Primobolan Depot Methenolone Enanthate Raumenys

99% methenolono enanthato 303-42-4 Primobolan Depot saugus steroidų raumenų pastatas 1, methenolono enanthato profilis: Produkto pavadinimas: Methenolone Enantatas Alias: Primobolan-depot; 1 (5a) -androsten-1beta-metil-17beta-olis-3-onas Enantatas CAS Nr.: 303-42-4 MF: C27H42O3 MW: 414,62 EINECS: 206-141-6 ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

99% Methenolone Enanthate 303-42-4 Primobolan Depot saugus steroidų raumenų pastatas


1, methenolone enanthato profilis:

Produkto pavadinimas: Methenolone Enanthate
Alias: Primobolan-depo; 1 (5a) -androsten-1beta-metil-17beta-olis-3-onas enantatas
CAS numeris: 303-42-4
MF: C27H42O3
MW: 414.62
EINECS: 206-141-6

Struktūra:

Methenolono enanthato struktūra

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

Grynumas: 99% +
Lydymosi temperatūra: 65-71 ° C
Kokybės standartas: įmonės standartas, COA / HNMR / HPLC / LC-MS
Kategorijos: steroidai ir hormonai; Methenolono serija ; API

2, "Methenolone Enanthate Applications":


Metenolono enantatas arba methenolone enantatas yra dihidrotestosterono (DHT) anaboliniai androgeniniai steroidai (AAS). Tai metenolono esterio darinys, paprastai parduodamas su prekės ženklu Primobolan Depot (injekcinis). Kai jis sąveikauja su aromatazės fermentu, jis nesudaro jokių estrogenų. [Reikalaujama medicininė citata] Jį vartoja žmonės, kurie yra labai jautrūs estrogeninio šalutinio poveikio veiklai, turintys mažesnes estrogenines savybes nei nandrolonas. Metenolonas, enanthato ir acetato pavidalu, yra skirtas injekcijai arba kaip geriamasis preparatas. Manoma, kad injekcija turi didesnį biologinį prieinamumą. Tai enanthate esteris, kuris yra gana ilgai veikiantis. Kadangi per pirmąjį praeitį per kepenų susitraukimą, jis taip pat turi didesnį išgyvenamumą. Tabletės yra trumpalaikės acetato formos. Metenolonas nėra 17-alfa-alkilintas, bet 1-metilintas, skirtas geriamam biologiniam prieinamumui. Tai sumažina įtampą kepenyse, bet ir galimybes. 200 mg per savaitę ar mažiau (į raumenis) kraujo spaudimas retai pasikeičia.


Methenolone Enantatas yra steroidas, kuris yra daugiau anabolinių, negu yra androgeniškas. "Methenolone Enanthate" dažniausiai naudojamas kartu su kitais steroidais, nes "Primobolan Depot" užtrunka labai ilgą laiką, kol atsiranda gerų rezultatų. Methenolono enanthato vartojimo šalutinis poveikis yra labai retas, o tai yra vienas saugiausių steroidų pasaulyje. Tiems, kurie nori greitai gauti daug raumenų, naudojant šį steroidą, jis naudojamas kartu su kitais, tokiais kaip sustanonas-250. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai kartu su Winstrol, kuris yra labiausiai paplitęs šio steroido derinys, sujungia methenolono enantatą. Tie, kurie nebijo rizikuoti didesnės methenolono enanthato dozės, gali naudoti šį steroidą.


Tarp methenolono enanthato naudojimo privalumų yra tai, kad jis apskritai nėra aromatizuotas. Tai reiškia, kad neatsiimsite estrogeno poveikio organizme. Pagrindinė priežastis, kodėl daugelis vyrų pabėgo nuo steroidų, yra aromatinimas, dėl kurio vyrams būdingas krūties audinys. Tas faktas, kad aromatizuoti nėra kito pranašumo, nes jums nereikia spręsti vandens susilaikymo organizme, o tai reiškia, kad tvirtesnius fizinius pratimus pasieksite geriau nei sportininkai, kurie nenaudoja methenolono enanthato. Dėl šios kokybės, "Methenolone Enanthate" yra steroidai, kurie yra tinkami pastarojo laiko pasirengimui konkurencijai.


Primobolan iš tiesų yra vienas iš geriausių steroidų rinkoje šiandien. Primobolan depo buvo įrodyta, kad jis yra labai efektyvus, norint prikimšti, tačiau taip pat sukietina raumenis ir prideda toną prie jų. Šis steroidas taip pat puikiai veikia, kai jis yra derinamas su kitais steroidais, nes jis sumažina vandens sulaikymą ir grubumą. Omnadren, Sustano, Cypionate ir Propionate yra keletas steroidų pavyzdžių, kurie gali būti derinami su "Primabolan" depu. Šis steroidas taip pat gali padėti stimuliuoti imuninę sistemą, todėl puikiai tinka tiems, kurie serga AIDS ir kitais sutrikimais, kurie turi įtakos jų imuninei sistemai.


Baltymų asimiliacija, baltymų hormono įsisavinimas, stiprus kepenų aktyvumas ir mažas toksiškumas.
Methenolone Enanthate yra dihidrotestosterono pagrindu pagamintas anabolinis steroidas. Methenolono enanthatas yra metenolono esterio darinys, paprastai parduodamas su prekės ženklu primobolan. Methenolone Enanthatą vartoja žmonės, kurie yra labai jautrūs estrogeninio vaisto veikimui, turintys mažesnį estrogeninį poveikį nei nandrolonas, methenolonas. enanthato ir acetato forma, methenolonas neturi estrogeninio šalutinio poveikio ir jo poveikio cholesteroliui, methenolonas taip pat nėra pernelyg slopinamas HPTA ašyje, dėl šios priežasties mango kultūristas methenoloną vartoja tarp steroidų ciklų.

Primobolanas tikrai nėra silpnas steroidas, bent jau miligramu miligramo pagrindu. Tai, žinoma, nėra silpna anabolinio poveikio ar šalutinių poveikių požiūriu. Tai geras atlikėjas šiais atžvilgiais. Tačiau kadangi methenolono enantato tirpumas yra tik vidutinio sunkumo, preparatai paprastai yra tik 100 mg / ml. Tai gali duoti psichologinį įspūdį, kad nėra toks stiprias junginys, kaip labiau koncentruoti produktai. Kitas galimas silpnumo priežastis yra tai, kad ji dažniausiai naudojama anabolinių steroidų ciklams, kurie sąmoningai yra labai konservatyvūs. Pavyzdžiui, klasikinis pradedančiųjų ciklas yra 400 mg per savaitę primobolanas kaip vienintelis naudojamas steroidas. Žinoma, tai nėra labai naudinga. Bet tada vėl dar 400 mg per savaitę!


Kepkite metenolono enanthato receptus:

 

50 ml 200 mg / ml
10 gramų Primobolan E milteliai (7,5 ml)
1 ml BA (2%)
7,5 ml BB (15%)
17ml rapsų aliejus
17ml etiloalatas

 

40ml 100mg / ml
4 g methenolono enanthato
29 ml rapsų aliejus
2 ml benzilo alkoholis = 5%
6 ml benzilo benzoato = 15%


Methenolone Enanthate / Primobolan Depot Milteliai Specifikacijos / COA:

 

produkto pavadinimas

Methenolone Enanthate

Produkto specifikacija

97 ~ 102%

Gamybos partija

20150812

CAS

303-42-4

Gaminimo data

2015-08-12

Specifikacija

Enterprise Standard

Tinkamumo laikas

2017-08-11

Kiekis

100 g

Analizės data

2015-08-12

Analizės rezultatas

Analizės elementai

Specifikacija

Rezultatai

apibūdinimas

Balti kristaliniai milteliai

Balti milteliai

Lydymosi temperatūra

65ºC ~ 71ºC

70ºC

Nuostoliai džiovinant

≤0.50%

0,32%

Savitoji sukimas

+ 38 ° ~ + 42 °

+ 40,1 °

Testas

97 ~ 102%

99,1%

Išvada

Specifikacijos atitinka Enterprise Standard.

HPLC:

Methenolono enanthato / Primobolan depo raumenų formavimo steroidai CAS 303-42-4


Užsakyti kontaktinę informaciją:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faksas: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnologijos Co., Ltd.


Methenolono enanthato milteliai Pavyzdžio nuotrauka:

1111.png

Hot Tags: Primobolan depot methenolone enanthate raumenų pelnas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like