Sarms AICAR Acadesine kultūrizmo milteliai

AICAR Acadesine CAS 2627-69-2 trombocitų agregacijos inhibitorius Sveiki atvykę į "Contact Mitchell". Daugiau informacijos Tiesiogiai: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Acadesine (INN), taip pat žinomas kaip 5-aminoimidazol-4-karboksamid-1-β- D-ribofuranozidas, AICA-riboside ir AICAR yra aktyvuotos AMP ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

AICAR Acadesine CAS 2627-69-2 trombocitų agregacijos inhibitorius

Sveiki atvykę į "Contact Mitchell". Daugiau informacijos Tiesiogiai: "Whatsapp" +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Acadesinas (INN), taip pat žinomas kaip 5-aminoimidazol-4-karboksamido-1-β-D-ribofuranozidas, AICA-ribosidas ir AICAR, yra AMP aktyvuoto proteino kinazės aktyvatorius, kuris naudojamas ūmios limfoblastinės leukemijos gydymui ir gali turėti paraiškų gydant kitus sutrikimus, tokius kaip diabetas.

Acadesinas yra adenozino reguliavimo agentas, sukurtas "PeriCor Therapeutics" ir 2007 m. Licencijuotas "Schering-Plough" III fazės tyrimams. Šis vaistas yra potencialus pirmasis klasės atstovas, skirtas išvengti reperfuzijos sužalojimų AŠK chirurgijoje. 2009 m. Gegužės mėn. "Schering" pradėjo paciento įregistravimą III fazės tyrimuose. 2010 m. Pabaigoje bandomasis laikotarpis buvo nutrauktas remiantis tarpine tuštybių analize.


Prekės pavadinimas: Acadesine

Kitas pavadinimas: AICAR, GP 1-110

Produktas: AICAR

Alias: ACADESINE

CAS: 2627-69-2

MF: C9H14N4O5

MW: 258.23

EINECS: 220-097-5

Išvaizda: balti milteliai

Tyrimas: 99,9%


Acadesino taikymas :

AICAR, taip pat žinomas kaip ZMP, yra AMP analogas, galintis stimuliuoti AMP priklausomą proteino kinazės aktyvumą (AMPK). AICAR yra kliniškai naudojamas gydyti ir apsaugoti nuo širdies išeminės žalos. Jei neuždirbtas, tai gali sukelti miokardo infarktą. Širdies išemija yra susijusi su nepakankamu kraujo srautu ir deguonimi miokardo. Šis vaistas pirmą kartą buvo naudojamas 1980-aisiais kaip metodas išlaikyti kraujo tekėjimą į širdį operacijos metu. Šiuo metu vaistas taip pat buvo parodytas kaip galimas diabeto gydymas, didinant audinių metabolinį aktyvumą keičiant raumenų fizinę sudėtį.

(1) Taikomas farmacijos srityje, jis naudojamas kaip farmacinė žaliava traumų, patirtų dėl kritimo, infekcinio hepatito ir epideminio smegenų spenio meningito, gydymui.

(2) Taikoma sveikatos priežiūros srityje, ji naudojama sveikatos priežiūros produktams maitinti smegenis, apsaugoti kepenis ir pagerinti miego kokybę.

(3) Taikoma ateityje, ji naudojama odos metabolizmui skatinti, oda tampa kuklesnė ir tvirta.


AICAR VEIKLA:

AICAR (5-amino-1-β-D-ribofuranozilimidazol-4-karboksamidas), dar žinomas kaip ZMP, yra AMP analogas, galintis stimuliuoti AMP priklausomą proteino kinazės aktyvumą (AMPK). AICAR yra kliniškai naudojamas gydyti ir apsaugoti nuo širdies išeminės žalos. Jei neuždirbtas, tai gali sukelti miokardo infarktą. Širdies išemija yra susijusi su nepakankamu kraujo srautu ir deguonimi į miokardą. [1] Šis vaistas pirmą kartą buvo naudojamas devintajame dešimtmetyje kaip metodas kraujo srautui širdyje per operaciją. Šiuo metu vaistas taip pat buvo parodytas kaip galimas diabeto gydymas, didinant audinių metabolinį aktyvumą keičiant raumenų fizinę sudėtį.

AICAR (paprastai vadinamas Acadesine) yra adenozino analogas, kuris patenka į širdies ląsteles, kad slopintų adenozininkinazę ir adenoziną deaminazę. Tai didina nukleotidų reSintezės greitį, didinant adenozino susidarymą nuo adenozino monofosfato tik miokardo išemijos sąlygomis. Širdies miocitų AICA-ribosidas fosforilinamas į AICA-ribotidą (ZMP), kad aktyvuotų AMPK, nekintant nukleotidų lygių [5]. ZMP gali patekti į de novo sintezės būdą adenozino sintezei slopinti adenozino deaminazę, dėl kurios padidėja ATP kiekis ir adenozino kiekis.


" Acadesine" aprašymai:

Acadesinas yra aktyvatorius, kuris perneša AMP aktyvintą proteinkinaminę ląstelių membraną (AMPK). AMPK yra svarbiausias metabolinio reguliavimo baltymas. Kai energijos tiekimas yra nepakankamas, AMP / ATP santykis didėja, o AMPK aktyvuojamas, kad slopintų metabolizmo sintezę. AICAR aktyvuoja AMPK, bet nekeičia ATP, ADP ir AMP lygio. Ląstelių ar gyvūnų lygyje AICAR gali paskatinti gliukozės įsisavinimą skeleto raumens ne-insulino priklausomybe aktyvinant AMPK. PI3K inhibitorius negali užblokuoti AICAR sukeltos skeleto raumenų gliukozės.


AICAR bandymo ataskaita (COA):


Prekė

Specifikacija

Rezultatas

Išvaizda

Balti milteliai

Atitinka

Susijusios medžiagos (HPLC)

Bendras priemaišas ≤0,5%
Maksimalus vienintelis priemaišas ≤0,1%

0,2%
0,06%

Kvapas

Charakteristika

Atitinka

Testas

99%

99,9%

Sieto analizė

100% praeiti 80 akių

Atitinka

Nuostoliai džiovinant
Uždegimo likutis

≤1.0%
≤1.0%

0,12%
0,09%

Sunkusis metalas

<10>

Atitinka

As

<0.1>

0,05 ppm

Pb

<0.1>

0,05 ppm

Cd

<0.1>

0,05 ppm

Likutiniai tirpikliai

<100>

Atitinka

Likutis pesticidai

Neigiamas

Atitinka

MikrobiologijaViso plokštelių skaičiavimas

<1000 kfu="">

Atitinka

Mielės ir mold

<100cfu>

Atitinka

E.Coli

Neigiamas

Atitinka

Salmonella

Neigiamas

Atitinka


Kiti Populiariausi SARM ir trumpas įvadas:


Ostarine, MK-2866, Enobosarmas

Enobosarmas (Ostarine, MK-2866, GTx-024) - veikia tiek raumenis, tiek kaulus, daugiausia skirtus osteoporozei, bet ir bendrą gydymą senyviems žmonėms ir raumenų sarkomos antropauzei ir atvirkščiai.

LGD-4033

Farmakologinis profilis panašus į "enobosarm", "Ostarine", "MK-2866".

MK-677, Ibutamorenas


Andarinas (S4)

Dalinis agonistas, skirtas daugiausia gerybinei prostatos hipertrofijai gydyti.

GW-501516

Ji buvo tiriama kaip galimas nutukimo, diabeto, dislipidemijos ir širdies ir kraujagyslių ligų gydymas.

AICAR

AICAR veikia įvedant nukleozidų grupes, žymiai padidindama adenozino lygį ATP skilimo laikotarpiais.

11.jpg

Jei turite klausimų, galite laisvai kreiptis į mane ~

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, farmacijos žaliavos, SARMS, svorio kritimas ir kt.

Hot Tags: sarms aicar acadesine kultūrizmo milteliai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti