Testosterono Undecanoate Andriol Bandymo U Žalias Roids

Andriol / Testosterono Undecanoate 5949-44-0 Steroidinių hormonų milteliai 1, Testosterono Undecanoate / Andriol Identifikacija: Produktas parduodamas: Testosterono Undecanoate milteliai Dar vadinamas: Andriol, Test U, 17 - [(1-Oksunecil) oksi] -androst-4- en-3-onas, Testosterono Undecilatas CAS Nr .: 5949-44-0 MF: C30H48O3 ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Andriol / Testosterono Undecanoate 5949-44-0 steroidinių hormonų milteliai


1, Testosterono Undecanoate / Andriol Identifikacija:


Prekė pardavimui: testosterono dekanoato milteliai

Taip pat vadinamas: Andriol, testas U, 17 - [(1-Oksunecil) oksi] -androst-4-en-3-ono, Testosterono Undecilatas
CAS numeris: 5949-44-0
MF: C30H48O3
MW: 456.7
EINECS: 227-712-6

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
Grynumas: 98,85% HPLC

Lydymosi temperatūra: 61-63 ºC

Kategorijos: steroidai ir hormonai; API; testosterono steroidai
Naudojimas: Jis gali būti naudojamas kaip farmacinė medžiaga. Jo pagrindinė funkcija - skatinti metabolizmą. Anaboliniai poveikiai apima raumenų masės ir stiprumo augimą, kaulų tankio ir stiprumo didėjimą, linijinio augimo ir kaulų subrendimo stimuliavimą.


2, Testosterono Undecanoate / Andriol paraiška:

Testosterono undekanoatas (markės Aveed, Andriol, Androxon, Cernos Depot, Nebido, Panteston, Restandol, Nebido-R, Reandron 1000, Undestor) arba testosterono undecilatas yra androgeno ir anaboliniai steroidai ir testosterono esteris. Jis vartojamas šalutiniam gydymui androgenais, visų pirma grybelinės hipogonadizmo gydymui, taip pat buvo tiriamas kaip vyrams skirtas kontraceptikas arba kaip hormonų pakeičiamoji terapija transseksualiems vyrams. Skirtingai nuo kitų testosterono esterių, testosterono undekanoatą galima įsigyti tiek per burną, tiek į raumenis.


Testosterono undekanoatas (TU) turi dešimties metų trukmės tyrimo ir gydymo vyrams hipogonadizmą (žemas testosteronas) istorija. Dėl savo farmakokinetinių savybių daugeliui vyrų sveikatos specialistų yra pageidautinas hormonų keitimo būdas. Dauguma vartotojų TU gali palaikyti pastovią testosterono koncentraciją 12 savaičių, o kai kurių 5-7 savaičių laikotarpiu 5-7. Norint pasiekti stabilų būseną, injekuojama 4 ml TU derva ricinos aliejuje, atliekant tolesnius tyrimus injekcija po šešių savaičių; nuo to laiko testosterono koncentracija paprastai palaikoma 4 ml depo, kas įvedama kas 12 savaičių.


Andriolis yra geriamasis steroidas, kuris suteikia lengvą pranašumą ir labai lengvas nepageidaujamas šalutinis poveikis. Deja, jis taip pat yra brangus steroidas, todėl sportininkams ir kultūrininkams verta pamatyti rezultatus, susijusius su jo naudojimu, reikia daug nuveikti.

Su Andriol, tai buvo padaryta, padarius testosterono formą, kuri būtų absorbuojama per limfinę sistemą. Taip yra dėl to, kad esteris yra labai riebus tirpumas, o jo suspensija yra aliejuje. Manoma, kad tokiu būdu absorbuotas junginys yra labai naudingas, nes jis leidžia steroidui apeiti žalingą pirmuosius praeinančius kepenis. Tai turėtų leisti junginiui patekti į kraują nepažeistą, be to, kad nebūtų sunkių cheminių pokyčių. Esteris skaidomas, kai, žinoma, yra apyvartoje, gaunamas laisvas aktyvaus testosterono farmakokinetika. Kuriant šį steroidą, atrodo, yra undecanoate, kad yra visiškai kepenys saugus ir orališkai aktyvios formos testosterono.


3, Testosterono Undecanoate / Andriol milteliai COA ir HPLC:

3333.png


Užsakyti kontaktinę informaciją:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faksas: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnologijos Co., Ltd.


4, Testosterono Undecanoate / Andriol milteliai Pavyzdys Paveikslėlis:

1111.jpg


Raktiniai žodžiai:


Andriolas
testosterono undekanoato milteliai
testosterono undecanoate Kinija tiekėjas
testosterono undekanoato injekcija
testosterono undekanoatas 40 mg
testosterono undekanoatas vs testosterono cipionatas
testosterono undekanoato dozė
testosterono undekanoatas parduodamas
plaučių aliejaus mikroembolija
testosterono undekanoato kapsulės
testosterono undecanoate pirkti
testosterono undecanoate steroidai
testosterono dekanoatas
nepabandžiau
aveed

Hot Tags: testosterono undecanoate andriol test u žaliavos roids, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like