Injectable anaboliniai steroidai MK-677 Ibutamoren

Amazing Injectable Anaboliniai Steroidai MK-677 (Ibutamoren) Muscle Building MK-677 Detaliau: MK-677 Aprašymas: Ibutamoreno mezilatas (MK-0677) yra peroraliai aktyvus nepeptidinis augimo hormono (GH) sekretagogas. Nutrobalas (Mk-677) buvo labai saugus. Tai nuostabi pjovimo kamina su ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Amazing Injectable Anaboliniai Steroidai MK -677 (Ibutamoren) Dėl Raumenų Statybos

MK-677 detalė:

produkto pavadinimas

MK-677

CAS

159752-10-0

MF

C27H36N4O5S.CH4O3S

MW

624.776

laikymo temperatūra

2-8 ° C

Išvaizda

Baltos spalvos milteliai

Naudojimas

Raumenų pastatai, deginantys riebalai


MK-677 Aprašymas:
Ibutamoreno mezilatas (MK-0677) yra peroraliai aktyvus nepeptidinis augimo hormonas (GH) sekreciją. Nutrobalas (Mk-677) buvo labai saugus. Tai nuostabi pjaustymo kamera su "Cardarine" ir "Andarine", kuri padės sulinti riebalus ir padidinti raumenų masę.

MK-677 Naudoja:
Medicinos reikmėms:
Tyrimai parodė, kad nutrabalas padidins tiek raumenų masę, tiek kaulų mineralų tankį. Be to, jis taip pat slopina kūno riebalų kaupimąsi, o tyrimai rodo, kad tie, kurie įgijo liesos kūno masės, nepatyrė jokio veserinio riebalinio audinio augimo. Be to, vis dėlto tiems subjektams, kuriems buvo nustatytas kalorijų deficitas, vis tiek pavyko pridėti raumenų masę.

For Athletic:
Ibutamorenas (MK-677) sukelia IGF-1 ir augimo hormono augimą netgi dietai sukelia azoto išsiskyrimo būseną. Tai reiškia, kad net nepadarius jokių rimtų pastangų virtuvėje ar sporto salėje, beveik neįmanoma neįgauti raumenų masės ir prarasti kūno riebalų su nutrobalu. Todėl "Nutrobal" sportininkai gali pasinaudoti keliais būdais:
1. Riebalų nuostoliai
2. Raumenų augimas
3. Žaizdų gijimas ir kaulų stiprinimas
Be to, ji taip pat padės tokiems dalykams kaip ištvermė, nuotaika, miegas ir bendra sveikata. Taigi nutrobalas Mk-677 suteikia sportininkams visą augimo hormono ir IGF-1 pranašumą, be didelių HGH finansinių išlaidų ir šalutinių poveikių.

MK-677 efektai:
1. Ištvermė: daugelis ištvermingų sportininkų buvo priblokšti per metus žmonių augimo hormono, todėl, žinoma, mes galime daryti išvadą, kad nutrobalas būtų gražiai dirbti šiuo tikslu. Įdėkite 20 miligramų (mg) kardiną į mirtiną ištvermingumo kaminą ir nugalėkite savo varžybas kitoje dviračių ar kelių lenktynėse.
2. Riebalų praradimas: "Nutrobal" yra toks geras, kad neleistų riebalams priaugti ir kovoti su nutukimu, kad beveik neįmanoma gauti kūno riebalų. Tačiau, jūs galite imtis šių poveikių dar labiau - sudėkite jį su andarinu ir kardinu, kad gautumėte mirtiną riebalų deginimo trigubą kaminą.
3. Masės prieaugis. Gebėjimas priaugti masę be baimės, kad jūsų kūno riebalų matuoklis yra didelis, tai ko mes visi norime, bet jei jūs neturite milžiniškos genetikos, tai yra labai sunku. "Nutrobal" lygina žaidimo lauką, kai kaupiasi su LGD ir anaboliniais steroidais.
4. Bendra sveikata: Nutrobalai gali pagerinti nuotaiką, miegą, cholesterolio kiekį, traumų gijimą ir imuninės sistemos stiprinimą. Nukreipkite jį su N2guard, Ostarine ir HCGenerate ES, kad gautumėte tobulą kaminą tiems, kurie savo kūną išleido dėl sužalojimo ar kurie yra tarp ciklų ir nori pagerinti bendrą sveikatą, nerizikuodami anabolinių steroidų vartojimo ir nesėkmės.


Steroidų hormono milteliai:

Testosterono acetatas

Trenbolono acetatas

MGF

Testosterono Cypionate

Trenbolono enantatas

PEG MGF

Testosterono dekanoatas

Boldenono acetatas

CJC-1295

Testosterono enanthatas

Boldenone undecylenate

CJC-1295 DAC

Testosteronas izokaproatas

Boldenone Cypionate

PT-141

Testosteronas fenilpropionatas

Boldenono propionatas

Melanotanas-1

Testosterono propionatas

Nandrolono dekanoatas

Melanotanas-2

Testosterono Undecanoate

Nandrolono fenilpropionatas

GHRP-2

Mesterone

Nandrolono undecilatas

GHRP-6

Testosteronas Sustanon 250

Nandrolono cipionatas

Ipamorelinas

Clostebol Acetatas

Nandrolono propionatas

Heksarelinas

Methylandrostanolone

Metiltirenolonas

Sermorelinas

Methenolone Enanthate

Drostanolono propionatas

Oksitocinas

Methenolone Acetatas

Drostanolone Enanthatas

TB500

Anadolis

Stanolone

Fragmentas 176-191

Anavaras

Tadalafilis

Triptorelinas

Winstrol

Vardenafilis

Tesamorelin

Klomifeno citratas

Dianabol

Gonadorelinas

Toremifeno citratas

Tamoksifeno citratas

DSIP

Finasteridas

hidrochloridas

Selankas


Jei jus domina šis ar bet kuris kitas serijos produktas, tiesiog susisiekite su manimi!
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: injekciniai anaboliniai steroidai mk-677 ibutamoren, China, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti