Kaip veikia GHRP ir GHRH

- May 29, 2018-

Kaip veikia GHRP ir GHRH?

GHRP-6 10MG .jpg

Kaip veikia GHRP ir GHRH?

Augimo hormono (GH) klausimai

-Kas yra augimo hormonas?

-Kaip veikia augimo hormonas?

-Kaip išsiskiria natūralus augimo hormonas?


Kas yra augimo hormonas?

Sintetinis augimo hormonas (somatropinas) yra dirbtinai sukurtas hormonas (susidedantis iš 191 aminorūgščių sekos), kuris yra identiškas žmonėms. Kai kurie dažni sintetinio augimo hormono pavadinimai: Genotecho genotropinas, Humatrope, Eli Lilly, Nutropin Genentech ir Saizen Serono. Nors daugelis įmonių gali generuoti augimo hormoną, ne visos įmonės sugeba sukurti tinkamą struktūrą, identišką natūraliai augančiam hormonui. Struktūra lemia stiprumą, su kuriuo augimo hormono molekulė jungiasi prie receptoriaus, kuris savo ruožtu turės įtakos baltymų transkripcijai, metabolizmui, IGF-1 sukūrimui ir pan. Įvykių "stiprumui". skirtingų pagamintų sintetinių augimo hormonų veiksmingumo skirtumai. Sintetinis augimo hormonas nėra tikras arba natūralus augimo hormonas. Jis buvo pagamintas laboratorijoje, o ne jūsų hipofizėje.

Natūraliai gaminamas augimo hormonas gaminamas priekinėje hipofizėje. Jį sudaro aminorūgščių mišinys, kurio dauguma yra 191 aminorūgščių įvairovė.


Kaip veikia augimo hormonas?

Augimo hormonas organizme išsiskiria pulsuojančiu būdu. Buvo įrodyta, kad šis modelis skatina augimą. Hipofizė gali gana greitai sintezuoti labai didelius augimo hormono kiekius, kuriuos ji saugo ir baigtoje, ir nebaigtoje formoje. Suaugusieji retai patiria augimo hormono impulsus, kurie visiškai išeikvoja šias parduotuves. Senstant mes neprarandame gebėjimo kurti ir laikyti didelius augimo hormono kiekius, o mes patiriame sumažėjusį gebėjimą pavesti jų išleidimą. Augimo hormono impulsas matuojamas bangoje, kurios lovis yra augimo hormono „išjungimas“ arba ne sekrecija, o keteros yra „ant“ arba aukščiausias taškas augimo hormono sekrecijos metu.

Augimo hormono, kuris išsiskiria organizme, tūris negali būti tinkamai lyginamas su sintetinio augimo hormono vartojimu, nes elgsenos požymiai, susiję su natūralaus augimo hormonu, skiriasi nuo sintetinio augimo hormono. Todėl bandymas surasti natūralų augimo hormoną į sintetinį augimo hormono ekvivalentą nėra labai produktyvus, nes galų gale svarbiausia yra: intraceliulinių signalizacijos įvykių kiekis ir kokybė bei laipsnis, kuriuo augimo hormonas stimuliuoja autokrininį / parakriną (lokaliai) pagamintas / lokaliai naudojamas raumenys IGF-1 ir po jo pratęsimo MGF variantas.


Kaip išsiskiria natūralus augimo hormonas?

Augimo hormono išsiskyrimas į hipofizį priklauso nuo trijų veiksnių:

1. Somatostatinas, kuris yra slopinantis hormonas ir kuris didele dalimi yra atsakingas už pulsacijos sukūrimą.

2. Augimo hormono atpalaidavimo hormonas (GHRH), kuris yra stimuliuojantis hormonas, atsakingas už augimo hormono išsiskyrimą.

3. Augimo hormono atpalaiduojantys peptidai (GHRP), kurie yra moduliuojantis hormonas ir iš esmės optimizuoja augimo hormono „įjungimo“ ir „išjungimo“ laikotarpių pusiausvyrą.

peptide

Štabas

Jindacheng pastatas, Zhongxin kelias, Shajing gatvė, Baoan rajonas, Šendženas, Guangdongas, Kinija

 

Pardavimų vadybininkas: Mitchell Lu

 

El. Paštas: hk@chembj.com

Telefonas: 0086-18124076819

Kas: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Ką dar gausite visa tai savo namuose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kas mes esame ir ką mes darome, prašome atsiųsti mums laišką, ir mes norėtume jums susisiekti.