Kaip atlikti alyvos injekcijas

- Jun 20, 2018-


Kaip padaryti naftos injekcijas?


1. Surinkite savo medžiagas

hk@chembj.com .jpg


Carrier Oil

švirkštas (bet koks dydis)

Benzilo benzoatas (BB)

Benzilo alkoholis (BA)

Sterilus stiklo buteliukas (bet kokio dydžio)

Adatos

Termometras

Steroidiniai milteliai

Sterilus švirkštų filtras .22um

Skaitmeninės svarstyklės, kurių matmenys - 01 g

Svarbu turėti viską, ko jums reikia po ranka, geriausias būdas virti yra padaryti viską greitai. Tai apsaugo nuo temperatūros svyravimų ir per didelės jūsų junginių oksidacijos, nes tai leidžia junginiui pasiekti stiprumo potencialą ir daugelis "virėjų" to neleidžia. Nustatykite vandens vonią virdydami virdulį ir įmaišykite 2-3 cm verdančio vandens į keptuvę ar panašią talpyklą - greitai dirbkite iš šio taško, kad vandens temperatūra nesumažėtų per daug. 150f idealiai tinka šio vandens temperatūrai, bet tai nėra labai svarbu.


2. Pasirinkite r ezis

Priklausomai nuo to, ką jūs ketinate padaryti, pasirinkite reikiamą receptą ir, jei reikia, sureguliuokite. Pasverkite tinkamą steroidinių miltelių kiekį į stiklinę stiklinę ir pridėkite reikiamą benzilo alkoholio kiekį pagal naudojamą receptą. Šiame pavyzdyje naudojamas šis receptas: -


50 ml Tren Acetato 5 g Tren Acetato milteliai

1 ml BA

10 ml BB

35ml vynuogių sėklų aliejus

hk@chembj.com.jpg


3. Ištirpimas ir šilimas.

Įpilkite benzilo benzoatą pagal naudojamą receptą ir įdėkite stiklinį stiklinę į vandens vonelę, intensyviai sėdėdami, kol milteliai visiškai ištirps (be grūdų, esančių apačioje).

hk@chembj.com  .jpg


4. Įdėkite nešiklio alyvą.

Kai visiškai ištirpsta, įpilkite šildomo nešiklio alyvos (rekomenduojamas vynuogių sėklų aliejus) ir maišykite šildant, kol pasibaigė "Hormono sūkuriai", tada pašalinkite iš karščio.

Tren Acetatas 100mg

tren-acetate-100mg.jpg


5. Filtruoti ng.

Supilkite mišinį į švirkštą, kurį jūs filtruosite, nuimkite iš jo pakuotės 0.22um sterilaus švirkšto filtrą ir pritvirtinkite žalią adatą mažesnei daliai ir tada įkiškite į švirkštą. Sterilus buteliuko viršus nuvalykite alkoholiu suvilgytu tamponu ir į jį įdėkite žalią adatą, o tada adatą į švirkšto filtrą pritvirtinkite į buteliuką:

8.jpg

Injekcinis trenbolono acetatas


Kaip sterilus švirkšto filtras?

filter.jpg


Dabar jūs sėkmingai baigėte hormonų gamybos procesą. Tai labai paprastas procesas ir nereikia jokios patirties. Šiame pavyzdyje yra trenbolono acetatas.


5.jpg