Chlormadinono acetato progesterono estrogeno steroidai

Didelis grynumas Progesteronas Estrogeniniai steroidai Milteliai Chlormadinono acetatas CAS 302-22-7 kontraceptikai Chlormadinono acetatas Kontaktas Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Trumpi informacija: CAS Nr.302-22-7 Kiti pavadinimai: 6-chlor- delta6-dehidro-17a-acetoksiprogesteronas MF: C23H29ClO4 ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didelis grynumas Progesteronas Estrogeno steroidai Milteliai Chlormadinone acetatas CAS 302-22-7 kontraceptikai

hk@chembj.com .jpg

Chlormadinono acetatas Susisiekite su Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Greita informacija:

CAS Nr. 302-22-7

Kiti pavadinimai: 6-chlor-delta6-dehidro-17a-acetoksiprogesteronas

MF: C23H29ClO4

EINECS Nr .: 206-118-0

Kilmės šalis: Šanchajus, Kinija (žemyninė dalis)

Tipas: anestezijos atstovai

Įvertinimas Standartas: medicinos laipsnis

Prekinis ženklas: SENDI

Modelio numeris: a 302-22-7

Grynumas: 99% min

Produkto pavadinimas: chlormadinono acetatas

Apibūdinimas: balti milteliai

Sinonimai: 6-chlor-delta6-dehidro-17a-acetoksiprogesteronas

Molekulinė formulė: C23H29ClO4

EINECS: 206-118-0

naudojimas: farmacinis naudojimas

Pakuotė: 25 kg / būgnas


Produkto taikymas

Chlormadinono acetatas (INN, USAN, BAN, JAN) (parduodamas su prekės ženklu, įskaitant Clordion, Gestafortiną, Lorminą, Non-Ovloną, Normenoną, Vertoną ir daugelį kitų), kartais sutrumpintas kaip CMA, taip pat žinomas kaip 17α-acetoksi-6 -chloro-6-dehidroprogesteronas yra steroidinis progestinas, turintis papildomų antiandrogenų ir antigonadotropinių (ir išplėstinių antiestrogeninių) efektų. CMA buvo naudojamas kraujavimo iš makšties, oligomenorėjos, polimenorėjos, hipermenorėjos, antrinės amenorėjos ir endometriozės gydymui. Jis taip pat buvo kliniškai naudojamas kaip hormoninis kontraceptinis preparatas, o iš dalies dėl jo gebėjimo mažinti estrogenų kiekį, bet ir pagerinti kontracepcijos veiksmingumą, todėl šiai paskirčiai chlormadinonas dažnai buvo derinamas su etinilestradioliu.

CMA yra chlormadinono acetato esteris, kuris, priešingai nei CMA, niekada nebuvo parduodamas.


Chlormadinono acetatas (CMA), parduodamas kartu su prekiniais pavadinimais Belara, Lutéran ir Prostal, yra progestinas ir antiandrogeninis vaistas, vartojamas kontraceptines tabletes, siekiant išvengti nėštumo, kaip menopauzinio hormono terapijos komponento, ir gydant ginekologiniai sutrikimai, taip pat nuo androgeno priklausomos sąlygos, pvz., padidėjęs prostatos ir prostatos vėžys vyrams ir spuogai bei hirsutizmas moterims. Jis tiekiamas nedidelėmis dozėmis kartu su estrogeno vartojimo kontraceptinėmis tabletėmis, o keliose šalyse, pavyzdžiui, Prancūzijoje ir Japonijoje, esant mažoms, vidutinio sunkumo ir didelėms dozėms, skirtiems įvairiems indikatoriams. Tai imama burnoje.


Estrogeno ir CMA derinio šalutinis poveikis yra menstruaciniai sutrikimai, galvos skausmas, pykinimas, krūtų jautrumas, makšties išskyros ir kt. Esant didelėms dozėms, CMA gali sukelti seksualinę disfunkciją, demasculinization, antinksčių nepakankamumą ir angliavandenių metabolizmo pokyčius tarp kitų neigiamų poveikių. Šis vaistas yra progestinas arba sintetinis progestagenas, todėl jis yra progesterono receptoriaus agonistas, biologinis progestageno, kaip progesterono, tikslas. Jis taip pat yra antiandrogenas, taigi jis yra androgeno receptoriaus antagonistas, biologinis androgenų, tokių kaip testosteronas ir dihidrotestosteronas, tikslas. Dėl progestogeninio aktyvumo CMA turi antigonadotropinį poveikį. Vaistas turi silpną gliukokortikoidų aktyvumą ir jokio kito svarbaus hormoninio aktyvumo.


CMA buvo atrasta 1959 m. Ir buvo įvestas medicinos reikmėms 1965 metais. Jis gali būti laikomas "pirmosios kartos" progestinu. 1970 m. Kai kuriose šalyse medikamentai buvo pašalinti dėl susirūpinimo dėl šunų pastebėto toksiškumo moterims, tačiau paaiškėjo, kad jis netaikomas žmonėms. CMA visame pasaulyje yra plačiai naudojama kontraceptines tabletes, tačiau ji nėra parduodama vienoje iš labiausiai angliškai kalbančių šalių. Jis pasiekiamas atskirai tik keliose šalyse, įskaitant Prancūziją, Meksiką, Japoniją ir Pietų Korėją.

Medicinos reikmėms

CMA vartojamas mažose dozėse kartu su etinilestradiolio (EE), estrogeno, kartu vartojamų kontraceptinių tablečių. Jis taip pat buvo naudojamas gydant ginekologines sąlygas, įskaitant makšties kraujavimą, oligomenorėją, polimenorėją, hipermenorėją, dismenorėją, antrinę amenorėją ir endometriozę, o Prancūzijoje (pagal prekės pavadinimą Lutéran) menopauzinio hormono terapijoje kartu su estrogenais. CMA yra vartojamas nuo 1 iki 2 mg per parą kombinuotose kontracepcijos tabletėse ir nuo 2 iki 10 mg per parą ginekologinių sutrikimų gydymui. Nustatyta, kad kombinuotų kontraceptinių tablečių, kuriose yra EE ir CMA, yra naudingos mažinant nuo androgenų priklausomus simptomus, pvz., Odos ir plaukų būklę. Nustatyta, kad CMA dozės nuo 15 iki 20 mg per parą pagerina karščio bangos.


Japonijoje ir Pietų Korėjoje CMA buvo plačiai naudojamas kaip androgeno nepakankamumo terapijos priemonė prostatos vėžio ir gerybinės prostatos hiperplazijos gydymui, bet šiuose rodikliuose nedaug naudojamas kitose pasaulio šalyse. Jis vartojamas 50-100 mg dozių per parą prostatos ligų gydymui. Panašiai kaip ir ciproterono acetatas (CPA), CMA mažina karščio bangos dažnį nei gonadotropiną atpalaiduojančio hormono analogai (GnRH analogai) [13]. Be to, vaistas yra vienintelis steroidinis antiandrogenas be CPA, kuris buvo patvirtintas ir naudojamas prostatos vėžio gydymui; Megestrolio acetatas taip pat buvo tiriamas, bet nebuvo patvirtintas.


Be to, nustatyta, kad CMA, kaip ir CPA, veiksmingai gydo kitas nuo androgenų priklausomas sąlygas, tokias kaip spuogai, seborėja, hirsutizmas ir plaukų slinkimas moterims. Jis buvo tiriamas vartojant vidutinio sunkumo dozes nuo 4 iki 12 mg per parą senyvo amžiaus brendimo gydymui mergaičių. Nustatyta, kad šiose mergaitėse medroksiprogesterono acetatas panašiai naudingas, kaip ir krūtų augimas bei menstruacijos, tačiau nepanaikina ankstyvo vystymosi. Merginose pastebėtas tik nedidelis plaukų augimas arba jo nepakankamumas. CMA taip pat buvo naudojama kaip hormonų terapijos komponentas transgenderių moterims, panašiai kaip CPA ir spironolaktonas, nors daugiausia tik Japonijoje.


Šalutiniai poveikiai

Taip pat žiūrėkite: Cyproterono acetatas § Šalutinis poveikis, Progestinas § Šalutinis poveikis ir Antiandrogenas · Šalutinis poveikis

Nustatyta, kad dažniausiai pasitaikantys gimdymo kontrolės tablečių, kurių sudėtyje yra EE ir mažos dozės CMA, šalutinis poveikis yra menstruaciniai sutrikimai, galvos skausmas (37%), pykinimas (23%), krūtų jautrumas (22%) ir makšties išskyros (19%). tarp kitų. Šios formulės nedaro neigiamos įtakos lytiniam troškimui ar funkcijai moterims ir mažai depresijos, nuotaikos svyravimų ar svorio padidėjimo rizikos ar beveik nėra. Didelės dozės CMA yra susijusios su seksualine disfunkcija (pvz., Sumažėjęs lytinis potraukis, erekcijos disfunkcija), sumažėjęs kūno plaukas, antinksčių nepakankamumas ir angliavandenių metabolizmo pokyčiai. Ir atvirkščiai, jis nesusijęs su neigiamu estrogenų poveikiu, tokiu kaip krūtų diskomfortas ir ginekomastija. CMA nepadidina venų tromboembolijos pavojaus. Yra autoimuninio progesterono dermatito atvejis su CMA. Kaip ir kiti progestinai, tačiau, priešingai nei progesteronas, nustatyta, kad CMA, vartojant kartu su estrogenu menopauzinio hormono terapijoje, žymiai padidėja krūties vėžio rizika. Nebuvo pastebėta kepenų funkcijos tyrimų pakitimų moterims, vartojusioms kartu vartojamų kontraceptinių tablečių turintis CMA arba CPA. Skirtingai nuo CPA, didelės dozės CMA, atrodo, nėra susijusios su hepatotoksiniu poveikiu.


Panašiai kaip ir megestrolio acetatas ir medroksiprogesterono acetatas, CMA pasirodė, jog biologiniuose tyrimuose yra mažesnė genotoksiškumo ir kancerogeniškumo kepenims galimybė nei CPA. Tai, atrodo, yra susijęs su tuo, kad šiuose steroiduose nėra C1α, 2α metileno grupės CPA. Moterims, vartojančioms kontraceptines tabletes, kuriose yra CMA, pranešta apie kepenų ląstelių vėžį. Tačiau moterų kepenų navikų dažnis kartu su CMA turinčiomis kontracepcijos tabletėmis yra panašus į kontraceptines tabletes, kuriose yra kitų progestinų.

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su manimi be jokių kliūčių

Mitchell Lu

El. Paštas

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidai, peptidai, sekso stiprintuvai, mineralinės kortikosteroidai, SARM, riebalų nuostoliai.

Hot Tags: chlormadinone acetate progesterono estrogeno steroidai, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, aukštos kokybės, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti