Kaip užkirsti kelią steroidinių įleistinių skausmų skausmui

- May 29, 2018-

Kaip užkirsti kelią steroidinių skausmui po injekcijos?

拼图.jpg

Kaip išvengti steroidų injekcijos skausmo?


Kas sukelia (su infekcija nesusijusią) injekcijos skausmą?


Pirma, trumpų esterinių junginių nusėdimas

Antra, naudojami tirpikliai.

Trečia, žvejybos įrankių koncentracija.

Ketvirta, per injekciją per greitai

Penkta, grynaisiais raumenimis.

Mūsų laboratorija rimtai imasi injekcijos skausmo, todėl naudokite labai tinkamus (išbandytus) receptus, kad išvengtumėte skausmo. Visi tirpikliai ir nešiklių aliejai yra medicininiai. Be to, atsižvelgiant į ypatingą asmeninę konstituciją, mūsų laboratorija gali pritaikyti steroidų aliejų kaip savo protą. Be to, mes taip pat galime padaryti etiketes platintojams ar laboratorijoms.


Kaip valgyti steroidus, kad išvengtumėte injekcijos skausmo?


Pirma, trumpų esterinių junginių nusėdimas

Kuo trumpesnis esteris, tuo mažiau tirpumas yra aliejuje. Tai reikalauja didesnės BA koncentracijos, kad junginys "išbristų" iš tirpalo. Kai aliejus įpurškiamas, BA absorbuojamas iš naftos sandėlio vietos. Tai sukėlė aktyvų junginį, kad nusodintumėte raumenyje puikius kristalus. Šio skausmo atsiradimas dažniausiai būna po 4-12 valandų po injekcijos ir būdingas sunkus, raudonas, patinimas injekcijos vietoje.

Norint to išvengti, reikia papildomo bendro tirpiklio benzilo benzoato. BB palaiko esterfiedo junginio tirpumą praeinant taško, kuriuo BA buvo pašalintas, išvengiant kritulių kritulių. Dauguma žmonių dėl to, kad jų kaina yra didesnė, jų nereikia papildyti. Jei pridėjus maždaug 20% tūrio, galite užkirsti kelią daugeliui trumpo esterio skausmo.


Antra, naudojami tirpikliai

Benzilo alkoholis (BA) naudojamas siekiant padidinti esterio junginių lipidų tirpumą ir užkirsti kelią bakterijų augimui aliejuje. Dauguma žmonių naudoja perteklinį BA ar tik BA kaip bendro tirpiklio dėl nedidelės kainos. Deja, tai gali sukelti ląstelių sunaikinimą ir reikšmingą lokalizuotą skausmą ir uždegimą. Diskomfortą apibūdina gana greitas skausmingos, raudonos, patinsnios srities atsiradimas.

Tai gali būti pagerinta, atskiedžiant junginį steriliu pjovimo aliejumi (vynuogių sėklos, medvilnės sėklos, sezamos sėklos). Santykis 1: 1 dažnai gerai veikia.


Trečia, žvejybos įrankių koncentracija.

Per aukščiau Ilgas esteris = didelis tirpumas, trumpas esteris = mažiau tirpumas. Žmogaus lygio farmaciniai hormonai beveik niekada dozuoja ilgiau kaip 200 mg / ml ilgiems esteriams (cipionatui). Norint padidinti koncentraciją, kartu su tirpikliu reikia didesnio kiekio BA. Dėl to gali atsirasti panaši reakcija į tai, kurią sukelia trumpi esteriai su skausmu ir patinimu, nes BA absorbuojamas, sumažėja tirpumas ir susidaro krituliai.

Šiuo atveju jums nereikia papildomo bendro tirpiklio (BB, bet jis vis dar padeda!). Vietoj to, jūs galite tiesiog atskiesti sudėtinį aliejų su steriliu pjovimo aliejumi, kad koncentracija sumažėtų iki esterio tirpumo.

1.jpg

Kaip išvengti skausmo prieš švirkščiant?

1. Iškirpkite 50:50 nuotraukas steriliu filtruotu aliejumi.

Jei norite naudoti 50 mg testosterono propionato ir testosterono propionato ištraukite 0,5 mg testosterono propionato ir 0,5 ml sterilaus filtruoto aliejaus, kad šautumėte 1 ml 50 mg / ml testosterono propionato. Tai # 1 geriausias būdas.

Negalima nerimauti su b-12, jo vandens pagrindu absorbuojamas taip greitai, kad jo poveikis bus mažas.


2. Prieš šaudydami, tai gali padėti šildyti jūsų įrangą (ypač suspensiją).

Galėtumėte buteliuką uždėti vonios kriaukle ir leisti karštą vandenį 2 minutes per buteliuką ir gerai suplakti. Tai sumažins alyvos klampumą, taip pat palengvins traukimą į švirkštą.


3. Įpurškite lėtai, paimkite 30 sekundžių vienam ml. Naudokite 25g kištuką, kad švirkštuotų, todėl verčia jus judėti lėtai. Taip sumažinama vienos vietos injekcijos tūris ir paskirstomos injekcijos tarp kelių vietų.

4. Jei nė vienas iš šių darbų nebegalės būti purvinas įrankis. Joje galimas daiktas (nors bakteriostatikas), kuris neleidžia infekcijai sukelti, bet vis tiek sukelia infekcijos vietoje, per kurią jis susidaro per filtrą.


Kaip elgtis su skausmais vieną kartą?

Blogiausias dalykas, kurį galite padaryti - tai ledas. Šaltis padės krištams išsiskirti iš tirpalo / suspensijos.

Jo geriausia vartoti kai kuriuos ibuprofinus, kad sumažėtų patinimas ir skausmas.

Taip pat yra karštu vandeniu, sūkurine vonia arba šilta burbuline vonia, kuri padės sulydyti kristalus. Taip pat gali padėti naudoti šildymo kilimėlius.


Mūsų laboratorija rimtai imasi injekcijos skausmo, todėl naudokite labai tinkamus (išbandytus) receptus, kad išvengtumėte skausmo. Visi tirpikliai ir nešiklių aliejai yra medicininiai. Be to, atsižvelgiant į ypatingą asmeninę konstituciją, mūsų laboratorija gali pritaikyti steroidų aliejų kaip savo protą. Be to, mes taip pat galime padaryti etiketes platintojams ar laboratorijoms.


Jei jums reikia kokybiškų produktų ir pristatymo laiku, jums nereikia eiti niekur kitur,

tiesiog susisiekite su mumis ir mes jums tarnauti daug geriau nei kas kitas.

1509764435(1).jpg