Eplerenono lėtinis širdies nepakankamumas

Steroidinis antimineralokortikoidas Eplerenonas CAS 107724-20-9 Kininis kardiotinis vaistas Eplerenonas Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Trumpi informacija: CAS Nr .: 192569-17-8 Kiti pavadinimai: Eplerenono tarpiniai produktai MF: C22H28O4 EINECS Nr .: 192569-17-8 Kilmės šalis: Shenzhen, Kinija ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Steroidinis antimineralokortikoidas Eplerenonas CAS 107724-20-9 Kinijos kardiotoniškas vaistas

hk@chembj.com .jpg

Eplerenone Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Greita informacija:

CAS Nr .: 192569-17-8

Kiti pavadinimai: Eplerenono tarpiniai junginiai

MF: C22H28O4

EINECS Nr .: 192569-17-8

Kilmės šalis: Šanchajus, Kinija (žemyninė dalis)

Tipas: anestezijos preparatai, antinavikiniai vaistai, antipiretiniai analgetikai ir NVNU, pagalbiniai ir kiti vaistiniai preparatai, kraujo sistemos agentai, endokrininės sistemos atstovai

Įvertinimas Standartas: medicinos laipsnis

Prekinis ženklas: SENDI

Modelio numeris: API

Grynumas: 99% 11-alfa-hidroksikarvenono

CAS: 192569-17-8

Produkto pavadinimas: 11-alfa-Hydroxycarvenone

Išvaizda: geltonas kristalinis kietas 11-alfa-hidroksikarvenonas

Taikymas: vaistiniai žaliaviniai tarpiniai produktai

Siuntimas: FedEx; DHL; UPS; TNT

Apmokėjimo terminas: T / T; "Western Union"; Moneygrams, Bitcoin, Banktransfer

Įvertinimas: Phamaceutical Įvertinimas

Sertifikatas: ISO9001

Pakuotė: aliuminio krepšys

Programos:

Eplerenonas yra spirolaktono grupės steroidinis antimineralokortikoidas, vartojamas kaip papildomas lėtinio širdies nepakankamumo gydymas. Jis panašus į diuretikų spironolaktoną, nors jis yra daug labiau selektyvus mineralokortikoidų receptorių atžvilgiu ir yra ypač parduodamas siekiant sumažinti širdies ir kraujagyslių sistemos keliamą riziką pacientams, sergantiems miokardo infarktu. Eplerenonas yra kalio kiekį mažinantis diuretikas, o tai reiškia, kad jis padeda organizmui atsikratyti vandens, bet vis tiek išlaikyti kalį.


Eplerenonas yra spirolaktono grupės steroidinis antimineralokortikoidas, vartojamas kaip papildomas lėtinio širdies nepakankamumo gydymas. Jis klasifikuojamas kaip selektyvus aldosterono receptorių antagonistas (SARA) [5], jis yra panašus į diuretikų spironolaktoną, nors jis yra daug labiau selektyvus palyginti su mineralokortikoidų receptoriumi (ty neturi antiandrogeno, progestino, gliukokortikoido ar estrogeninio poveikio ) ir yra ypač parduodamas siekiant sumažinti širdies ir kraujagyslių sistemos keliamą riziką sergantiems pacientams po miokardo infarkto. Eplerenonas yra kalio kiekį mažinantis diuretikas, o tai reiškia, kad jis padeda organizmui atsikratyti vandens, bet vis tiek išlaikyti kalį.


Širdies nepakankamumas

Eplerenonas yra specialiai skirtas širdies ir kraujagyslių ligų rizikos mažinimui sergantiesiems širdies nepakankamumu ir kairiojo skilvelio disfunkcija per 3-14 dienų nuo ūminio miokardo infarkto kartu su standartinėmis terapijomis ir gydymu nuo hipertenzijos. Spirolaktono grupės, Eplerenono, variantas buvo sukurtas taip, kad prieštarautų esminiams kalio ir magnio kiekiams, kurie yra dažni tarp kitų mineralokortikoidų receptorių antagonistų. Tai yra brangesnė spironolaktono alternatyva.

Hipertenzija

Eperatoris gali būti vartojamas atskirai arba kartu su kitais vaistais hipertenzijai gydyti [3]. 8 savaičių trukmės tyrime, kuriame dalyvavo 417 pacientai, kuriems buvo lengvas ar vidutinio sunkumo hipertenzija, eplerenonas nuo dozės priklausė nuo sistolinio ir diastolinio kraujo spaudimo [10]. Eplerenonas veiksmingai sumažina kraujo spaudimą, palyginti su kitais vaistais, tokiais kaip spironolaktonas, enalaprilis, losartanas ir amlodipinas, tačiau jo poveikis mirtingumui vis dar nėra žinomas.


Centrinė serozinė retinopatija

Eplerenonas tiriamas kaip centrinės serozinės retinopatijos gydymas [11]. Tikimasi, kad kaip antimineralokortikoidas eplerenonas gali slopinti mineralokortikoidų receptoriaus perorientavimą choroido sąlygomis. Šiuo metu vyksta atskiri tyrimai, siekiant nustatyti, ar yra teigiamas eplerenono poveikis ūminėms ir lėtinėms CSR.


Nepageidaujamas poveikis

Nepageidaujamas aldosterono poveikis atsiranda širdyje ir smegenyse dėl vandens susilaikymo ir natrio bei kalio išsiskyrimo. Dažnos nepageidaujamos reakcijos į vaistą (ADR), susijusios su eplerenono vartojimu, yra hiperkalemija, hipotenzija, galvos svaigimas, inkstų funkcijos sutrikimas ir padidėjusi kreatinino koncentracija. Eplerenonas gali turėti mažesnį seksualinių šalutinių poveikių, tokių kaip feminizacija, ginekomastija, impotencija, mažas lytinis potraukis ir vyriškos lyties organų dydžio sumažėjimas, atvejų. Taip yra todėl, kad kiti antimineralokortikoidai turi struktūrinius progesterono molekulės elementus, sukeliančius progestogenines ir antiandrogenines pasekmes. Svarstant šių vaistų vartojimą, svarbu atkreipti dėmesį į jų skirtumų, susijusių su aldosterono nepakankamumu.


Kontraindikacijos

Epirerono negalima vartoti pacientams, sergantiems hiperkalemija, sunkiu inkstų funkcijos sutrikimu (kreatinino kl mažiau kaip 30 ml / min.) Arba sunkiu kepenų funkcijos sutrikimu (Child-Pugh rodiklis C). Eplerenono gamintojas taip pat kontraindikuojamas (santykinis PI) kartu su ketokonazolu, itrakonazolu ar kitais kalio kiekį mažinančiais diuretikais (nors gamintojas vis tiek mano, kad šių vaistų vartojimas yra absoliuti PI). Galima nauda turėtų būti įvertinta atsižvelgiant į galimą riziką.


Vaistų sąveika

Eplerenonas daugiausia metabolizuojamas citochromo P450 fermento CYP3A4. Taigi yra nepageidaujamų vaistų sąveikos su kitais vaistais, kurie sukelia arba slopina CYP3A4. Konkrečiai, ketokonazolo ir itrakonazolo vartojimas kartu su CYP3A4 stipriais inhibitoriais yra kontraindikuojamas. Reikia atsargiai vartoti kitus CYP3A4 inhibitorius, įskaitant eritromiciną, sakvinavirą ir verapamilį. Kiti vaistai, kurie padidina kalio koncentraciją, gali padidinti hiperkalemijos riziką, susijusią su eplerenono terapija, įskaitant druskos pakaitalus, kalio papildus ir kitus kalio kiekį mažinančius diuretikus.

Farmakologija

Eplerenonas yra antimineralokortikoidas arba mineralokortikoido receptoriaus (MR) antagonistas. Eplerenonas chemiškai žinomas kaip 9,11α-epoksi-7α-metoksikarbonil-3-okso-17α-pregn-4-en-21,17-karbolaktonas ir "buvo gautas iš spironolaktono, įvedant 9α, 11α-epoksidinį tiltelį ir pakeičiant spironolaktono 17α-toacetilo grupę su karbometoksi grupe "[10]. Vaistas kontroliuoja aukštą kraujospūdį, blokuodamas aldosterono susirišimą su mineralokortikoidų receptoriumi (MR) epitelio audiniuose, pvz., Inkstuose. Aldosterono veikimo blokavimas mažina kraujo tūrį ir sumažina kraujospūdį. Jis yra nuo 10 iki 20 kartų mažesnis afinitetas MR atžvilgiu, palyginti su spironolaktonu [14], ir yra mažiau veiksmingas in vivo kaip antimineralokortikoidas. Tačiau, skirtingai nuo spironolaktono, eplerenonas turi mažai afiniteto androgenui, progesteronui ir gliukokortikoidų receptoriams. Jis taip pat nuosekliai stebėjo ne genomo antimineralokortikoidų poveikį, palyginti su spironolaktonu (žr. Membranos mineralokortikoidų receptorius). Eplerenonas labai skiriasi nuo spironolaktono metabolizmo, jo trumpas pusinės eliminacijos laikas ir neaktyvūs metabolitai.

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su manimi be jokių kliūčių

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, mineralinės kortikosteroidai, SARM, riebalų nuostoliai.

Hot Tags: eplerenono lėtinė širdies nepakankamumo papildai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like