Coluracetam Mkc 231 Sarms Nootropic Milteliai

Coluracetam Mkc 231 Sarms Nootropic Powder CAS 135463-81-9 su saugiu pristatymu Coluracetam Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Trumpi informacija: CAS Nr .: 135463-81-9 Kiti pavadinimai: Coluracetam MF: C19H23N3O3 EINECS Nr. .: / Kilmės šalis: Šendženas, Kinija (žemyninė) Tipas: kraujas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Coluracetam Mkc 231 Sarms Nootropic Powder CAS 135463-81-9 su saugiu pristatymu

Coluracetam Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Greita informacija:

CAS numeris: 135463-81-9

Kiti pavadinimai: Coluracetam

MF: C19H23N3O3

EINECS Nr .: /

Kilmės šalis: Šanchajus, Kinija (žemyninė dalis)

Tipas: kraujo sistemos agentai

Įvertinimas Standartas: medicinos laipsnis

Naudojimas: Gyvūnų farmacijos pramonė

Prekinis ženklas: SENDI

Modelio numeris: Coluracetam

Grynumas: 99% min

Produkto pavadinimas: Coluracetam

Molekulinė masė: 341.4042

Vapor Pressur: 5.54E-16mmHg esant 25 ° C temperatūrai

Tankis: 1.291g / cm3

Virimo temperatūra: 634,1 ° C esant 760 mmHg

Lūžio rodiklis: 1.64

Pliupsnio temperatūra: 337,3 ° C

Išvaizda: balta milteliai

Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Coluracetam Spalva: balta

Programos:

Coluracetamas yra nootropinis priedas, kuris parduodamas kaip galintis didinti psichinį poveikį. Nootropics yra papildų, turinčių teigiamą poveikį smegenims, klasė, tokia kaip naikinimo nerimas, kognityvinių gebėjimų stiprinimas ir motyvacijos skatinimas.
Coluracetamas (taip pat žinomas kaip MKC-231), kaip minėta anksčiau, yra nootropinis priedas, skirtas sustiprinti protinę funkciją. Tai yra "nootropics" klasė, vadinama racetamomis, kurios visos turi panašų poveikį smegenims ir turi panašią cheminę struktūrą.

Coluracetamo specifikacija:

Testo elementai

Specifikacija

Rezultatai

apibūdinimas

Balti arba beveik balti kristaliniai milteliai

Laikykis

Lydymosi temperatūra

166-170 ° C

167,3-168,1 ° C

Identifikavimas

Teigiama reakcija

Teigiama reakcija

Susijusios medžiagos

≤1.0%

0,16%

Nuostolis džiovinant

≤0,5%

0,06%

Likutis užsidegus

≤0.1%

0,02%

Chloridas

≤0.014%

<>

Sunkieji metalai

≤20ppm

<20>

Sprendimo aiškumas

Atitikti standartui

Atitinka

Mikrobinis ribas

≤20ppm

<20>

Testas

≥99,0%

99,12%


Coluracetamo funkcija:
1. Padidina koordinavimą
2.Naikina nuotaiką
3. Helps kovoti su nuovargiu
4.Naikina oksidaciją smegenyse
5.Svega alkoholiu smegenų pažeidimus
6.Naikina kofeino atsiradimo simptomus


Coluracetamo vartojimas:

 

1. Pagerinkite atmintį
2. Alzhaimerio ligos gydymas
"Noopept" yra skiriamas Rusijoje ir kai kuriose kitose Rytų Europos šalyse, nors ir ne Amerikoje. "Knoppete" taip pat lengvai pasireiškia kraujo ir smegenų barjerai po nedidelių dozių vartojimo per burną, nors kai kurie žmonės teigia, kad jų biologinis prieinamumas yra daugiakalbis ir yra neveiksmingas žodžiu ( Negaliu rasti jokių įrodymų, išskyrus anekdotines ataskaitas).

 

Coluracetamas padidina azoto oksidų absorbciją (HACU), kuri yra greitis, ribojantis acetilcholino (ACh) sintezę, ir šiuo metu yra vienintelis žinomas cholino įsisavinimo stipriklis. Tyrimai parodė, kad Coluracetamas pagerina mokymosi sutrikimą, vartojant vieną žiurkių, kurie buvo veikiami cholinerginiais neurotoksinais, dozę. Vėlesni tyrimai parodė, kad keičiant cholino transporterio reguliavimo sistemą jis gali sukelti ilgalaikį prokognitinį poveikį.


Coluracetamas (INN) (kodinis pavadinimas BCI-540; anksčiau MKC-231) yra racetamo šeimos nootropinis agentas. Iš pradžių ji buvo sukurta ir išbandyta "Mitsubishi Tanabe Pharma Corporation" dėl Alzhaimerio ligos. Po to, kai vaistas nepasiekė galimų rezultatų savo klinikiniuose tyrimuose, "BrainCells Inc" buvo licencijuotas atlikti didelių depresijos sutrikimų (MDD) tyrimus, prieš kuriuos Kalifornijos valstija buvo suteikta "Kvalifikacinė gydymo atradimų programos dotacija". IIa fazės klinikinių tyrimų rezultatai parodė, kad tai būtų galimas medikamentas, skirtas kartu su generalizuotu nerimo sutrikimu (GAD). "BrainCells Inc" šiuo metu [kai?] Išleidžia licenciją narkotikus šiuo tikslu. reikalinga visa citata] Ji taip pat gali būti naudojama išangės retinopatijos ir tinklainės bei regos nervo pažeidimo prevencijai ir gydymui.


Nustatyta, kad Coluracetamas pakeičia cholino acetiltransferazės gamybos praradimą žiurkių vidiniame pertvaros branduolyje, veikiant fenciklidiną (PCP), ir yra laikomas potencialiu terapiniu šizofrenijos vaistu.


Veiksmo mechanizmas

Coluracetamas didina cholino įsisavinimą (HACU), kuris yra greitis, ribojantis acetilcholino (ACh) sintezės greitį. Tyrimai parodė, kad coluracetamas pagerina mokymosi sutrikimą, vartojant vieną geriamąją dozę žiurkėms, kurioms buvo veikiami cholinerginiai neurotoksinai. Vėlesni tyrimai parodė, kad dėl cholinerginių žiurkių, gydytų neurotoksinu, jie gali sukelti ilgalaikį prokognitinį poveikį, keičiant cholino transporterio reguliavimo sistemą.

 

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su manimi be jokių kliūčių

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, mineralinės kortikosteroidai, SARM, riebalų nuostoliai.

Hot Tags: coluracetam mkc 231 sarms nootropic milteliai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like