Levonorgestrel Norgestrel kontraceptikai

Norgestrel / Levonorgestrel CAS 6533-00-2 / CAS 797-63-7 Sveiki atvykę į Susisiekite Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Produkto pavadinimas: Norgestrel Kokybės standartas: USP / BP / CP Turinys: 99.9% Išvaizda: balta kristaliniai milteliai CAS Nr .: 6533-00-2 EINECS Nr .: 229-433-5 Molekulinė ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Norgestrel / Levonorgestrel CAS 6533-00-2 / CAS 797-63-7 Sveiki atvykę į Susisiekite Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Prekės pavadinimas: Norgestrel

Kokybės standartas: USP / BP / CP

Turinys: 99,9%

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

CAS Nr .: 6533-00-2

EINECS Nr .: 229-433-5

Molekulinė formulė: C21H28O2

Molekulinė masė: 312.4458

Vartojimas: Norgestrel skirtas hormoniniams kontraceptikams.

Sandėliavimas: Norgestrel turi būti laikomas gerai uždarytame indelyje esant žemai temperatūrai, laikyti atokiau nuo drėgmės, karščio ir šviesos.

Pastaba: Norgestrel skirtas tik moksliniams tyrimams ir taikomajai veiklai.

molekulinė struktūra:

Norgestrel_1.pngNorgestrelio įvedimas:

Be to, "Norgestrel", parduodamas su prekės ženklu "Ovral", yra progestino vaistas, vartojamas kontraceptines tabletes ir menopauzinio hormono terapijoje. Jis tiekiamas kartu su estrogenais ir atskirai. Tai imama burnoje.


Norgestrel šalutinis poveikis yra menstruacijų pažeidimai, galvos skausmas, pykinimas, krūtų jautrumas, nuotaikos pokyčiai, spuogai, padidėjęs plaukų augimas ir kt. [Reikalinga citata] Norgestrelis yra progestinas arba sintetinis progestagenas, todėl jis yra progesterono receptoriaus agonistas , biologinis progestageno, kaip progesterono, tikslas. Jis turi silpną androgeninį aktyvumą ir neturi jokio kito svarbaus hormoninio aktyvumo.


Norgestrel buvo įvestas medicinos reikmėms, ypač kontraceptines tabletes, 1966 metais. Vėliau jis buvo skirtas vartoti ir menopauzinio hormono terapijoje. Norgestrel kartais vadinamas "antrosios kartos" progestinu. Jis parduodamas plačiai visame pasaulyje. Norgestrel yra kaip generinis vaistas.


Medicinos reikmėms

Norgestrel vartojamas kartu su etinilestradioliu ar kvinestroliu kombinuotose kontracepcijos tabletėse, vien tik progestogeno kontraceptines tabletes ir kartu su estradioliu arba konjuguotu estrogenu menopauzinio hormono terapijoje. Jis taip pat buvo naudojamas kaip skubios kontracepcijos priemonė Yuzpe režime.


Farmakologija

Farmakodinamika / Taip pat žiūrėkite: Levonorgestrel® § Farmakodinamika

Norgestrelas yra progesteronas arba progesterono receptoriaus agonistas. [4] Norgestrelio biologinis aktyvumas yra levo enantiomeras levonorgestrelis, o dekstro izomeras yra neaktyvus. Taigi norgestrelis hormoninio aktyvumo požiūriu yra identiškas levonorgestreliui, išskyrus tai, kad jis yra pusė stiprus pagal svorį. Levonorgestrelis ir norgestrelio prailginimas turi tam tikrą androgeninį aktyvumą, bet nėra estrogeninio, antimineralokortikoido ar gliukokortikoidinio aktyvumo.


Kas yra Levonorgestrel?


Levonorgestrelas yra antrosios kartos progestinas ir dažniausiai vartojamas kontraceptinis progestinas visame pasaulyje. Jis turi didelį progestazinį ir androgeninį poveikį. Levonorgestrelis neigiamai veikia serumo lipoproteinus.


Levonorgestrel vartojamas tiek kaip skubios kontracepcijos priemonės, tiek ilgalaikiai nėštumo prevencijai. Pirmą kartą ji gali būti vartojama kaip burnos tabletė po neapsaugoto lytinio akto. Vieną 0,75 mg tabletę reikia gerti kuo greičiau per 72 valandas nuo lytinių santykių, o antrąją 0,75 mg tabletę reikia vartoti praėjus 12 valandų po pirmosios dozės.


Ilgalaikio nėštumo prevencija ir gimdos sistema įterpiama į gimdos ertmę, kuri per 5 metus išleidžia 20 mikrogramų levonorgestrelio per dieną. Jis gali būti pašalintas ir pakeistas nauju vienetu menstruacinio ciklo metu.


Levonorgestrelio specifikacija:

 

ITEMS

STANDARTAI

REZULTATAI

IDENTIFIKAVIMAS

AS ĮTRAUKTA

Atitikti

LYDYMOSI TEMPERATŪRA

Tarp 232 ° C ir 239 ° C

236 ° C-238 ° C

KONKRETI ROTACIJA

TARP -30 ° IR -35 °

-33 °

Praradimas džiovinant

NE DAUGIAU KAIP 0,5%

0,1%

ATSARGIAI ĮSIGIJIMĄ

NE DAUGIAU KAIP 0.3%

0,05%

ETHYNYL GROUP

Tarp 7,81 ir 8,18%

7,94%

CHROMATOGRAFINIS GYVENIMAS

AS ĮTRAUKTA

Atitikti

TYRIMAS

Tarp 98,0% ir 102,0%

99,0%

Likučių tirpikliaiETANOLAS

NE DAUGIAU KAIP 3000 PAP

719,3 p / min

ETILO ACETATAS

NE DAUGIAU KAIP 3000 PAP

461,5 valanda metro

IŠVADA

Suderinama su USP30

Daugiau informacijos apie Norgestrel:

Norgestrelas, taip pat žinomas kaip rac-13-etil-17α-etinil-19-nortestosteronas arba kaip rac-13-etil-17α-etinilestr-4-en-17β-ol-3-onas, yra sintetinis estrano steroidas ir darinys testosterono. Tai raceminis stereoizomerų dekstronorgestrelio mišinys (C13a izomeras, l-norgestrelis, L-norgestrelis arba (+) norgestreilis) ir levonorgestrelis (C13β izomeras, d-norgestrelis, D-norgestrelis arba (-) - norgestreilis) , pirmasis iš kurių yra neaktyvus (norgestrelio vartojimas yra toks pat stiprus kaip levonorgestrelis). Norgestrelis tiksliau yra noretisterono (17α-etinil-19-nortestosterono) darinys ir yra 19-progestino šeimos protonų grupės gonano (18-metilestrano) pogrupio narys.


Istorija apie Norgestrel:

"Norgestrel" pirmą kartą buvo pristatytas kaip kontracepcijos tabletė kartu su etinilestradioliu, 1966 m. Vokietijoje pavadinta "Eugynon". Vėliau ji buvo parduodama kartu su etinilestradioliu Jungtinėse Amerikos Valstijose pagal 1968 m. Ženklą "Ovral"; buvo parduodamas ir daugelyje kitų šalių.

j.jpg

Jei turite klausimų, galite laisvai kreiptis į mane ~

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, farmacijos žaliavos, SARMS, svorio kritimas ir kt.

Hot Tags: levonorgestrel norgestrel kontracepcija, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birža, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti