Vyriškojo stiprinimo steroidai Avanafilis gydomiems vaistams

Greita informacija:
Prekės pavadinimas: Avanafil
CAS: 330784-47-9
MF: C23H26ClN7O3
MW: 483,95
Pokalbis dabar

Informacija apie

99% grynumas Natural Local Anesthetic Drugs Avanafil 330784-47-9 sekso stiprinimui

Greita informacija:

Prekės pavadinimas: Avanafil
Sinonimai: (S) -2- (2-hidroksimetil-1-pirolidinil) -4- (3-chlor-4-metoksibenzilamino) -5 - [(2-pirimidinilmetil) karbamoil] pirimidino; 4 - [(3-chlor- 4-metoksibenzil) amino] -2- [2- (hidroksimetil) -1-pirolidinil] -N- (2-pirimidinilmetil) -5-pirimidinkarboksamido; 4-metoksifenil) metil] -amino] -2 - [(2S) -2- (hidroksimetil) -1-pirolidinil] -N- (2-pirimidinilmetil) -5-pirimidinecarboksamidas; 4 - ((3-chlor- 4-metoksibenzil) aMino) -2- (2- (hidroksimetil) pirolidin-1-il) -N- (pirimidin-2-ilmetil) pirimidin-5-karboksamido; (S) -4 - ((3-chlor-4- -Metoksibenzil) aMino) -2- (2- (hidroksimetil) pirolidin-1-il) -N- (pirimidin-2-ilmetil) pirimidin-5-karboksamido
CAS: 330784-47-9
MF: C23H26ClN7O3
MW: 483,95


Avanafil Naudojimas:
Avanafil gali būti geriamasis vaistas, vartojamas gydant erekcijos sutrikimus (trūkumas, siekiant gauti arba palaikyti vyriškojo lytinio akto erekciją), taip pat vadinamas erekcijos sutrikimu (MALE IMPOTENCE). Tai tikrai yra bet kokioje klasėje dėl vaistų, vadinamų fosfodiesterazės inhibitoriais, kuriuose taip pat yra tadalafilio (Cialis), sildenafilio (Viagra), taip pat vardenafilio (Levitra). Montavimas su varpine susijęs su užpildymu varpine kartu su krauju.
Avanafilio koncentracija padidina širdies ritmą ir sumažina kraujo indų spaudimą dėl nitratų, kurį daugiausia gali naudoti širdies skausmingumui (angina) valdyti. Tiems pacientams, kurie vartoja nitratus dėl krūtinės anginos, avanafilis gali sukelti širdies skausmą ar netgi bet kokį širdies smūgį, padidindamas ypatingą širdies ritmo padidėjimą ir ypač sumažindamas kraujo įtampą. Todėl avanafilio negalima vartoti kartu su nitratais. Jei nitratus reikia vartoti su avanafiliu vartojančiu pacientu, po paskutinės avanafilio dozės praėjus ne mažiau kaip 12 valandoms turi praeiti prieš konkretų nitratų įvedimą.

Funkcija:
Tadalafilis yra geriamasis selektyvus pde5 inhibitorius, skirtas erekcijos disfunkcijos gydymui. Veiksmingo laiko vidurkis yra 16 minučių. Plazmos koncentracija gali pasiekti piką po dviejų valandų, pusinės eliminacijos laikas yra 18 ~ 48 val. Netgi yra penkias dienas, grynumas gali būti išbandytas kraujyje. Klinikiniai duomenys rodo, kad po vartojimo jis gali būti iki 83%, o dozė - 25-35 mg. Pagrindiniai privalumai yra mažai šalutinis poveikis, ilgalaikis ir stiprus darbas per dvi ar tris dienas.

Sandėliavimas:
1) Laikykite šį ir visus vaistus vaikams nepasiekiamoje vietoje.
2) Nevartotinos injekcinio tirpalo dalys turėtų būti pašalintos, nes sudėtyje nėra konservantų.
Čia mes parduodame produktą, tik bandome padaryti daugiau klientų prieigą prie aukščiausios kokybės steroidų miltelių ir gauti tai, ko jie nori!

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Jei jus domina šis ar bet kuris kitas serijos produktas, tiesiog susisiekite su manimi!

Hot Tags: vyriškojo stiprumo steroidai avanafil oraliniam vaistui, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like