Dianabol Dbol Methandienone burnos steroidų milteliai

Produkto pavadinimas: Dianabol Dbol / Methandienone Alias: D-bol, Danabol, Methandrostenolone, Metandienone, 1-Dehydro-17a-methyltestosterone. Cheminis pavadinimas: Dbolaboras / Methandienone Geriamieji steroidai. 99%. Dianabol (Methandienone). ..
Pokalbis dabar

Informacija apie

Dbol Dianabol / Methandienone Geriamieji steroidai 99% Milteliai kraunant talpą


1, Dianabol (Methandienone) Identifikacija:

Prekės pavadinimas: Dianabol Dbol / Methandienone

Alias: D-bol, Danabol, Methandrostenolone, Metandienone, 1-Dehydro-17a-methyltestosterone

Cheminis pavadinimas: 17a-metil-17b-hidroksi-1,4-androstadien-3-onas

CAS numeris: 72-63-9
MF: C20H28O2
MW: 300.43512
EINECS: 200-787-2
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

Tyrimas (pagal HPLC) : 98,7%

Lydymosi temperatūra: 165 ℃

Tirpumas: praktiškai netirpsta vandenyje, tirpsta 96% etanoliu, chloroforme ir ledine acto rūgštimi, šiek tiek tirpsta eteryje

Kategorijos: steroidai ir hormonai; API, oraliniai anaboliniai steroidai

Efektyvi dozė: 15-50 mg per dieną
Aktyvus gyvenimas: 5 valandos
Aptikimo laikas: iki 6 savaičių
Anabolinis / Androgeninis santykis (diapazonas): 90-210: 40-60

Naudojimas: " Dianabol" yra vienas iš geriausių visų laikų ne sezono įpakavimo steroidų, tai yra fantastinis masės kūrėjas ir nepaprastai galingas stiprinantis stipris.


2, Dianabol (Methandienone) Paraiškos:


Dianabolis yra vienas iš populiariausių ir vienas iš svarbiausių visų laikų anabolinių steroidų. Be abejo, tai yra populiariausias žodinis steroidas, kuris kada nors pateko į rinką ir vienas iš populiariausių bet kokios formos steroidų. Dianabol galima rasti geriamajame skystyje arba injekcine forma, tačiau dauguma visų Dbol yra peroralinio tabletės pavidalo, o kitos dvi galimybės yra šiek tiek retos šiuolaikinės dienos.

Taip pat dažnai žinomas kaip "Dbol", šis geriamasis junginys geriausiai naudojamas steroidų ciklams kartu su švirkščiamaisiais steroidais, tačiau gali būti naudingas ir vienam.


"Dianabol" kraujas su injekciniais vaistiniais preparatais

Daugelio injekcinių anabolinių steroidų poveikis gerokai padidėja, papildant Dianabol. Pagerėjimas yra didesnis nei paprasčiausiai padidinus injekcinį kiekį ta pačia suma. Klasikinis ir dramatiškas pavyzdys yra trenbolonas. Nors bendras steroidų kiekis yra vienodas visais trimis atvejais, 50 mg / d. Kiekvieno trenbolono acetato, sumaišyto su 50 mg / d. Dienomis, Dianabol suteikia žymiai efektyvesnį steroidų ciklą nei 100 mg / dieną vien tik trenbolono acetato ar 100 mg / diena Dbol atskirai. Šalutinis poveikis yra geresnis. Kitaip tariant, junginiai veikia sinergiškai: visa yra didesnė už dalis. Tai greičiausiai yra dėl skirtingų veiksmų mechanizmų.


Kadangi "Dianabol" labiausiai tinka stiprumui ir dydžiui, jis yra didelio masto cikle, kuriame jis bus naudojamas daugiausia; ji gali būti naudojama pjovimo ciklą, kaip aptarta pirmiau, bet tai yra didelės apimties, mes sutelksime dėmesį, nes tai yra pagrindinis tikslas. Dianabolis yra labai greitas veikiantis steroidas, kurio labai trumpas pusinės eliminacijos periodas rodo tiek daug. Dianabolis pusinės eliminacijos laikas yra maždaug 5 valandos, todėl jis yra vienas iš greičiausiai veikiančių ir trumpalaikių burnos anabolinių steroidų, kuriuos kaskart vartos.


Dianabol tabletes yra labai anaboliniai ir vidutiniškai androgeniniai, todėl jie turi didžiulį poveikį baltymų metabolizmui. Kadangi "Dbol" parduodamas skatina baltymų grandinių sintezę ir leidžia baltymams kauptis audiniuose ir aplink juos, tai yra mėgstamiausia, kai reikia pridėti masę. Nors tiesa, kad kai kurie vaisių augimo veiksniai yra vandens svorio, Dianabol steroidai taip pat prideda raumenų masę be daug riebalų.


3, Dianabol COA (Methandienone):

1111.png


Užsakyti kontaktinę informaciją:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faksas: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnologijos Co., Ltd.


4, Dianabol (Methandienone) Powder Paveikslėlis:

8888.jpg

Hot Tags: Dianabol dbol methandienone steroidų milteliai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like