-1 DES

DES IGF-1 yra trumpesnė IGF-1 grandinės versija. Tai yra penki (5) kartai galingesni nei IGF-LR3 ir dešimt (10) kartų galingesni nei įprasta bazė IGF-1. DES pusėjimo trukmė yra apie 20-30 minučių, o tai reiškia, kad tai labai subtilus grandis. Todėl vartoti reikia tik toje vietoje, kurioje norite raumenų augimą. DES turi gebėjimą stimuliuoti raumenų hiperplaziją geriau nei LR3. Paprastai tai geriausia naudoti injekcijas vietoje, o ne bendrą augimą.

Be to, žinoma, kad DES jungiasi prie receptorių, kurie deformuoti pieno rūgštimi, kuri dažnai būna treniruočių metu. Tai leidžia "DES" treniruočių metu prisirišti prie mutavusio receptoriaus ir signalo audinių augimo. DES gali būti naudojamas ilgiau ir dažniau nei LR3.


IGF-1 ir HGH

Kodėl IGF-1, o ne GH? Augimo hormonas iš tikrųjų yra IGF-1 pirmtakas. Augimo hormonas tiesiogiai nesukelia raumenų augimo, bet netiesiogiai sukelia raumenų augimą, signalizuojant apie IGF-1.HGH išsiskyrimą, gali būti labai brangūs, o raumenų augimą reikia suporuoti su insulinu ar kitais anaboliniais steroidais. Dėl to IGF-1 variantai kaip LR3 ir DES, kurie gali būti naudojami kaip savarankiškas vaistas, yra kur kas perspektyvesnė kultūrizmo priemonė, norinti pamatyti kietą sugadinto audinio ir raumenų augimo atsigavimą.


Dozavimas ir injekcijos

IGF-1 LR3

IGF-1 LR3 galima vartoti 7 dienas per savaitę 50-150 mg per dieną. Manoma, kad desensibilizacija pasireiškia maždaug 40 dienų arba maždaug 4 savaitėmis. Injekcijos vietos gali būti bet kurioje raumenų grupėje ant kūno, nes tai nėra labai gerai, kai auga konkrečiai vietovei.

IGF-1 DES

DES IGF-1 gali būti dozuojamas 50-150 mikrogramų pakartotinai per parą (prieš mokymą) konkrečiose tikslinėse srityse. Kadangi DES turi tokį trumpą pusperiodį (20-30 minučių), desensibilizacija nebuvo pastebėta. Injekcijos vietos turi būti lokalizuotos; pageidautina, raumenų grupėje, kurią norite auginti. Paprastai, jei norite auginti savo bicepsą, injektuokite IGF-1 DES tiesiai į savo bicepą.

Šalutiniai poveikiai

Reikėtų pažymėti, kad didelės IGF-1 dozės sukelia hipoglikemiją, bet toli gražu nėra lygis insulino. Taip pat pastebėta ir labai diskutuota, kad IGF-1 padidino vėžiu sergančių pacientų dydį. Nors šis faktas gali būti tiesa pacientams, sergantiems vėžiu, IGF-1 nėra vėžio priežastis; iš tiesų, mūsų organizmams reikia IGF-1 reguliuoti širdies funkciją, nervų sistemą ir smegenų ląstelių stimuliavimą. Nustatyta, kad žmonės su mažu IGF-1 lygiu turi mažą baltymų skaičių ir mažą liesos kūno masę, kuri, savo ruožtu, gali būti vienodai nesveika. Jei turite galvos skausmą, nevartokite viso butelio aspirino. Taip pat, norėdami apsisaugoti nuo neteisingų klaidų, IGF-1 turėtų būti tinkamai vartojamas ir niekada piktnaudžiaujama.

1500878248(1).jpg