Svorio netekimas steroidų testas Deca testosterono dekanoatas

Produkto pavadinimas: Testosterono dekanoatas
Kitas pavadinimas: Test deca
CAS: 5721-91-5
EINECS: 227-226-4
Molekulinė formulė: C29H46O3
Molekulinė masė: 442,67
Pokalbis dabar

Informacija apie

Anaboliniai steroidai Milteliai Testosteronas Decanoate 5721-91-5 Weight Loss

Greita detalė:
Produkto pavadinimas: Testosterono dekanoatas
Kitas pavadinimas: Test deca
CAS: 5721-91-5
EINECS: 227-226-4
Molekulinė formulė: C29H46O3
Molekulinė masė: 442,67
Testas: 99%
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

Apibūdinimas:
Testosterono dekanoatas paprastai naudojamas į raumenis įšvirkšti, lėtas aliejaus absorbavimas, galingas ir ilgalaikis, gali būti palaikomas tik kelias dienas. Testosterono propionatas gali skatinti vyriškosios lyties organų vystymąsi ir antrines savybes, skatina baltymų sintezę ir estrogeno kaulų susidarymą, slopina endometriumo ir kiaušidžių augimą bei hipofizės funkciją. Dėl testosterono, kriptorichidizmo, vyrų hipogonadizmo, ginekologinių ligų, tokių kaip menoragija, gimdos fibroidų, senyvo osteoporozės ir aplazinės anemijos.

Programos:
1. Testosterono kapratas ilgą laiką naudojamas kaip mišinio "Sustanon 250" dalis. Neseniai jis buvo prieinamas gaminyje, vadinamo "pureest" 250. Dekaanoatas leidžia ilgiau laikyti vaistą kraujyje, leidžiant vartotojui švirkšti vieną kartą per savaitę, ir vis tiek turi didelių pajamų.
2. Visiems vaistams, vartojantiems "Neotest 250", vartotoja stipriai ir žymiai padidės raumenų masė, dega kūno riebalai, padidėja libido, padidėja eritrocitų skaičius, padidėja IGF-1 lygis ir lengviau atsigauti po intensyvaus fizinio krūvio. Taip pat galima naudoti vaistą, aromatizuojantį poveikį.


Naudojimas:
1.Testosterono dekanoatas ilgą laiką buvo naudojamas kaip Sustanon 250 mišinio dalis. Pastaruoju metu jis tapo prieinamas atskirame produkte, pavadintame "neatest 250". Dezanoato esteris daro šį vaistą likusį kraujo tėkme ilgai laiko periodas, leidžiantis vartotojui švirkšti tik vieną kartą per savaitę ir vis dar turi didelį pelną, kad jį būtų galima parodyti.
2.Kaip visi vaistiniai preparatai, "Neotest 250" suteiks vartotojui didelį stiprumo ir raumenų masės prieaugį, sudegins kūno riebalus, padidins libido, padidins raudonųjų kraujo ląstelių kiekį, padidins IGF-1 lygį ir palengvins susigrąžinimą nuo sunkaus treniruočių. Kaip ir visi vaistai taip pat gali būti aromatizacijos padariniai.

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com


Mūsų kompanija gali tiekti aukštos kokybės produktus su konkurencinga kaina.
Galime supakuoti pagal kliento reikalavimus.
Bet koks tyrimas yra sveikintinas!

Hot Tags: svorio netekimas steroidai test deca testosterono dekanoatas, Kinija, tiekėjai, nuolaida, pirkti, birūs, kainoraštis, hiGH kokybė, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like