Stiprinančios steroidai. Konstrukcinės savybės

- Apr 11, 2018-

Metotreksatas yra modifikuotas dihidrotestosterono pavidalas. Padidėjęs steroidas. Skirtumas yra tai, kad metilo grupė yra pridėta prie anglies 1, o tai padeda apsaugoti hormoną nuo metabolizmo kepenyse per burną. Tos pačios struktūrinės modifikacijos taip pat naudojamos oralinėms (metilfenolio) tabletėms. Alkilinimas vienoje vietoje sulėtino steroidų metabolizmą kepenyse per pirmąjį pratimą, stiprinimo steroidus, nors ir žymiai mažiau nei c-17 alfa alkilinimas. Nors bendras biologinis prieinamumas išlieka gerokai mažesnis negu c-17 alfa alkilintų geriamųjų steroidų, stiprinimo steroidai methiridonas yra pakankamai atsparus terapiškai naudingam kraujo lygiui pasiekti. Metestosteronas taip pat turi labai stipraus giminingumo giminingumą lytiniams hormonams jungiančiam globulinui.

Metestosteronas nėra aromatizuotas ir nėra išmatuojamas estrogenas. Kai naudojamas šis steroidas, nėra reikalingų antiestrogenų, nes vaistas vargu ar sukelia pieno liaukų vystymąsi, padidėjusią steroidų susikaupimą ar kitus su estrogenais susijusius šalutinius poveikius vyrams.

Manoma, kad metestosteronas veikia kaip anti-aromatazė organizme, siekiant užkirsti kelią steroidams arba leisti juos sulieti su estrogenais. Rezultatas yra šiek tiek panašus į anastrozolį, nors ir ne taip gilus. Mestrelino anti-estrogeno savybės nėra unikalios, stiprinančiosios steroidai ir daugelis kitų steroidų rodo panašią veiklą. Veiksmingumo steroidai Pavyzdžiui, dihidrotestosteronas ir tetrastonas buvo sėkmingai naudojami kaip gydymo būdai vyrų krūties vystymuisi ir krūties vėžiui dėl jų stiprių androgenų ir galimo anti azoto poveikis. Taip pat buvo pasiūlyta, kad metiridonas netgi gali sumažinti aromatozės aktyvumą periferiniuose audiniuose, kur jis yra labiau atsparus estrogeno konversijai. Priemonių steroidai Visų šių junginių anti-estrogenų poveikis gali būti dėl jų gebėjimo konkuruoti su kitais substratais prisirišant prie aromatazės. Kadangi aromatazė jungiasi prie steroidų, papildomų steroidų negalima keisti, nes jis laikinai blokuojamas sąveikauti su kitais hormonais, kad būtų pasiektas slopinamasis poveikis.