Farmaciniai preparatai Dapoksetino hidrochloridas

Farmaciniai milteliai Vietiniai anestezijos vaistai Dapoksetino hidrochloridas 119356-77-3 Greita informacija: kas yra Dapoksetino hidrochloridas? Priešlaikinė ejakuliacija (PE) yra labiausiai paplitusi vyrų seksualinė disfunkcija. hidrochloridas, parduodamas kaip ir Westoxetin, yra klasė PE gydymo vaistų, vadinamų selektyviu ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Farmaciniai milteliai Vietiniai anestezijos vaistai Dapoksetino hidrochloridas 119356-77-3

Greita detalė:

Produkto pavadinimas

Dapoksetino hidrochloridas

Testas

99%

CAS Nr

119356-77-3

Pakavimas

Individualizuotos pakuotės, kaip jums reikia

MF

C21H23NO.ClH

MW

341.88

Išvaizda

Balti kristaliniai milteliai

Markės pavadinimas

Sendi

Kokybės standartas

Enterprise Standard

Naudojimas

Vyrams skirtų erekcijos disfunkcijos gydymas.

Whatsapp

+8618126437315

"Skype"

Selina.xu@yccreate.com


Kas yra dapoksetino hidrochloridas?

Priešlaikinė ejakuliacija (PE) yra labiausiai paplitusi vyrų seksualinė disfunkcija. Hidrochloridas, parduodamas kaip ir Westoxetin, yra klasė PE gydomųjų vaistų, žinomų kaip selektyvūs serotonino reabsorbcijos inhibitoriai (SSRI), buvo pirmasis vaistas, kuris iš pradžių buvo patvirtintas 18-64 metų amžiaus vyrams, gydomiems PE.
veikia slopindamas serotonino transporterį, didindamas serotonino aktyvumą po sinapsinio skilimo ir skatindamas ejakuliacinį delsimą. iš pradžių buvo sukurtas kaip antidepresantas. Tačiau, skirtingai nuo kitų SSRI, greitai absorbuojama ir greitai pašalinama organizme. Jo greitai veikiantis turtas padaro jį tinkamu gydymui PE, bet ne kaip antidepresantas.
Naudojamas priešlaikinei ejakuliacijai ir erekcijos disfunkcijai gydyti. Daugiau nei 98% vyrų, vartojančių šį vaistą, natūraliai pagerins erekcijos kokybę, jei ilgai ir dažniau.


Dozavimas:

1) Kremas 0,5%, taikomas odos paveiktoje zonoje, kiekvienas receptas 24 valandas, suaugusiems 30 mg gali būti tik 2,5-5,0 mg vaikams.
2) tepalas 1%, dėl hemorrhoid padengto pažeidimo paviršiaus, anksti, vėlai ir po laiko.
Epidurinė anestezija ir stuburo anestezija su 0,2-0,25% tirpalu, iš viso 7,5-12 mg; paviršinė anestezija su 0,05-0,2% tirpalu; infiltracinė anestezija su 0,01-0,1% tirpalu, bendra neviršija 15 mg.


Sandėliavimas:

1) Laikykite šį ir visus vaistus vaikams nepasiekiamoje vietoje.
2) Nevartotinos injekcinio tirpalo dalys turėtų būti pašalintos, nes sudėtyje nėra konservantų.


Šalutiniai poveikiai :

Kaip ir vartojant bet kokį vaistą, dapoksetino hidrochloridas gali sukelti nepageidaujamas reakcijas. Vienas dažniausiai pasireiškia svaigimas, pykinimas, galvos skausmas ir viduriavimas. Jei atsiranda bet kokių nepalankių ar rimtų pasekmių, turėtumėte pasitarti su gydytoju, skiriančiu vaistą.
Dapoksetino hidrochloridas gali sąveikauti su kitais vaistais. Svarbu turėti vaistų, kurie gali sukelti panašų neigiamą poveikį, pvz., Vaistai, kurie sukelia hipotenziją ar mažina kraujo spaudimą, ypač tuos, kurie atsistoja. Susijusiomis ligomis, tokiomis kaip kepenų ar inkstų disfunkcija ir širdies ligomis, gali būti kontraindikacijos vartoti vaistą, o vaistą skiriantis gydytojas turėtų būti informuotas apie kitus vaistus ar ligas.
Narkotikai neturėtų būti laikomi lėtiniais vaistais ar paros dozėmis. Tik tada, kai reikia. Prieš pradėdami lytinį aktą, jūs turėtumėte vartoti dapoksetino hidrochloridą ir nevartoti daugiau kaip vieną kartą per 24 valandas.


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Vienintelis steroidų gamykla, kuri išdrįsta garantuoti geros kokybės ir didmenines kainas.
Jūsų užklausa bus sušilta. Tiesiog pabandykite, viskas bus jums kitokia.
Mes esame pasiruošę suteikti jums visą gyvenimą technikos palaikymą, jei esate mūsų VIP.

Hot Tags: vaistiniai preparatai dapoxetine hydrochloride, China, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like