100% saugi laivyba į Italiją

- Jun 11, 2019-

100% saugus pristatymas į Italiją

Taikomosios programos :

Italijos Respublika (Repubblica Italiana), Italija trumpai, yra Europos šalis, kurią sudaro daugiausia Pietų Europos apeninų pusiasalis ir dvi Viduržemio jūros salos Sicilijoje ir Sardinijoje. Ji apima 301 333 kvadratinių kilometrų plotą ir turi 60,8 gyventojų. Šiauriniai Alpės ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija, juos supa du mikrostatai, SAN marinas ir Vatikanas.

Saugus pristatymas į Vokietiją į Vokietiją Post:

Safe delivery to Italy

Romos, Italijos sostinė, šimtmečius buvo vakarietiškos civilizacijos centras. Romas išgyveno tris etapus: Romos karalystę (753–509 m. Pr. Kr.), Romos Respubliką (509–27 m. Pr. Kr.) Ir Romos imperiją ( 27 ~ 476 m. Pr.) .Romos respublikos laikas iš esmės užbaigė teritorijos plėtrą, imperijos laikotarpis tapo Viduržemio jūros centru, apimančiu tris Europos, Azijos ir Afrikos žemynus. Po Vakarų Romos imperijos kritimo 476 m. XIV a. Tapo Europos renesanso gimimo vieta. XV a. Pabaigoje Prancūzijos ir Ispanijos kova dėl apeninų sustiprėjo, todėl Italijos karas truko dešimtmečius. Nacionalizmas pradėjo pažadinti XVIII a. XIX a., Kai kilo italų renesansas, Sardinijos karalystė pradėjo palaipsniui suvienyti šiaurę ir pietus. 1861 m. Buvo įsteigta Italijos karalystė ir 1870 m. Romoje, popiežių valstybių sostinėje, buvo užkariautas Italijos suvienijimas. Po antrojo pasaulinio karo pralaimėjimo monarchija buvo panaikinta ir įkurta respublika.
Italija yra labai išsivysčiusi kapitalistinė šalis, viena iš keturių didelių Europos šalių, taip pat yra steigiančios Europos Sąjungos ir NATO valstybės narės arba Šengeno konvencija, aštuonių grupių ir svarbių tarptautinių organizacijų, pvz. Jungtinėse Tautose, Italijoje yra 54 UNESCO pasaulio paveldo vietos, yra šalis, kurioje pasaulyje yra didžiausias pasaulio paveldas, Italija taip pat yra pasaulio lyderė meno ir mados srityje, milanas yra Italijos ekonomikos ir pramonės centras, yra mados pasaulis .