Prohormono steroidas Methyylepitiostanol Epistanas

Didžioji grynumo Epistane internetinė vaistinė CAS 4267-80-5 "Methyylepitiostanol" Raumenų formavimas žaliųjų miltelių
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didžioji grynumo Epistane internetinė vaistinė CAS 4267-80-5 "Methyylepitiostanol" Raumenų formavimas žaliųjų miltelių

hk@chembj.com .jpg

Produkto greita informacija:

Anglų kalba: Epistane
CAS Nr. 427-80-5
Kiti pavadinimai: epistanas, metileiptiostanolis
MF: 4267-80-5
EINECS Nr .: Epistane
Kilmės šalis: Šanchajus, Kinija (žemyninė dalis)
Tipas: pagalbiniai ir kiti vaistiniai preparatai, vitaminai, aminorūgštys ir kofermentai
Įvertinimo standartas: kosmetikos laipsnis, maisto skalė, medicinos laipsnis
Naudojimas: Epistane yra farmacijos žaliavos
Prekinis ženklas: SENDI_Epistane
Modelio numeris: API_Epistane
Grynumas: 99,99% min. Epistanas
Išvaizda: Epistaaniniai milteliai
Inventoriaus būklė: patikrinkite su mumis prieš užsakydami Epistane
Saugos duomenų lapas: Yra
Tinkamumo laikas: 2 metai, kai tinkamai laikomi
Įvertinimas: Farmacijos laipsnis

Naudoti: Epistane yra sieros turintis steroidas, kuris, kaip žinoma, turi stiprų ir ilgalaikį antiestrogeninį aktyvumą, taip pat silpną androgeninį ir mittropinę veiklą

Sandėliavimas: Epistaanas turi būti laikomas gerai uždarytame indelyje esant žemai temperatūrai, saugoti nuo drėgmės, karščio ir šviesos.

Prekės aprašymas:

Epistanas pasižymi stipriu, ilgalaikiu anti-estrogeno poveikiu, kuris būdingas organų audiniui. Tai reiškia, kad jis veikia tik tada, kai norite dirbti. Plačiosios estrogenų blokatoriai
Programos:
Epistanas (Epi) yra DHT darinys, kuris yra panašus į epitiostanolį, jis yra burnos aktyvus antiestrogeninis sausas junginys, kuris padės vartotojams pridėti raumenų masę ir pjaustyti riebalus. Epistane turi papildomą vienintelę metilo grupę, kuri tai padeda suteikia daug geresnio anabolinio atpalaidavimo, bet mažina kepenų pažeidimą, nei dauguma metilintų junginių, todėl šiek tiek ilgesnius ciklus (4-6 savaites). Tiesą sakant, ant popieriaus jis yra 1100: 91 anabolinis ir androgeniškas įvertinimas. Dėl savo DHT struktūros Epistane nėra aromatizuotas ir neprogestageniškas, o ciklo metu jis taip pat gali sumažinti estrogeną, todėl epistaano ciklo metu jums nereikės anti-aromatozės. Tai iš esmės reiškia, kad, nors vartojant Epistane, su estrogenais susiję šalutiniai poveikiai, tokie kaip ginezos ir progesterono sukeltas šalutinis poveikis, pavyzdžiui, jautrus krūties audinys, beveik nėra. Naudodamiesi "Epistane" vartotojai patirs mažai ar be šalutinių efektų, todėl tai bus idealus pradinis prohormonas.
Kaip Epistanas padidina masę?

Epistanas prisijungia prie androgenų receptorių skeleto raumenų ląstelėse ir raumenų kamieninėse ląstelėse. Kai jis prisijungia prie receptoriaus vietos, jis sukuria signalą į ląstelę, sakydamas, kad jis padidina baltymų sintezę ir azoto išlaikymą, taigi ląstelių augimas yra tikras ... Epistaanas taip pat turi įtakos raumenų kamieninėms ląstelėms, o tai yra labai svarbus tai dalis veiksmų, nes šios raumenų kamieninės ląstelės iš tikrųjų pasikeis ir susilieps su savo aktyviais suaugusiais skeleto raumenimis, taip padidins raumenų augimo ir remonto potencialą, o svarbiausia - labiausiai pageidaujamą efektą vartojantiems Epistane: raumenų masę.


"Epistane" buvo naudojamas kaip kietos masės statybininkas, tačiau jis taip pat turi puikią vietą bet kuriame pjovimo ciklui .. Androgenų buvimas yra labai trukdomas kamieninių ląstelių gebėjimas formuoti naujas riebalines ląsteles. Kadangi tai įvyksta, jūs dabar padidėjote kamieninių ląstelių konversiją į raumenų ląsteles ir sumažėjo kamieninių ląstelių konversija į riebalų ląsteles, suteikiant jums teigiamą mitybos ir treniruotės poveikį. Tai galbūt yra pagrindinė priežastis, kodėl Epistanas toks veiksmingas, net ir užpildymo ciklą, nes riebalų kiekis yra labai mažas.

Kaip ir daugumoje metilintų steroidų, pusinės eliminacijos laikas reikalauja dalijimosi dozėmis ir padidinti jo biologinį prieinamumą, todėl rekomenduoju jį vartoti su riebalų turinčiais maisto produktais.

Epistane papildomos detalės:

 

Epistanas kartais buvo klaidingas kaip anti-E, nors vartojimas sukelia šalutinį poveikį, susijusį su estrogenais, ir vartotojai pranešė apie estrogeno kiekio sumažėjimą, todėl jo negalima supainioti kaip gryną AI (Aromatase inhibitorių) junginį.

 

"Kultūristai" ir apmokytas sportininkas "Epistane" dirba kaip anabolinis agentas, kuris užtikrina sausą, raumenų augimą ir puikiai tinka pjovimui. Epistanas yra daug daugiau anabolinių, nei daugelis žmonių supranta ir dažnai yra įvertintas, nes tai analogas anti-estrogenų narkotikams, naudojamiems Japonijoje.

 

Epistanas yra ne tik Prohormonas, jis jau yra labai galingas veikiantis junginys, kuris suteikia ir aktyvina Androgenų receptorių svetaines.

 

Epistane yra dizainerio hormonas, sukurtas siekiant suteikti jums geriausius anabolinius efektus, kurių šalutinis poveikis yra Androgenai.

 

Epistane taikymas

 

Epistanas prisijungia prie androgenų receptorių skeleto raumenų ląstelėse ir raumenų kamieninėse ląstelėse. Kai jis prisijungia prie receptoriaus vietos, jis sukuria signalą į ląstelę, sakydamas, kad padidina baltymų sintezę ir azoto susilaikymą, taigi ląstelių augimas tam tikras.

 

Epistanas taip pat turi įtakos raumenų kamieninėms ląstelėms, o tai yra labai svarbi jo veiksmų dalis, nes šios raumenų kamieninės ląstelės iš tikrųjų pasikeis ir susilieja su aktyviais suaugusiais skeleto raumenimis, tokiu būdu didinant raumenų augimo ir taisymo potencialą ir svarbiausia labiausiai pageidaujamą efektas Epistane vartojantiems žmonėms: raumenų masės padidėjimas.

 

"Epistane" buvo naudojamas kaip kietos masės statybininkas, tačiau jis taip pat turi puikią vietą bet kuriame pjovimo ciklui .. Androgenų buvimas yra labai trukdomas kamieninių ląstelių gebėjimas formuoti naujas riebalines ląsteles.

 

Kadangi tai įvyksta, jūs dabar padidėjote kamieninių ląstelių konversiją į raumenų ląsteles ir sumažėjo kamieninių ląstelių konversija į riebalų ląsteles, suteikiant jums teigiamą mitybos ir treniruotės poveikį. Tai galbūt yra pagrindinė priežastis, kodėl Epistanas toks veiksmingas, net ir užpildymo ciklą, nes riebalų kiekis yra labai mažas.


Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su manimi be jokių kliūčių

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, mineralinės kortikosteroidai, SARM, riebalų nuostoliai.

Hot Tags: prohormone steroidų methylepitiostanol epistane, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti