Trestolone MENT Acetatas 50mg Kultūrizmas AAS

1, MENT profilis: Produkto pavadinimas: Trestolone Acetatas Sinonimai: MENT, Orgasteron acetatas; MENT acetatas; CDB-903; NSC-69948; U-15614 CAS: 6157-87-5 MF: C21H30O3 MW: 330.47 Struktūra: Išvaizda: balti arba gelsvi milteliai Grynumas (HPLC): 98,2% Vanduo (Karlas Fischeris): 0,42% Sunkieji metalai: 84 ppm Kokybė ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

1, MENT profilis:

 

Produkto pavadinimas: Trestolone Acetatas
Sinonimai: MENT, Orgasterono acetatas; MENT acetatas; CDB-903; NSC-69948; U-15614
CAS: 6157-87-5
MF: C21H30O3
MW: 330.47

Struktūra:

Trestolono acetatas Injekciniai anaboliniai steroidai Hormonai MENT Acetatas 6157-87-5
Išvaizda: balti arba gelsvi milteliai
Grynumas (HPLC): 98,2%
Vanduo (Karlas Fischeris): 0,42%
Sunkieji metalai: 84 ppm

Kokybės standartas: įmonės standartas, COA / HNMR / HPLC / LC-MS

2, MENT programos:

 

Testolono acetatas yra stiprus anabolinis steroidas. Taip pat vadinamas 7 alfa-metil-19-nortestosteronu (MENT), tai yra sintetinis steroidas, kuris laikomas labai galingu organizme, pralenkdamas testosterono stiprumą. Tai laikoma naudinga kultūrizmo ir jėgos treniruočių tikslais, tačiau tai yra kaina.

 

Testolono acetatas, vartojamas kitiems su medicinoje susijusiems tikslams, yra populiari alternatyva asmeniui, kuris rimtai stengiasi tobulinti žmogaus kūno sudėjimą. Jis yra pripažintas dėl greitų ir veiksmingų rezultatų tiems, kurie ieško greito stiprumo didinimo ir rimtai žiūri į padidėjusį kiekį kiek įmanoma mažiau laiko. "Trestolone Acetatas" skirtas specialiems kultūristams ir svorio treniruokliams, kurie yra pasiryžę gauti teigiamų rezultatų derinant dietą, papildymus ir fitneso režimą.

 

Kaip veikia Trestolone Acetatas?

Trestolono acetatas gali būti imamas įvairiomis formomis, įskaitant injekcijas ir miltelius. Ateityje ji turėtų būti pateikta ir žodine forma. Tai yra efektyvesnis užpildo procesas, leidžiantis kultūristams ir svorio ratams padidinti jų raumenų masę, kartu mažinant riebalų kiekį. Jis gali būti derinamas su kitais stiprintuvais, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai, pjaustant ir kietinant kūno sudėtį.

Vartodami didžiausią 50 mg paros dozę per parą vartotojai gali numatyti didelę naudą per tris mėnesius nuo vartojimo. Galima padidinti stiprumo lygį ir raumenų masę, kai svorio padidėjimas per tą patį laikotarpį siekia net 20 svarų.

 

Kokie ingredientai yra Trestolone Acetate?

Trestolono acetatas sintetiškai gaminamas laboratorijoje. Jame yra 7α-metilnandrolonas; 7α-metil-19-norestosteronas; 17β-hidroksi-7α-metilester-4-en-3-onas kaip pagrindinis ingredientas.

 

Privalumai, palyginti su kitais produktais?

Testolone Acetatas turi pranašumą prieš varžybas dėl to, kad jis yra labai galingas. Be to, jis pagrįstas patikimais, medicininiais tyrimais, o ne komerciniais pardavimais. Nors kiti steroidai reikalauja ir testosterono papildų, taip pat galima vartoti atskirai nuo Trestolone Acetato. Manoma, kad tai optimalus vaistas raumenų augimui pasiekti, palyginti su jo kolegomis.

Kaip papildoma nauda, Trestolone Acetato naudojimas nesukelia:

- nemiga;
- agresijos bangos;
- nepageidaujamas naktinis prakaitavimas;
- lytinio potraukio netekimas;
- spuogų protrūkiai;
Reikėtų pažymėti, kad vartojant gali pasireikšti plaukų slinkimas, padidėjęs kraujo spaudimas ir vandens susilaikymas.

 

Kaip vartoti trestolono acetatą?

Tiems, kurie nori talpinti ar pjaustyti, Trestolone Acetatas yra naudingas abiem tikslams. Pjovimas leidžia sportininkams sumažinti kuo daugiau riebalų, neprarandant jų raumenų masės. Kai kaupiasi, pagrindinis tikslas yra kuo daugiau raumenų ir stiprumo. Trestolono acetatas pasiekia abu rezultatus, padėdamas kultūristams ir svorio kėlimo įrenginiams, nes jie nuolat dirba, kad ištvertų savo kūną. Riebalai deginami efektyviau, kai raumenys ir toliau auga.

Siekiant maksimaliai išnaudoti Trestolone Acetato, būtina naudoti išsamų metodą. Būtinas tinkamas dietos raumenims pridėti ir pašalinti riebalus. Reikia išlaikyti ir veiksmingą treniruočių rutiną. Kai derinys su trestoolio acetato vartojimu nustatytą kiekį per ilgesnį laiką, rezultatai bus pastebimi.

 

Trestolono acetato privalumai?

Tiems, kurie yra visiškai įsipareigojusios tobulinti savo kūno sudėjimą, jie tirs įvairias galimybes pasiekti savo fitneso tikslus. Trestolono acetato naudojimas yra vienas iš būdų, kaip pasiekti raumeningą raumenų augimą. Galima pasiekti teigiamų rezultatų be neigiamo poveikio, kita priežastis, dėl kurios daugelis eksperimentuos su Trestolone Acetatu ir kitais anaboliniais steroidais.

 

3, MENT milteliai Paveikslas:

 

Trestolono acetatas Injekciniai anaboliniai steroidai Hormonai MENT Acetatas 6157-87-5


Užsakyti kontaktinę informaciją:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faksas: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnologijos Co., Ltd.

Pridėti .: 6K Jindacheng pastatas, Zhongxin Road, Shajing, Baoan District, Shenzhen, Kinija

Hot Tags: trestolone ment acetate 50mg kultūrizmo aas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, urmu, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like