Trestolono acetatas MENT Potent AAS Neapdorotas Roids

1, Trestolono acetatas / MENT profilis: Produkto pavadinimas: Trestolono acetatas Sinonimai: Orgasterono acetatas; MENT acetatas; CDB-903; NSC-69948; U-15614 CAS: 6157-87-5 MF: C21H30O3 MW: 330.47 Išvaizda: balti milteliai Grynumas (HPLC): 98,2% Vanduo (Karlas Fišeris): 0,42% Sunkieji metalai: 84 ppm.
Pokalbis dabar

Informacija apie

1, Trestolono acetatas / MENT profilis:


Produkto pavadinimas: Trestolone Acetatas
Sinonimai: Orgasterono acetatas; MENT acetatas; CDB-903; NSC-69948; U-15614
CAS: 6157-87-5
MF: C21H30O3
MW: 330.47
Išvaizda: balti milteliai
Grynumas (HPLC): 98,2%
Vanduo (Karlas Fischeris): 0,42%
Sunkieji metalai: 84 ppm
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Pakuotė: 1 kg / folijos maišas
Standartas: įmonės standartas
Vartojimo būdai: intramuskulinė injekcija

Injekcinis: Trestolono acetatas 50 mg / ml

Privalumai: labai galingas, gali būti naudojamas savarankiškai
Naudojimas: MENT, kaip transderminis ir (ar) raumenų preparatas, gali būti vartojamas įvairiuose indikacijų variantuose be ortopedinės alternatyvios terapijos ir kontracepcijos priemonių, įskaitant, be apribojimų, pirminį hipogonadizmą, sėklidžių funkcijos nepakankamumą, ASIH, nuplikimąsi, sarkopeniją, kaulų masės praradimą , raumenų išsekimas ir kacheksija, BPH, prostatos vėžys ir, žinoma, kultūrizmo ir sporto veiklos stiprinimas.

2, Trestolone Acetato / MENT programos:

Trestolono acetatas (vystymosi kodų pavadinimai CDB-903, NSC-69948, U-15614), taip pat žinomas kaip 7α-metil-19-nortestosterono 17-acetatas arba 7α-metilester-4-en-17β-ol-3-onas 17 -acetatas yra sintetinis, injekuojamas anabolinių androgeninių steroidų (AAS) ir 19-nitrostone (nandrolonas) darinys, kuris niekada nebuvo parduotas. [1] Tai yra androgeno esteris - konkrečiai, tridento C17 acetato esteris (7α-metil-19-nortestosteronas, MENT).

Trestolonas arba 7 alfa-metil-19-norestosteronas (MENT) yra sintetinis androgenas, kuris yra dešimt kartų toksiškesnis kaip testosteronas. MENT nėra 5-alfa sumažinta iki DHT. Jis slopina gonadotropino išsiskyrimą, slopina testosterono ir spermos gamybą. Vis dėlto MENT suteikia tinkamą pakaitinę terapiją daugumai nuo androgenų priklausančių funkcijų. MENT turi greitesnį metabolizmo lygį nei testosteronas, o priešingai nei testosteronas, MENT nesusijęs su lytiniu hormonais siejančiu globulinu (SHBG). MENT vis dar gali aromatizuoti (iki 7-alfa-metil estradiolio), išlaikant pranašumą, kurį estrogenas suteikia vyro fiziologijai.

Testolono acetatas, vartojamas kitiems su medicinoje susijusiems tikslams, yra populiari alternatyva asmeniui, kuris rimtai stengiasi tobulinti žmogaus kūno sudėjimą. Jis yra pripažintas dėl greitų ir veiksmingų rezultatų tiems, kurie ieško greito stiprumo didinimo ir rimtai žiūri į padidėjusį kiekį kiek įmanoma mažiau laiko. "Trestolone Acetatas" skirtas specialiems kultūristams ir svorio treniruokliams, kurie yra pasiryžę gauti teigiamų rezultatų derinant dietą, papildymus ir fitneso režimą.


Trestolono acetatas gali būti imamas įvairiomis formomis, įskaitant injekcijas ir miltelius. Ateityje ji turėtų būti pateikta ir žodine forma. Tai yra efektyvesnis užpildo procesas, leidžiantis kultūristams ir svorio ratams padidinti jų raumenų masę, kartu mažinant riebalų kiekį. Jis gali būti derinamas su kitais stiprintuvais, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai, pjaustant ir kietinant kūno sudėtį.

Vartojant didžiausią 50 mg paros dozę per parą vartotojai gali numatyti didelę naudą per 3 mėnesius nuo vartojimo. Galima padidinti stiprumo lygį ir raumenų masę, kai svorio padidėjimas per tą patį laikotarpį siekia net 20 svarų.


3, COA Trestolono acetato / MENT miltelių specifikacijos:

2222.png

4, Trestolono acetatas / MENT milteliai Paveikslas:
1111.jpg

Hot Tags: trestolone acetate mentas potencialus aas žaliavos roids, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like