Anavar oxandrolone anaboliniai steroidai milteliai

1, oksandrolonas Profilis: Produkto pavadinimas: Oxandrolone Pavadinimas: Anavar CAS Nr .: 53-39-4 MF: C19H30O3 MW: 306.44 EINECS: 200-172-9 Struktūra: Išvaizda: Balti kristaliniai milteliai Kokybės standartas: USP30 ir USP32 Grynumas (HPLC) ): 99,50%. Lydymosi temperatūra: 229-232 ° C. Tinkamumo laikas (milteliai): 3 metai. Naudojimas: A ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

1, oksandrolono profilis:


Produkto pavadinimas: Oxandrolone

Alias: Anavaras

CAS Nr .: 53-39-4

MF: C19H30O3
MW: 306.44
EINECS: 200-172-9

Struktūra:

Oksandrolono struktūra

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

Kokybės standartas: USP30 ir USP32
Grynumas (HPLC): 99,50%

Lydymosi temperatūra: 229-232 ° C

Tinkamumo laikas (milteliai): 3 metai
Naudojimas: sintetinis anabolinis steroidas. Naudojamas skatinti raumenų augimą ir kovoti su nevalingu svorio kritimu. Jis taip pat buvo skirtas osteoporozės atvejų gydymui.

 

2, oksandrolono panaudojimas:

 

Oksandrolonas yra sintetinis oralinis anabolinis androgeninis steroidas (AAS), kuris 1964 m. Pirmą kartą tapo prieinamas kaip receptinis vaistas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jis yra 17α-metilintas dihidrotestosterono darinys (DHT), turintis deguonies atomą vietoj anglis 2 padėtyje.

 

Oksandrolonas naudojamas:

Skatinant svorio padidėjimą, kartu su kitais vaistais, svorio netekimas dėl didelių operacijų, pasikartojančių infekcijų, sunkių sužalojimų ar dėl nežinomų priežasčių. Jis taip pat naudojamas siekiant kompensuoti tam tikrą ilgalaikio steroidų vartojimo šalutinį poveikį (baltymų katabolizmą) arba kaulų skausmą dėl osteoartrito. Jis taip pat gali būti vartojamas kitoms gydytojo nustatytoms sąlygoms.

 

Oksandrolonas yra anabolinis steroidas. Jis veikia, padėdamas organizmui gaminti testosteroną, kuris padeda kurti raumenų masę. Oksandrolonas yra stiprus dihidrotestosterono (DHT) sukeltas anabolinis steroidas, kurio didžiulis populiarumas ir ypatingos naudos.

 

Steroidas, kuris yra itin svarbus veikiančių sportininkų veikimui, oksandrolonas taip pat yra vienas iš pagrindinių steroidų gydomajame steroidiniame gydyme. Iš kovos su raumenų išsekimo ligomis ir netgi gydymo osteoporozės, šis hormonas gali pasirodyti neįkainojamas; Iš tikrųjų, ji tarnavo milijonams neįtikėtinai gerai. Žinoma, kadangi tai dažnai vartojama raumenų išsekimo ligoms gydyti, oksandrolonas nėra gerai žinomas kaip masinis steroidas pasaulyje gerinimo rezultatų; ne tada, kai mes kalbame apie vyrus, ir beveik nėra vyrų, kurie jį naudos tam tikslui. Paprastai vyro našumo stiprikliai paprastai laikomi kietu pjovimo steroidu arba sportuojančiu sportiniu sportu, tačiau masiniam reklamavimui yra geresnių pasirinkimų.

 

Tada mes turime moterys ir, nepriklausomai nuo naudojimo tikslo, tai steroidas moterims; todėl moterys yra dažnai vadinamos "mergaičių steroidu" daugelyje spektaklių ratuose. Tai neatsisakys naudos, susijusios su vyriškos lyties priedais; tai tiesiog neįtikėtinai naudinga moterims ir labai šalutinio poveikio draugiškas. Dėl pjovimo ir sporto rezultatų, Oxandrolonas dirbs taip pat, kaip ir vyrams, tačiau talpykla yra kita istorija. Moterys yra daug jautresnės oksandrolono hormonui nei vyrai, ir šiek tiek gali nuvažiuoti ilgą kelią; tokiu atveju, jei pageidaujama, jis gali būti puikus ne sezono laimėjimas.

 

3, Oksandrolono specifikacijos (COA):

 

33.jpg

 

4, oksandrolono milteliai Paveikslas:


38.jpg

Hot Tags: anavar oxandrolone anaboliniai steroidai milteliai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti