EstRADiol Valerate moteriški estrogeno steroidai

Estradiolio Valerate Moterų estrogenų steroidai Norėdami susisiekti su: Skype: rdy705 nutrition@chembj.com WhatsApp: +8618578209860 Produkto pavadinimas: Estradiolio valeratas Sinonimai: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Estradiolio Valerate moteriški estrogeno steroidai


Susisiekti:

Skype: rdy705

nutrition@chembj.com

"WhatsApp": +8618578209860


Prekės pavadinimas: Estradiol valerate

Sinonimai: 3,5 (10) -trienas-3,17-diolis (17-beta) -estra-17-pentanoatas; atladiozė; b-estradiolio-17-valeratas; deladiolas; delahormononetimatinis diselanas; deelestrogen4x; dura estradiolis

CAS: 979-32-8

MF: C23H32O3

MW: 356.5

EINECS: 213-559-2


Specifikacija :

Elementai Specifikacija Rezultatai
Išvaizda Balti arba beveik balti, kristaliniai milteliai arba bespalviai kristalai Atitiktų
Identifikavimas IR Atitiktų
Lydymosi temperatūra Apie 145 ° C 147,5-149,2 ° C
Išvaizda tirpalo Skaidrus ir bespalvis Atitiktų
Tirpumas Praktiškai netirpsta vandenyje, tirpsta alkoholyje. Atitiktų
Specifinis optinis sukimasis + 41 ~ + 47 ° + 44,73 °
Bet koks priemaišas ≤0,5% 0,24%
Bendras priemaišas ≤1.0% 0,43%
Nuostolis džiovinant ≤1.0% 0,04%
Testas 97,0% ~ 103,0% 99,35%
Micronas
100% ≤20μm


Paraiška:

1. Estradiolio valeratas yra vaistas, vartojamas hormonų pakeičiamoje terapijoje moterims po menopauzės, kuriems buvo histerektomija.

2. Estradiolio valeratas yra hormonas, kuris yra panašus į hormono estrogeną, kurį gamina organizmas. Kai moterys praeina per menopauzę, estrogeno lygis tampa mažas. Tai sukelia tokius simptomus kaip karščio pylimas, naktinis prakaitavimas ir makšties sausumas. Estradiolio valeratas padeda pakeisti mažą estrogeno kiekį, kuris gali padėti sumažinti menopauzės simptomus. Tai žinoma kaip hormonų pakaitinė terapija.

3. Estradiolio valeratas yra vaistas, vartojamas hormonų pakeičiamoje terapijoje moterims po menopauzės, kuriems buvo histerektomija. Estradiolio valeridas yra hormonas, kuris yra panašus į organizmo pagamintą hormono estrogeną. Kai moterys praeina per menopauzę, estrogeno lygis tampa mažas. Tai sukelia tokius simptomus kaip karščio pylimas, naktinis prakaitavimas ir makšties sausumas. Estradiolio valeratas padeda pakeisti mažą estrogeno kiekį, kuris gali padėti sumažinti menopauzės simptomus. Tai žinoma kaip hormonų pakaitinė terapija.


Profiliai :

Estradiolio valeratas (EV, E2V) arba estradiolio valeratas (BAN) yra pusiau sintetinis steroidinis estrogenas ir estrogeno esteris, būtent estradiolio 17-valerato esteris, parduodamas Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Europoje, ir daugelyje likusio pasaulio. Jis veikia kaip estradiolio provaistas, taigi yra laikomas natūraliu, bioidentical estrogeno. Kartu su estradiolio cipionatu estradiolio valeratas yra vienas iš plačiausiai naudojamų estradiolio esterių.

Estradioolio valerato medicininis naudojimas yra toks pat, kaip estradiolio ir kitų estrogenų. Šio vaisto indikacijų pavyzdžiai yra hormonų pakeičiamoji terapija ir hormoninė kontracepcija. Kalbant apie pastarąjį, estradiolio valeratas yra derinamas su progestagenu kaip su estradiolio turinčiomis geriamosiomis kontraceptikais (su dienogestu) ir kaip kombinuoto injekcinio kontraceptiko (su hidroksiprogesterono kaproatu arba noretisterono enanthatu)


Mūsų pranašumas:

1. Kokybė. Kiekvieną steroidinių miltelių paketą prieš pradedant prekiauti leidžiama mūsų QC (kokybės kontrolė).

2. Pristatymas Mes turime akcijų, todėl mes galime pristatyti greitai tą pačią dieną, kai gaunate mokėjimą. Per 24 valandas nuo mokėjimo gavimo dienos 4 ar 7 dienos.

3. Diskretiškas paketas Safelyand profesionaliai paslėptas paketas garantuojamas. Siekiant užtikrinti jūsų saugumą ir užtikrinti pristatymą, visi produktai bus supakuoti atsargiai, kad būtų užkirstas kelias įtarimams, ant siuntinių nepateks steroidų pavadinimai. didelis sėkmingas pristatymo lygis.

4. Šiltas aptarnavimas po pardavimo Kiekvienas jūsų klausimas būtų kuo greičiau išspręstas pirmas.

Hot Tags: estRADiol valerate moterys estrogeno steroidai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birža, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like