Kultūrizmas Prohormonai Prostaglandinas Misoprostolis

Geriamieji anaboliniai steroidai Misoprostolis CAS 59122-46-2 Kalių profilaktika Negalėta persileidimo Po gimdymo Misoprostolio Susisiekti su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Trumpi informacija: CAS Nr .: 84371-65-3 Kiti pavadinimai: Misoprostolis MF: C29H35NO2 Vieta Kilmė: Šanchajus, Kinija (žemyninė) ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriamieji anaboliniai steroidai. Misoprostolis. CAS 59122-46-2. Žaizdų prevencija. Nepavykęs persileidimas po gimdymo.

hk@chembj.com .jpg

Misoprostolis Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Greita informacija:

CAS Nr .: 84371-65-3

Kiti pavadinimai: misoprostolis

MF: C29H35NO2

Kilmės šalis: Šanchajus, Kinija (žemyninė dalis)

Tipas: antinavikiniai vaistai, vitaminai, aminorūgštys ir kofermentai

Įvertinimas Standartas: medicinos laipsnis

Prekinis ženklas: SENDI

Modelio numeris: aukščiausia klasė

Grynumas: 99,9%

Prekės pavadinimas: Mifepristone

Sertifikatas: ISO9001

Specifikacija: 99% HPLC

Sandėlyje: yra

Įvertinimas :: Medicinos laipsnis

COA: galima

Sandėliavimas: "Cool Dry Place"

bandymo metodas: HPLC

MOQ: 1G

Spalva: balta milteliai

Naudoti:

Misoprostolis yra patvirtintas NSAID sukeliamų skrandžio opų profilaktikai. Jis veikia skrandžio parietalines ląsteles, slopindamas skrandžio rūgšties sekreciją G-baltymų susieto receptoriaus inhibuoto adenilato ciklazės slopinimu, dėl kurio sumažėja intracelluliniai cikliniai AMP lygiai ir sumažėja protonų siurblio aktyvumas parietalinės ląstelės apicaliniame paviršiuje. Kadangi kitos klasės vaistiniai preparatai, ypač H2 receptorių antagonistai ir protonų siurblio inhibitoriai, yra veiksmingesni gydant ūmus pepsines opas, misoprostolis skiriamas tik tiems, kurie vartoja NVNU ir kuriems yra didelė NSAID sukeltų opų rizika , įskaitant vyresnio amžiaus žmones ir žmones, sergančius opų komplikacijomis. Mizoprostolis kartais vartojamas kartu su nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo, kad būtų užkirstas kelias jų bendram neigiamam skrandžio opų poveikiui (pvz., Su diklofenaku Arthrotec).
Misoprostolis turi kitų apsauginių veiksmų, tačiau jis yra kliniškai veiksmingas tik tuo atveju, jei yra pakankamai didelių dozių, kad sumažėtų skrandžio rūgšties sekrecija. Pavyzdžiui, mažesnėmis dozėmis misoprostolis gali stimuliuoti padidėjusią apsauginę gleivinę sekreciją, kuri nukreipia virškinimo traktą ir padidina gleivinės kraują, taip padidinant gleivinės vientisumą. Tačiau šie poveikiai nėra pakankamai ryškūs, kad būtų galima skirti misoprostolą mažesnėmis dozėmis negu reikia skrandžio rūgšties slopinimui.
Tačiau net gydant NVNU sukeltas opas omeprazolis pasirodė esąs toks pat veiksmingas kaip misoprostolis, tačiau jis buvo gerokai toleruojamas, todėl misoprostolio negalima laikyti pirmojo gydymo kursu. Misoprostolio sukeltas viduriavimas ir poreikis vartoti keletą paros dozių (paprastai keturios) yra pagrindinės problemos, trukdančios gydyti.

Programos:
Dažniausiai pasireiškiantis nepageidaujamas poveikis, vartojant oralinį misoprostolą skrandžio opoms, yra viduriavimas. Klinikinių tyrimų metu vidutiniškai 13% pacientų pranešė apie viduriavimą, kuri buvo susijusi su dozėmis ir paprastai išsivystė ankstyvoje terapijos eigoje (po 13 dienų) ir paprastai buvo savaime ribojanti (dažnai išsiskyrusi per 8 dienas), bet kartais ( 2% pacientų) reikia nutraukti misoprostolį.

Kitas dažniausiai pasireiškęs nepageidaujamas poveikis, vartojant misoprostolą geriant skrandžio opos profilaktikai, yra pilvo skausmas, pykinimas, vidurių pūtimas, galvos skausmas, dispepsija, vėmimas ir vidurių užkietėjimas, tačiau nė vienas iš šių nepageidaujamų reiškinių dažniau nei vartojant placebas. Praktiškai karščiavimas yra beveik visuotinis, kai kas keturias ar 6 valandas skiriama daug kartų.

Nėščios moterys negali vartoti misoprostolio, kad sumažėtų NSAID sukeliamų skrandžio opų rizika, nes padidėja gimdos tonusas ir susitraukimai nėštumo metu, dėl kurių gali atsirasti dalinis ar visiškas abortas, o jo vartojimas nėštumo metu yra susijęs su gimdymo defektais.

Apibūdinimas:
Misoprostolis yra vaistas, vartojamas pradėti darbą, sukelti abortus, užkirsti kelią ir gydyti skrandžio opą ir gydyti po gimdymo dėl netinkamo gimdos susitraukimo. Abortų metu jis vartojamas kartu su mifepristonu arba metotreksatu. Tai sintetinis prostaglandinas E1 (PGE1).

Dažnas šalutinis poveikis yra viduriavimas ir pilvo skausmas. Tai yra X kategorijos nėštumo laikotarpis, o tai reiškia, kad nėštumo metu žinoma, kad vaisiui pasireiškia neigiamas poveikis vaisiui. Gali atsirasti gimdos plyšimas.

Tai yra Pasaulio sveikatos organizacijos pagrindinių vaistų sąraše - svarbiausių vaistų, reikalingų pagrindinei sveikatos sistemai. Misoprostolį išrado ir pardavė "GD Searle & Company" pagal prekės pavadinimą Cytotec, tačiau yra kitų prekybos pavadinimų ir bendrų formulių.

Specifikacija

Elementai Specifikacija Rezultatai
Charakteristikos Balti arba beveik balti milteliai Patvirtina
Identifikavimas HPLC ir UV patvirtina standartą Patvirtina
Tirpumas Aiškus Patvirtina
Vanduo,% ≤5,0 1,81
Atskiros priemaišos,%
A tipo misoprostolis ≤0.30 0,14
B tipo miprostolas ≤0.30 ND
Norsoprostolis ≤0.10 ND
8-epimizoprostolis ≤0.30 0,08
12-epimizoprostolis ≤1,0 0,24
Bet koks kitas priemaišas ≤0.50 0,07
Bendras priemaišas,% ≤2,0 0,53
Uždegimo likutis,% ≤1.50 0,56
Sunkieji metalai, ppm ≤10,0 Patvirtina
Testas,% 0.9 ~ 1.10 1.05

Skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opos

Misoprostolis yra patvirtintas kaip gatavas vaistas, skirtas vaistams sukelto gleivinės pažeidimo arba skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opoms gydyti ir gydyti, kuris gali atsirasti vartojant nesteroidinius priešuždegiminius vaistus, ir jo vartojimą negalima nutraukti arba jo dozė negali būti sumažinta. .


Dėl poveikio gimdos raumenims gydymas gali būti atliekamas tik tuomet, jei nėštumas yra pašalintas. Mizoprostolio negalima vartoti žindymo metu, kai jis patenka į motinos pieną.

Piktnaudžiavimo pavojus buvo tai, kad nėščioms moterims, pretekstą skrandžio skundų dėl skausmą malšinančių vaistų vartojimo, gali nustatyti jų šeimos gydytojas Misoprostol, tačiau lėšos paskatino netinkamą abortą.


Ginekologija, akušerija

Kiti taikymo sritis yra ginekologijoje ir akušerijoje. Po gimdymo misoprostolą vartoja kraujavimo komplikacijų gydymui. Be to, jis naudojamas norint paskatinti darbą, sukelti prastą abortą ir palaikyti medicininį abortą nėštumo pirmąjį ir antrąjį trimestrais (trimestrais). Medicininis abortas įvyksta per medicininę mifepristono vartojimą, praėjus dviem dienoms. Misoprostolis skiriamas.


Dėl šių svarbių požymių, vaistas yra PSO pagrindinių vaistų sąraše. Tačiau kritikuojama, kad šis sąrašas nėra išvardytas kraujavimo komplikacijų po gimdymo metu, nors šis metodas yra gana lengvas net atokiose vietovėse. Ginekologinėms ar akušerinėms reikmėms gatavi vaistiniai preparatai, kurių sudėtyje yra misoprostolio, yra patvirtinti tik tam tikrose šalyse [8], todėl vartojimas dažniausiai vartojamas ne pagal paskirtį, taip pat ir Vokietijoje. Misoprostolis yra vienintelis prostaglandinas, kuris gali būti vartojamas per burną šiems indikatoriams.


Trigeminalinė neuralgija

Atlikus nedidelį atvirą tyrimą, buvo įrodyta, kad misoprostolis veiksmingai gydo refrakterinę trigeminalinę neuralgiją pacientams, kuriems yra išsėtinė sklerozė.


Šalutiniai poveikiai

Dėl opų gydymo 13% atvejų kyla viduriavimas, todėl gydymas visiškai nutraukiamas 0,5%.


Jis taip pat gali sukelti pykinimą ir pilvo skausmą, taip pat galvos skausmą ir galvos svaigimą. Širdies ir kraujagyslių sistemos poveikis beveik nėra

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su manimi be jokių kliūčių

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, Seksui stiprintuvai, Mineralokortikoidai, SARMS, riebalų nuostoliai.

Hot Tags: kultūrizmas prohormones prostaglandinas misoprostolis, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like