Blend Steroidai Injekcijos Plačiau

- Apr 11, 2018-

Nuo auksinio amžiaus kultūrizmo iki šiol, "Blend Steroids Injections" visi profesionalūs kultūrininkai naudojo anabolinius steroidus, kad pasiektų savo pernelyg žmogiškąjį dydį. 1970-aisiais anaboliniai steroidai nebuvo kontroliuojamos medžiagos, todėl kanalai jį gauti taip pat buvo platesni. Todėl, "Blend" steroidų injekcijose visi kultūrininkai turėjo "sąžiningos konkurencijos aplinką" ir tuo metu daug apie sporto etiką. Nė vienas iš ginčų nepasirodė. Todėl dauguma žmonių labai gerbia šiuos vaistus, stebina naudojamas dozes ir tiria gyvenimo ciklą.

Dauguma ciklo yra trumpi ir tęsiasi 8-12 savaičių. Blend steroidų injekcijos. Per šį laiką kai kurios santykinai ilgos esterio grandinės injekcijos steroidų per kelias savaites nepasieks optimalaus sintezės koncentracijos. Tuo metu daugelis žmonių per vieną ciklą pernešė viršutinę ir apatinę piramidės.

10 savaičių paruošimo ciklo: pirmoji 2 ml Mitalolone savaitė su dviem injekcijomis; nandrolonas fenilpropionatas patenka per 1ml per 1 savaitę, o stanozololis - 2 tabletės per parą

Metenolio injekcija du kartus per savaitę buvo 4 ml po antrosios savaitės iki ciklo pabaigos; Nandrolono fenilpropionatas buvo suleidžiamas du kartus per savaitę 4 ml, injekcijos "Blend steroids" injekcijos metu ir per dvi savaites iki ciklo pabaigos sumažėjo iki 2 ml; Stanozololis buvo nuo pirmųjų dviejų savaičių pradžių didėja iki 3 kapsulių per parą, visiškai papildo testosterono papildą, 2 ml per savaitę ir 2 injekcijas.

Tiesą sakant, aukso amžiuje "Players of Blend" steroidų injekcijos dozės iš tiesų buvo nedideli, o iš tikrųjų "Blend Steroids Injections" toks ciklas tuo metu suteikė sportininkams didelę pažangą. "Daika" ir "Nandrolonas" fenilpropionatas sportininkų sąnariuose nebuvo. Su didelio masto sužalojimais, "Blend Steroids Injections", "Dali" ir "Healing Dragons" naudojimas per visą ciklą taip pat padidėjo dėl sportininkų jėgos ir platumo.

Sakoma, kad tuo metu steroidų koncentracija buvo daug didesnė nei šiandien, "Blend" steroidų injekcijos, todėl kiekvieną kartą riebalų kiekio sumažinimas ir raumenų apsauga su 2 ml metolinolono turi būti labai geri.