Masteron Drostanolone Propionato Raws Bulk

Masteron Prop Drostanolone Propionate 99,13% milteliai 16 metų Gamintojas 1, Pagrindinė informacija apie Masteron / Drostanolone Propionato: Produkto pavadinimas: Masteron / Drostanolone Propionato Alias: Masteron; Dromostanolono propionatas; Masteron Prop Cheminis pavadinimas: 17b-hidroksi-2a-metil-5a-androstan-3-onas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Masteron Prop Drostanolone Propionatas 99,13% Milteliai 16 metų Gamintojas
 
1, Pagrindinė informacija apie Masteron / Drostanolone Propionatą:
Produkto pavadinimas: Masteron / Drostanolone Propionatas
Alias: Masteron; Dromostanolono propionatas; Masteron Prop
Cheminis pavadinimas: 17b-hidroksi-2a-metil-5a-androstan-3-onas propionatas
CAS: 521-12-0
MF: C23H36O3
MW: 360.53
EINECS: 208-303-1
Grynumas: 99,13%
Standartas: Enterprise Standard
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
Kategorijos: steroidai ir hormonai; Drostanolone serija; API
Vartojimas: Drostanolono propionatą daugiausia vartoja sportininkai, kuriems reikia išlaikyti stiprumą, o masė prarandama. Tai naudinga bėgikams ir sportininkams, kurie turi likti tam tikroje svorio klasėje. Drostanolono propionatas gali padidinti raumenų kietumą ir tankumą, todėl individui išsiskiria daugiau, kai konkuruoja scenoje. Drostanolono propionatas gali padidinti padidėjusią stiprumą, tuo pačiu išlaikant kūno riebalų vienodumą ar net mažinant jo, kažkas gali padėti išvengti raumenų praradimo, o dietos metu.
 
2, "Masteron" / "Drostanolone" propionato paraiška:
 
Masteron (dromostanolono propionatas, dar žinomas kaip drostanolono propionatas) po ilgo laikotarpio, kaip retas vaistas, dabar yra populiaresnis ir nusipelno.
Jei nenori naudoti daug injekcinio testosterono ir nori naudoti nei trenbolono, nei tik nedidelio kiekio šio vaisto, "Masteron" dažnai yra idealus pasirinkimas įtraukti į steroidų grupę arba kai kuriais atvejais vartoti kaip vienintelis steroidų ciklas injekuojamas.
 
"Masteron", kaip stiprus androgenas, gali būti naudingas sportininkams, ieškantiems stiprybės. Tai gali būti labai naudingas steroidas sportininkui, kuris seka kalorijų dietą, siekdamas išlaikyti tam tikrą jo kūno svorį, reikalingą jo paieškai. Asmuo galėjo lengvai gauti vidutinio stiprumo padidėjimą ir šiek tiek pagerinti atsigavimą ir raumenų ištvermę be nepageidaujamo kūno svorio padidėjimo.
 
Masteron Propionato dozė paprastai yra 50-150 mg / ml. Jis turi gebėjimą pagerinti raumenų kietumą ir tankumą dėl androgeninių savybių. Kultūristai eina į šį vaistą, nes tai yra naudinga jiems, nes jis nekonvertuoja į estrogeną, kuris sukelia vandens susilaikymą; tai suteikia raumenims sklandų išvaizdą. Masterono propionato androgeninės savybės taip pat padeda stiprinti intensyvų sportininkų sportinį išsilavinimą.
"Masteron" propionatas yra greitai veikiantys anaboliniai steroidai, todėl jį dažnai reikia injekuoti kas antrą dieną. Ji veikia labai greitai ir labai greitai sulūžta, todėl sportininkas gali pasinaudoti Masteron Propionate, naudodamas jį dešimt dienų prieš narkotikų testą. "Masteron" propionatas yra naudingas sportininkams, norintiems išvengti vandens susilaikymo ir turinčių padidėjusio estrogeno lygio problemų.
Mažiausia Masteron Propionate dozė yra 100 mg / d. Patariama, kad vartotojai turėtų naudoti tik 600 mg per savaitę. Kadangi Masteron propionatas trumpai veikia, jį dažnai reikia injekuoti kas 2-3 dienas. Nors "Masteron" propionatas nerekomenduojamas moterims, tačiau daugelis moterų sportininkų imasi prieš čempionatus. Rekomenduojama dozė moterims yra 100 mg kas 4-5 dienas.
 
3, "Masteron" / "Drostanolone" propionato COA sertifikatas:

1111.png


Kaip užsakyti Drostanolone propionato miltelius iš mūsų ? Prašau susisiekti:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faksas: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnologijos Co., Ltd.


4, Masteron / Drostanolone Propionatas Paveikslėlis:

3333.jpg

Hot Tags: Masteron drostanolone propionato raws urmu, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like